Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 36 / 300

Versija: LV 7.3.8

Max_Tosha

Klanų garbės kodeksas

Rekomenduoti pranešimai

Klanų garbės kodeksas

Nl6UlYv.png

Bendrosios klanų taisyklės

 1. Klanų vadai, Klanų pavaduotojai, Klanų nariai privalo klausyti Klanų prižiūrėtojo ir Pagr. administracijos.
 2. Klanų vadai, Klanų pavaduotojai, Klanų nariai negali naudoti neleistinų programų, privalo laikytis bendrųjų serverio taisyklių.
 3. Klanai privalo saugoti savo garbę ir reputaciją, klano taškus.
 4. Klanai gali būti dviejų tipų: a ) Karo klanasb ) Laisvalaikio klanas.
 5. Karo tipo klanas dalyvauja susišaudymuose, kelia mieste chaosą. Karo tipo klanas laikomas nusikalstama grupuote.
 6. Laisvalaikio tipo klanas nedalyvauja susišaudymuose ir vykdo tik savo laisvalaikio klano iškeltus tikslus. Laisvalaikio tipo klanas laikomas civiliais.
 7. Klanai gali būti uždaryti Klanų vadui uždarius jį su /kluzdaryti.
 8. Klanai, Klanų pavaduotojai, Klanų pakvietimai negali būti pardavinėjami.
 9. Klanų pavadinimai gali būti kitų asmenų neįžeidžiantys ir keiksmažodžių neturintys.
 10. Klanų buveinės gali būti tik Las-Venturas užmiestyje arba Klanų prižiūrėtojui leidus miesto specialiose vietose.(Tikslesnės ribos: Spausk Čia). Klanai negali būti arčiau kaip 100 metrų nuo kito klano.
 11. Klane negali būti asmenys, kurie yra įtraukti į Klanų Juodąjį sąrašą.
 12. Klanų nariai priimami Klanų vadų ir Klanų pavaduotojų nuožiūra su /klpriimt. Tačiau žaidėjas privalo būti praleidęs 14 valandų serveryje, kitaip sistema neleis jo priimti. Klanų nariai gali būti priimami atrankų būdų. Tokių atrankų metu kiti Klanai ar civiliai gali trukdyti. Darant atrankas draudžiama pelnytis iš kitų vartotojų, t.y. reputacija, pinigai, kreditai.
 13. Klanų nariai išmetami Klanų vadų ir Klanų pavaduotojų nuožiūra su /klismest.
 14. Klanų vadai savo Klanų pavaduotojus skiria savo nuožiūra. Klano vadas pilnai prisiima atsakomybę už savo pavaduotoją.
 15. Klanų vadai, Klanų pavaduotojai viešąjį pokalbį /k naudoja tik Klano sumetimais ir negali pelnytis skelbdami nebent prašytų paramos. Privalo laikytis viešai skelbiamų žinučių taisyklių.
 16. Klano interjero įėjimas turi būti logiškoje vietoje - prie pastato durų. Blogoje vietoje sukūrus įėjimą į interjerą - interjeras bus pašalinamas.
 17. Klano lyderiui neprisijungus 30 dienų, klanas bus uždaromas.
 18. Klanas privalo laikytis bendrųjų darbų su pakvietimais nuostatų, jeigu yra sietinų su jais nuostatų.
 19. Karo tipo klanai:
 • Gali grobti visus miesto pastatus su interjerais (išskyrus: bankas, valdžios namai,Stadionas "Dirting blackfield LV" lenktynių trasa, ir „Bulių kautynės", VIP zona, bažnyčia). Toliau žiūrėti „Grobimas
 • Turi galimybę plėšti banko seifą per dieną du kartus (10:00 – 22:00) ir kai yra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai ne AFK režime (/teisesauga) [Galioja 5 minutes]. Toliau žiūrėti „Banko plėšimas
 • Pasiekus 500 klano taškų, gali grobti teisėsaugos, karo tipo klano narius ir ginklų prekeivius su komandomis /isodint ir /islaipint. Grobimas trunka iki 20 minučių. Grobimai negali vykti (19:00 - 20:00) kadangi šiuo metu vyksta kovojimas dėl klanų sienų. Grobimo maksimali išpirkos suma: 15,000 €. Pagrobus žaidėją, jis turėtų būti vežamas į Klanų angarą, nes iki tol teisėsauga gali naudoti visas teisėsaugos komandas.
 • Turi galimybę reketuoti Klanų buveines bei Ginklų prekeivius kas 1 valandą. Reketas gali vykti esant klano vadui ar jo pavaduotojui prisijungus (Ginklų prekeivių atveju - direktoriui ar jo pavaduotojui prisijungus). Galioja 5 minutes. Toliau žiūrėti „Reketas
 • Nusipirkus tilto sprogdinimą (/kltiltas), gali pradėti tilto sprogdinimą. Negalima pradėti tilto sprogdinimo jei nėra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai ne AFK režime (/teisesauga) [Galioja 5 minutes]. Toliau žiūrėti „Tilto sprogdinimas
 • Gali pradėti narkotikų skyriaus sprogdinimą. Negalima pradėti narkotikų skyriaus grobimo jei nėra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai ne AFK režime (/teisesauga) [Galioja 5 minutes]. Toliau žiūrėti „Narkotikų skyriaus apiplėšimas
 • Išsipirkus klano spalvą (/klspalva) gali pradėti klano zonos grobimą. Toliau žiūrėti „Klanų zonos grobimas
 • Prisikaupus klano zonoje nurodytu ginklų, klanas gali vykdyti ginklų siuntą. Toliau žiūrėti „Klanų ginklų siuntos
 • Draudžiama Klano vadui, pavaduotojui bendradarbiauti su kitais karo tipo klanais, teisėsauga. Išimtiniai atvejai: masiniai klanų susibūrimai, bendras veiksmas (pastato grobimas, gangwaras prieš teisėsaugą), abipusis lyderio ir direktoriaus susitarimas. Sąjungos grobimų metų netoleruotinos (naudoti /nuzudyti)
 • Draudžiama Klano vadui/pavaduotojui esant surakintam/ištrauktam iš transporto priemonės draudžiama yra naudoti komandas /suristi ar /maisas.
 • Draudžiama per narkotikų zoną naudoti /islaipinti (išskyrus ant mechaniko)
 • /maisas galima naudoti tik tada, kai norite pagrobti teisėsaugininką arba kitą klano narį.

