Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Louis_Morello

PASIŪLYMAS GRĄŽINTI MAFIJAS [SVARBU] [APKLAUSA]

GRAŽINAM MAFIJAS?  

163 nariai balsavo

  1. 1. GRAŽINAM MAFIJAS?

    • ŽINOMA !
    • Ne, argumenta paliksiu komentare !


Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Louis_Morello
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: MAFIJOS
  • Kodėl tai yra naudinga?: nes, su klanais daryti nieko negalima tą ką galėjom daryti su mafijom.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: gražinti Yardies ir Lucchese mafijas, pakeisti map darbus arba senus, tas pačias sistemas arba atnaujinti į naujesnęs. Jeigu gražinat mafijas palikit ir klanus kodėl? - labai paprastas atsakymas užgrobėm su klanu , o paskui grobėm su mafija. daugiau veiksmo tiek mums mafukams, tiek mentams/patruliams/prokurorams. Ir šiaip klanai žlūge kažkokie ne visi ima ta klano lyderį nes, jie kainuoja o čia užpildai ir rami galva , bent jau jauti kažkokia atsakomybė ar kažkokia našta kuria tu privalai saugoti ir tausoti, nes, mafijos valdymas nėra kažkoks paprastas darbas kaip taksi ar kažkas panašaus.

@Invision_White @Max_Tosha - PRAŠAU JŪSŲ APSVARSTYKIT ŠITA PASIŪLYMĄ LABAI RIMTAI IR ŽIŪRĖKIT Į ŽAIDĖJŲ NORUS , O NE KAŽKOKIUS MINI ATNAUJINIMUS. 

 

Redaguota nario Louis_Morello
PADARIAU APKLAUSA!!!
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NELEIDO RAŠYTI Į TA PRANEŠIMĄ RAŠAU ČIA BAUSKIT NE BAUSKIT BET PRISIMINIMAI LIEKA PRISIMINIMAIS IR DARYKIT KAŽKĄ !!!!! PRISIMINKIM VISI KOKIE LAIKAI BUVO 2013m-2015m

 

 

  • Patinka 5
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesutinku, rašykit idėjas klanams. Visada būna taip: Trinam klanus/mafijas, norim gaujų, trinam gaujas, dedam klanus ir t.t. pasaka be galo. Rašykit idėjas klanams ir tiek.

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaujos realiai tas pats kas ir klanai, tai geriausiu atveju būtų neblogai tiesiog turėti mafijas/klanus ir viskas, tai šiuo atveju aš nei už nei prieš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia palikti klanus ir mafiją įdėti kaip darbą. Turiu omenį, kad galėtum būti ir klane ir mafijoje, veiksmo tikrai trūksta, už!

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), The_Deus rašė:

Nesutinku, rašykit idėjas klanams. Visada būna taip: Trinam klanus/mafijas, norim gaujų, trinam gaujas, dedam klanus ir t.t. pasaka be galo. Rašykit idėjas klanams ir tiek.

koks tol kas rašyti jeigu Karolis(Invis) su klanais, tik graffity įdėjo ir tai čia 30min darbo, ir tai net nereikėtu tiek kuris žmogus skripteris yra ir žino ką jis daro ir kaip. soo, mafijos geriau buvo ir bus.

prieš 16 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Reikia palikti klanus ir mafiją įdėti kaip darbą. Turiu omenį, kad galėtum būti ir klane ir mafijoje, veiksmo tikrai trūksta, už!

