Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gedas_Afigenas

Idėja forumui

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gedas_Afigenas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Forumui
  • Kokia tai sistema?: Pakeisti forumo išvaizda
  • Kodėl tai yra naudinga?: Na žinau, kad neturiu čia kažkokių galių, tačiau kiekvienas, kad ir nauja asmenybė projekte gali išsireikšti. Aš manau forumo dizainas nėra skirtas šiam projektui, manau reiktų kažko BLUE kaip ir atsukus 4 metus atgal Toskes darytas dizainas atspindėjo tikrą Las-Venturas.lt projekto atmosferą, šiame dizaine coveris toks mažas. kad neina gražaus grafikos darbo sukurti, avatarai tokie maži, taip atrodo norėtusi didesnio dydžio, rangus manau reikia keisti nes labai senoviški, nors spalvos ir geros, tačiau kam tų iconų tokių senamadišku, pati forumo idėja gera, tačiau ji neatitinka šio projekto standartu, kodėl? todėl nes tai geras projektas ir forumas ta vieta kuriuoje žmonės susidaro pirmą įspudį. Ačiū.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manyčiau ir aš, kad reiktų keisti forumo dizainą. Esu tik naujokas, bet norėtųsi kažko kitokio, kaip ir sakė kitokių spalvų ar net kitokio varikliuko. UŽ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naujas ir unikalus forumo dizainas - neabejotinai vienas iš mūsų ateities planų. Atnaujinus forumą iš senosios IPB versijos į naujausią IPS versiją buvo parinktas dizainas mūsų nuožiūra pats tinkamiausia tąkart būti laikina forumo išvaizda.

P.S Nesvarbu ar nauja, ar sena asmenybė rašo idėja, pastebėjimą. Svarbiausia, jog būtų argumentai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...