Nl6UlYv.png

Grobimas

 1. Grobimą organizuoti gali tik karo tipo Klanas ar Ginklų prekeiviai, tiek kartu, tiek atskirai.
 2. Grobėjų tikslas – grobti ir šaudyti teisėsaugos narius, išlaikyti pastatą grobiamą iki nurodyto laiko.
 3. Grobimą organizuoti galima kas 1 valandą.
 4. Grobimą organizuoti galima tik 10:00 – 23:59 val. laikotarpyje.
 5. Grobimą organizuoti galima visuose Las-Venturas miesto interjeruose (išskyrus: bankas, valdžios namai,Stadionas "Dirting blackfield LV" lenktynių trasa, ir „Bulių kautynės", VIP zona,bažnyčia).
 6. Grobimą organizuoti galima tik, kai yra prisijungęs vienas iš Teisėsaugos valdžios atstovų ir 5 Teisėsaugos narių ne AFK režime (/teisesauga). Galioja 5 minutes.
 7. Grobimo metu galima prašyti šių išpirkų: 15 min. (50,000 €) ir 30 min. (100,000 €). Jeigu teisėsaugai nepavyksta atgrobti, jie privalo susimokėti išpirkas per 24 valandas (jei yra prisijungę dviejų firmų teisėsaugos atstovai išpirką privaloma mokėti per pusę). Jeigu Ginklų prekeiviams ar klanams nepavyksta išlaikyti grobimo, jie privalo susimokėti pusė prašytos išpirkos per 24 valandas (jei grobia dvi grupuotės, prašytą išpirką turi mokėti per pusę)
 8. Grobimo metu negalima naudoti teleportacijos šalia grobiamos vietos ar grobiamoje vietoje (išskyrus: taksi paslaugas.), pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugas.), klanų komandų (/suristi, /maisas, /isodinti). Panaudojus vieną ar kitą lengvatą - grobimas gali būti nutrauktas.