Dėl veiksmo tai tikrai nesiginčiosiu kad jo trūksta. 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klaną sukuri ir jei surenki šaiką normalia tai klanas ir laikosi normaliai. Kas doneitina kaip Delcas koks tai aišku padarys nesąmonę, uždarys jo klaną pyst naują susikurs. Bet manau visi žaidėjai jei jau sukiša sava šaibas į klaną tai atsakomybę didesnę jaučia nei mafijai vadovaujant. Antras dalykas, pasiimsi mafijos vado pareigas ir kas td? Nesurinksi šaikos, nesiseks ir atsisakysi? Tai pats be reikalo gausi blist. O klanas, nesiseka, užšaldai ir vsio. Su vado pareigomis pasiimsi neaktyvumą 3 dienas? Ir kas iš to pasikeis? Imsi dažnai nušalins ir vistiek blist. Tai nh to reikia? Geriau klanai ir viskas

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Misteris_Smitas rašė:

Klaną sukuri ir jei surenki šaiką normalia tai klanas ir laikosi normaliai. Kas doneitina kaip Delcas koks tai aišku padarys nesąmonę, uždarys jo klaną pyst naują susikurs. Bet manau visi žaidėjai jei jau sukiša sava šaibas į klaną tai atsakomybę didesnę jaučia nei mafijai vadovaujant. Antras dalykas, pasiimsi mafijos vado pareigas ir kas td? Nesurinksi šaikos, nesiseks ir atsisakysi? Tai pats be reikalo gausi blist. O klanas, nesiseka, užšaldai ir vsio. Su vado pareigomis pasiimsi neaktyvumą 3 dienas? Ir kas iš to pasikeis? Imsi dažnai nušalins ir vistiek blist. Tai nh to reikia? Geriau klanai ir viskas

aš tik dėl šaikos pasakysiu - jeigu imi mafiją turi žinot kas stovės už tavo nugaros ir kiek asmenų. Jeigu ima valdžia žmogus turi atsiduoti kaip @Kevin_Costner nei karto nėra paėmęs neaktyvumo anketos, tad manau reikėtu pagalvoti ar laiko bus tam skirti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutikčiau, bet su pora sąlygų:

- Tas pats asmuo negalėtų priklausyti ir klanui ir mafijai. Puls kokia mafija klaną, o kažkas iš tavo mafijos priklauso tam klanui, kas tada? Ir šiaip darbuotojai daug patikimesni būtų kai turėtų klkausyti vieno vado/boso.

- Pagr. Valdžia arba direktorių Prižiūrėtojas turėtų mokėti labai dideles premijas mafijoms, kad būtų noras ten išviso būti. Pats esu buvęs mafijos vadu ir suprantu kaip tai yra prabangu. Surinkti daug patyrusių ir patikimų žaidėjų į savo būri beveik neįmanoma buvo, tai reikėdavo imti ir mažiau patyrusiui žaidėjus, kurių banko sąskaitos nebuvo tokios plačios, kad galėtų savarankiškai išsilaikyti save ir būti 100% pasiruošusiam dalyvauti visame mafijos veiksme, tad tekdavo pačiam iš savo kišenės juos remti nežmoniškom premijom, kad būtų ne tik "mėsa" ir, kad šiaip kažkas ateitų. Nemanau, kad PD direktoriaus ir Mafijos vado streso krūviai labai skiriasi.

Ir šiaip, labai daug lengvatų turėtų joms suteikti, nes jų priežiūra nežmoniškai sunki.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 43 minutes(-čių), The_Deus rašė:

Nesutinku, rašykit idėjas klanams. Visada būna taip: Trinam klanus/mafijas, norim gaujų, trinam gaujas, dedam klanus ir t.t. pasaka be galo. Rašykit idėjas klanams ir tiek.

 

prieš 40 minutes(-čių), Misha_Morozov rašė:

Gaujos realiai tas pats kas ir klanai, tai geriausiu atveju būtų neblogai tiesiog turėti mafijas/klanus ir viskas, tai šiuo atveju aš nei už nei prieš.

Klanai tas pats kaip mafijos? nejuokaukit ok. sr misha lag netaip perskaičiau bet p. judam

Mafijose bent atsakingi direktoriai bus, tai užtikrinu, o dabar klanuose sukuria atsiputęs sėdi varto savo D, ir nieko rimto, o dabar su mafijom tipo atėjo iš Ryžyno ką tik snukiai tai pasiimtų ryžyno ir mūsų normalių kaip žvėris ar kažkas panašaus lyderį ir zjbs būtų karas normalus, įdomumas didesnis.

