Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dalia_Puteikis

Malaciai Kavdaun.... kavoriai

Rekomenduoti pranešimai

Aciu uz veiksma eisiu toliau runescape losti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* zveris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar kažkur delfinas rašė, kad puteikis be čytų lošė ir free banas :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

dar kažkur delfinas rašė, kad puteikis be čytų lošė ir free banas :D 

taprasme remyga, jei tu čia dėl wh sakai, tai žinai pats :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Remigijus_Narcissus rašė:

dar kažkur delfinas rašė, kad puteikis be čytų lošė ir free banas :D 

o kazkur matai antistuna? visi ta wh naudoja,retas kuris ne,bet papkei visi turi ;)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 valandas(-ų), Nico_Hustlin rašė:

o kazkur matai antistuna? visi ta wh naudoja,retas kuris ne,bet papkei visi turi ;)

 

prieš 23 valandas(-ų), Nico_Nivelli rašė:

taprasme remyga, jei tu čia dėl wh sakai, tai žinai pats :)

pasiūlyčiau pafilmuot nuo pat pasijungimo (dar cleo ten viską parodyt) ir jungtūsi į serverį, tai nors ir sampo jau kokias 3 sav normaliai nežaidžiu, vistiek pakraučiau :D Visi čia *Myliu Las-Venturas.lt* žvėrys palikę, nors botai eiliniai

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 34 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

 

pasiūlyčiau pafilmuot nuo pat pasijungimo (dar cleo ten viską parodyt) ir jungtūsi į serverį, tai nors ir sampo jau kokias 3 sav normaliai nežaidžiu, vistiek pakraučiau :D Visi čia *Myliu Las-Venturas.lt* žvėrys palikę, nors botai eiliniai

Kaip mėgsti sakyt "žvėriu palikęs" esi tik pats tu, nelabai suprantu kam reikia kiekvienoje temoje, kurioje susiję kažkas su šaidymu, akcentuoti įgūdžius, kurių daugėlis nėra matęs ir kaskart nuvertinti kitus? Drąsiai galiu teigti, kad pusei ar daugiau dmeriu tu net neprilygtum, kalbant apie tuos kurie kelia vaizdo įrašus. Vadini botais, bet pats nieko daugiau neesi, net realiai nelabai žinau apie kokius skillus tu šneki, nes ankšiau nedaug tekę matyti rimtų dmerių kurie mokėjo tiek slaidinti, tiek valdyti seriją. Kitam serveryje minėjai, jog aš tavęs atsiprašinėdavau, kad manęs nešaudytum, vargu ar taip kada bebuvo, bei pats ankšiau sakydavai, kad imčiau tave (kad ir koks botas tada buvau) dar kai ulo skinhite daužydavom. Galiu pasakyt tą patį ką ir pats minėjai man, pačiam reiktų suaugt, nes rašyti visur, kad buvai žiaurus dimeris, bet toks jau nebebūsi ir kitus žeminti, nemanau, kad reiktų tavo metuose. Dabar susidaro toks įspūdis, jog ankščiau buvai pats žinomiausias ir rimčiausias dmeris pasaulyje, bet ar nesuvoki, kad kas dmina tas ir eina toliau, vis randi būdų kaip tobulėti tam dm, o tu tiesiog užsistovėjai ir vis dar laikai save tuom, kuriuo niekada nebuvai ir nebūsi, faktas kaip blynas.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

Kaip mėgsti sakyt "žvėriu palikęs" esi tik pats tu, nelabai suprantu kam reikia kiekvienoje temoje, kurioje susiję kažkas su šaidymu, akcentuoti įgūdžius, kurių daugėlis nėra matęs ir kaskart nuvertinti kitus? Drąsiai galiu teigti, kad pusei ar daugiau dmeriu tu net neprilygtum, kalbant apie tuos kurie kelia vaizdo įrašus. Vadini botais, bet pats nieko daugiau neesi, net realiai nelabai žinau apie kokius skillus tu šneki, nes ankšiau nedaug tekę matyti rimtų dmerių kurie mokėjo tiek slaidinti, tiek valdyti seriją. Kitam serveryje minėjai, jog aš tavęs atsiprašinėdavau, kad manęs nešaudytum, vargu ar taip kada bebuvo, bei pats ankšiau sakydavai, kad imčiau tave (kad ir koks botas tada buvau) dar kai ulo skinhite daužydavom. Galiu pasakyt tą patį ką ir pats minėjai man, pačiam reiktų suaugt, nes rašyti visur, kad buvai žiaurus dimeris, bet toks jau nebebūsi ir kitus žeminti, nemanau, kad reiktų tavo metuose. Dabar susidaro toks įspūdis, jog ankščiau buvai pats žinomiausias ir rimčiausias dmeris pasaulyje, bet ar nesuvoki, kad kas dmina tas ir eina toliau, vis randi būdų kaip tobulėti tam dm, o tu tiesiog užsistovėjai ir vis dar laikai save tuom, kuriuo niekada nebuvai ir nebūsi, faktas kaip blynas.

Tai, kad aš niekad nesu sakęs, kad aš esu pro dmeris :D Ir beto šitą skyriau ne tau, o puteikiui. tai toliau nė neskaičiau ką čia pribūrei

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 valandas(-ų), Nico_Hustlin rašė:

o kazkur matai antistuna? visi ta wh naudoja,retas kuris ne,bet papkei visi turi ;)

Nesu net turėjas, tai va :D Apie WH. Nu Dalia mldc turbūt esi pirmas kuris numeta video pasigirdamas koki -padarė, taip ar taip be čytų neišėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Remigijus_Narcissus rašė:

Tai, kad aš niekad nesu sakęs, kad aš esu pro dmeris :D Ir beto šitą skyriau ne tau, o puteikiui. tai toliau nė neskaičiau ką čia pribūrei

6737590e1e01204b92aafea0b5d7340c839.png

0557d81bcc8a537ae1e9a0579b8ff49d595.png

882f359605f0704eeafdbe2a33b50db4580.png

"palikęs ahuel, atsiprašinėdavai kažkada, kad nešaudyčiau"


iš tokių komentarų susidaro tokia vizija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...