Nl6UlYv.png

Banko plėšimas

 1. Banką plėšti gali tik karo tipo Klanas (jei yra nusipirkęs tokią galimybę).
 2. Banko seifas gali būti vagiamas tik du kartus per dieną visiems klanams.
 3. Banko seifas gali būti vagiamas tik 10:00 – 22:00 val. laikotarpyje.
 4. Banko seifas gali būti vagiamas tik, kai yra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai ir ne AFK režime (/teisesauga). Galioja 5 minutes.
 5. Klanai seifą privalo gabenti su specialiu transportu „Pony“ arba sraigtasparniu (/kursleptuve).
 6. Banko seifas gali būti klanų transportuojamas nesinaudojant specialiu transportu, tik, kai nėra kitos galimybės ir pavyzdžiui, ant tr. priemonės stogo.
 7. Banko seifo plėšimas vyksta tol, kol seifas galutinai yra pristatomas į klanų buveinę. Tačiau nekartojant ankstesnių plėšimo etapų.
 8. Banko seifo plėšimo metu negalima naudoti teleportacijos, pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugas.), klanų komandų (/suristi, /maisas, /isodinti).
 9. Banko seifo plėšimo metu galima pasitelkti mechaniko pagalbą, o Teisėsaugai jį /istraukti ir atvirkščiai, jei teisėsaugą turi mechaniką, jūs galite naudoti /islaipint.
 10. Banko seifas privalo būti saugojamas Teisėsaugos ir ji privalo klanams neleisti vagišiams jo pavogti.

Nl6UlYv.png

Reketas

 1. Reketą organizuoti gali tik karo tipo Klanas ar Ginklų prekeiviai.
 2. Reketuotojų tikslas – reketuoti ir šaudyti reketuojamus, išlaikyti reketą iki nurodyto laiko. Reketuojamų tikslas – sutramdyti reketą ir šaudyti reketuotojus. Pašaliniai asmenys turėtų būti nužudyti (naudoti /nuzudyti).
 3. Reketą organizuoti galima kas 1 valandą.
 4. Reketą organizuoti galima tik 10:00 – 23:59 val. laikotarpyje.
 5. Reketuoti galima visus karo tipo klanus ir Ginklų prekeivius. Reketas gali vykti 1x1 principu.
 6. Reketas gali vykti esant kito klano vadui ar jo pavaduotojui ir 5- iems klano nariams prisijungus (Ginklų prekeivių atveju - direktoriui ar jo pavaduotojui prisijungus). Galioja 5 minutes.
 7. Reketo metu galima prašyti šių išpirkų: 
  1. 10 min. (35,000 €);
  2. 15 min. (40,000 €);
  3. 20 min. (60,000 €);
  4. 25 min. (65,000 €);
  5. 30 min. (80,000 €). 
 8. Klanai ar Ginklų prekeiviai privalo susimokėti išpirkas per 24 valandas.
 9. Reketo metu ar šalia jo negalima naudoti /tpklanas, /tpdarbas, pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugos.), klanų komandų (/suristi, /maisas, /isodinti). Panaudojus vieną ar kitą lengvatą - reketas gali būti nutrauktas.
 10. Reketo metu negalima naudoti Drive-By.
 11. Reketas susijęs su klanu gali būti tik vienoje vietoje.

Nl6UlYv.png

Narkotikų skyriaus apiplėšimas

 1. Policijos departamente esantį narkotikų skyrių apiplėšti gali tik Karo tipo klanai.
 2. Apiplėšti narkotikų skyrių galima tik praėjus valandai nuo paskutinio plėšimo.
 3. Narkotikų skyriaus durų sprogdinimas gali būti vykdomas tik 18:00 – 22:00 val. laikotarpyje.
 4. Narkotikų skyriaus apiplėšimas gali vykti tik, kai yra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai ir ne AFK režime (/teisesauga).
 5. Narkotikų skyriaus apiplėšimas  vykdomas 10 minučių.
 6. Narkotikų skyriaus apiplėšimo metu negalima naudoti teleportacijos (išskyrus: taksi paslaugas.), pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugas.), klanų komandų (/suristi, /maisas, /isodinti).
 7. Narkotikų skyriaus apiplėšimo metu negalima naudoti Drive-By.
 8. Narkotikų skyriaus plėšimo metu galima pasitelkti mechaniko pagalbą, o Teisėsaugai jį /istraukti ir atvirkščiai, jei teisėsaugą turi mechaniką, jūs galite naudoti /islaipint.