Aš visiškai už tavo idėja. Tikrai pats laikas būtų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau nežinau gal už gal pries 50/50 mano nuomone reikėtu labiau patobulinti Klanų sistemą, tos mafijos tai irgi... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

prieš. Sukėlei pažiūrėk kurių metų vaizdo įrašus dar tada kiek žaidėjų žaidė, o dabar diena 50-60 šiandien mačiau 80 buvo.  + Įdės mafijas, bus nesažininga teisėsaugos atžvilgiu. Dabar teisėsauga vien tik prieš klana neatsilaiko, o dar bus mafijos tada teisėsauga išvis rip niekas nenorės eit į ją... Vapše nelogiška idėja.

O jei ir įdėt mafijas tai tada išimt klanus, ir palikt tik mafijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už. Yra du argumentai kodėl.
1. Kažkaip nesąmonė yra kai turi mokėti kreditus už tam tikras klanų paslaugas.
2. Sugrąžinus mafijas būtų daugiau veiksmo, nes dabar galima sakyti yra tik vienas, kažką padarantis, klanas ir teisėsauga. 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invis sakė kad mafijas nebegrąžins, patis kalti esat kurie prieš 2-3 metus kurie nusprendė kad Invis/Britas grąžintu gaujas pašalino mafijas bei klaną, norėjot klaną pašalino ir gaujas nes į gauja niekas nebeėjo nes visi į klana suėjo. Tad gali ir trinti tema aš irgi noriu mafijas bet kas buvo praeitį jau nebesugrąžins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Palaikau, tačiau manau, kad turi būti padėtas taškas, ko žaidėjai nori: mafijų, gaujų ar klanų.

Klanų sistema yra labai lanksti ir patogi naudojimui. Gaujos nesu tikras ar tikrai, kada jas prisimenu geromis ir ilgai buvusiomis. Mafijos - labai atitinka LV intencijas ir siekius, pats tikrai norėčiau jų.

  • Patinka 6
  • Ačiū! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Palaikau, tačiau manau, kad turi būti padėtas taškas, ko žaidėjai nori: mafijų, gaujų ar klanų.

Klanų sistema yra labai lanksti ir patogi naudojimui. Gaujos nesu tikras ar tikrai, kada jas prisimenu geromis ir ilgai buvusiomis. Mafijos - labai atitinka LV intencijas ir siekius, pats tikrai norėčiau jų.

Klanai ir mafijos vienu metu, jokių gaujų nieko nereikia, bent jau mano nuomonė tokia.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 valandas(-ų), Louis_Morello rašė:

aš tik dėl šaikos pasakysiu - jeigu imi mafiją turi žinot kas stovės už tavo nugaros ir kiek asmenų. Jeigu ima valdžia žmogus turi atsiduoti kaip @Kevin_Costner nei karto nėra paėmęs neaktyvumo anketos, tad manau reikėtu pagalvoti ar laiko bus tam skirti.

Apie Costner patylėsiu, esu matęs daug geresnių GP direktorių nei jis pvz Messi, Rembo ir t.t. Kitas dalykas, ne visi apie tai pagalvoja 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pabūsiu šiektiek skirtingas ir pasiliksiu prie nepopuliaresnės idėjos

 

Las-venturui mafijų visiškai nereikia, bent jau ne prie tokio žaidėjų skaičiaus(taip jis yra didesnis negu ankščiau bet dar vis nepakankamas), turbūt senesni žaidėjai pamena kai nebuvo galima išrinkti normalių abiejų mafijų vadų 80proc. laikotarpiu, o jeigu išrinkdavo tai būdavo tik vienos mafijos ir/ar neilgam laikui. Pagrindinė to priežastis - tai atimą gan brangų darbo slot'ą, o pinigų užsidirbti irgi nėra labai kaip. Dabar klanuose būdamas gali dirbti ir paprastame darbe ir užsidirbti pinigų, kitaip negu mafijose.