Nl6UlYv.png

Tilto sprogdinimas

 1. Tilto sprogdinimą gali vykdyti tik karo tipo Klanas (jei yra nusipirkęs tokią galimybę).
 2. Ginklų prekeiviai gali padėti vieno karo tipo Klanui tilto sprogdinime.
 3. Tilto sprogdinimą galima vykdyti tik 10:00 – 22:00 val. laikotarpyje.
 4. Tilto sprogdinimą galima vykdyti tik, kai yra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai (/teisesauga).
 5. Tilto sprogdinimo metu, šalia jo negalima naudoti teleportacijos (išskyrus: taksi paslaugas.), pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugos.), klanų komandų (/suristi, /maisas, /isodinti, /islaipinti). 

Nl6UlYv.png

Klanų zonos grobimas

 1. Klanų zonos grobimą gali vykdyti tik karo tipo Klanas. 
 2. Klanų zonos grobimui, reikia nusipirkti klano spalvą - /klspalva.
 3. Klanų zonos grobimus galima vykdyti tik 15:00 – 16:00; 17:00 - 18:00; 19:00 - 20:00; 21:00 - 22:00 val. laikotarpiuose.
 4. Norint pradėti klano zonos grobimą turi būti mažiausiai 7 klano nariai zonoje.
 5. Klanų zonos grobimo metu negalima naudoti Drive-By.
 6. Klanų zonos grobimo metu, šalia jos ir pačioje zonoje negalima naudoti teleportacijos (išskyrus: taksi paslaugas.), pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugos.), klanų komandų (/suristi, /maisas, /isodinti, /islaipinti). 
 7. Kai vyksta klano zonos grobimas, negalima naudoti sraigtasparnio zonoje, ir prie jos.
 8. Klanų zonos grobimas susijęs su klanu gali būti tik vienoje vietoje.

Nl6UlYv.png

Klanų ginklų siuntos

 1. Ginklų siuntas iš klano zonos gali vežti tik zonos valdytojai.
 2. Ginklų siuntos gali vykti tik 14:00 – 15:00; 16:00 - 17:00; 18:00 - 19:00; 20:00 - 21:00; 22:00 - 23:00 val. laikotarpiuose.
 3. Ginklų siunta laikoma prasidėjusi tada, kada sunkvežimyje yra bent viena dėžė.
 4. Ginklų siuntų metu negalima naudoti teleportacijos, pasigydymo (išskyrus: medikų paslaugos.), klanų komandų /suristi, /maisas, /isodinti (išskyrus: /islaipint mechaniką).
 5. Ginklų siuntų metu galima pasitelkti mechaniko pagalbą, o Teisėsaugai jį /istraukti ir atvirkščiai, jei teisėsaugą turi mechaniką, jūs galite naudoti /islaipint.
 6. Teisėsauga privalo sustabdyti visas klanų vežamas ginklų siuntas ir pristatyti į Treniruočių zoną, kur vėliau iškraus ginklų dėžes.
 7. Ginklų prekeiviai gali siekti perimti ginklų siuntas ir iškrauti jas savo bazėje.
 8. Pasiekus ginklų siuntos furgonui klano būstinę, teisėsaugą nebegali trukdyti.

Nl6UlYv.png

Klanas nesilaikantis šio garbės kodekso visais atvejais už atitinkamų nuostatų nesilaikymą gauna įspėjimus.
Surinkus 3 įspėjimus = klanas uždaromas.
Įspėjimų nusiėmimas galimas čia.

 • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...