 

Iš Direktorių perspektyvos:

 

Labai daug žaidėjų tiesiog "Išsi'blist'uos" direktorių sąrašuose. Ir nereikia sakyti jog taip nebus, nes taip tikrai atsitiks, pasiims mafijos vadus, neišlaikys tinkamą laiką nes tiesiog nežinos kaip valdyti tokius dalykus, taip jūs dabar sakysit kad čia yra prižiūrėtojo atsakomybė išsirinkti gerus vadus, bet taip tos atrankos bus geros pirmas dvi savaites, paskui tiesiog nebus iš ko rinkti, tai išrinks tuos kurių anketos labiausiai sužibi o ir tieji tuomet neišbus ilgai ir gaus juodąjį sąrašą, turint omenį kad tie patys žmonės galėjo pretenduoti į ramių darbų vadovus ir jiem ten būtų pasisekę daug labiau. Tiesiog sugrąžinant tokį dalyką labai daug pusių nukenčia.

 

Aš visdėlto sugrįšiu prie mano labai senos idėjos(verta paskaityt(bent jau mano nuožiūra :blink:)), tuomet būsite labiau panašūs į mafijas

Damn:

Spoiler

[2017-06-13 10:12:46] Gustas - Sky_Andrius: Apakęs
[2017-06-13 10:13:04] Gustas - Sky_Andrius: Reik dar.  Nes manau tai suderinsiu su Karoliu 6 versijai
[2017-06-13 10:13:10] Gustas - Sky_Andrius: Dar tokių!

Taip ir nesuderino ;/

Bet taip aš sutinku kad "grafičio" atnaujinimo tikrai neužtenka. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai už, kad grąžinti mafijas. Prikurta dabar belenkokių klanų, puse iš jų neaktyvūs net ir be tikslo egzistuoją. O su mafijom būtų kaip seniau.. mmm.... Kariautų vėlei dvi nusikalstamos grupuotės, neriboti grobimai per dieną. Na, nebent įvesta taisyklė bus kad tik viena grobimą galės daryt tai sėkmės toliau keliant ridą. AŠ UŽ.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kelia video bet *Myliu Las-Venturas.lt* jie cia reikalingi jei cia 50tebezaidzia o ne 300,aisku bus geriau nes daba 24klanai ir 2aktyvus,po 2zmones kiekvienam tai bbz,as uz aisku daugiau veiksmo,bet invis nedarys,o jei ir padarys po mafiju daugiau tikrai manau nieko nekeis,bbz px uz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinoma ideti atgal. Ne vienas zmogus del to ir leavino, kad isime, tarp ju ir as. Ir apskritai sampa leavinau tada. Bet dar visai nesenai kalbejau su draugais, kurie zaide LV 2013-14, kad jei idetu atgal mafijas tikrai griztume zaisti. Gal ne taip kaip seniau, bet mafija tai pats geriausias darbas budavo. Visada veiklos serve, o tie klanai na man asmeniskai ne prie sirdies kaip ir daugeliui manau ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku įdėti, net nesuprantu kodėl jas išėmė, seniau būdavo klanai ir mafijos, belekas būdavo...

O čia tie prieš komentuoja mentai visokie, kurie nėra buvę mafijose ir panašiai tai net graudų žiūrėti

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš prieš nes tai kaip užburtas ratas visi norėjo klanu buvo klanai dbr visi nori mafiju darom mafijas?? ne nemanau tai aš PRIEŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Erikas_Lubos rašė:

Aš prieš nes tai kaip užburtas ratas visi norėjo klanu buvo klanai dbr visi nori mafiju darom mafijas?? ne nemanau tai aš PRIEŠ

Tegul pildo žaidėjų norus, o tu beveik čia žalias atėjęs nieko nežinai nei ką ir balamutini, @Invision_White duok tu kokį žodį dėl mafijų.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...