Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Tosha

Dėl TeamSpeak naudojimosi

TeamSpeak naudojimosi ypatumai  

101 nariai balsavo

  1. 1. Ar naudojatės mūsų Serverio TeamSpeak (ts.las-venturas.lt)?

    • Taip
    • Ne (papasakosiu atsakyme kodėl)
  2. 2. Kiek kartų per savaitę naudojate Serverio TeamSpeak (ts.las-venturas.lt)?

  3. 3. Ar naudojatės TeamSpeak tik su priežastimi?

    • Per apklausas į darbą
    • Per treniruotes/veiklų metu;
    • Darbo metu;
    • Visada.


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, manęs asmeniškai ne visiškai tenkina gana nedidelis TeamSpeak aktyvumas. Manau ir tikiu, kad jeigu žaidėjai juo naudotųsi labiau, pats žaidimas taptų daug įdomesnis ir smagesnis. Asmeniškai turiu daugybę prisiminimų būtent iš naudojimosi šia programa. Todėl darau apklausą, bandydamas analizuoti Jūsų naudojimąsi ir ieškodamas būdų paskatinti. Dėl to norėčiau sužinoti Jūsų TeamSpeak naudojimosi ypatumus:

1. Ar naudojatės mūsų Serverio TeamSpeak (ts.las-venturas.lt)?

  • Taip
  • Ne (papasakosiu atsakyme kodėl)

2. Kiek kartų per savaitę naudojate Serverio TeamSpeak (ts.las-venturas.lt)?

  • 0-1 karto
  • 2-4 karto
  • 4-6 karto
  • Kasdien

3. Ar naudojatės TeamSpeak tik su priežastimi?

  • Per apklausas į darbą;
  • Per treniruotes/veiklų metu;
  • Darbo metu;
  • Visada.

 

Aiškesni Jūsų TeamSpeak naudojimosi ypatumai leis padėti ar imtis priemonių, kurie galėtų paskatinti TeamSpeak aktyvumą. Taip pat, komentaruose laukiama pasiūlymų, rekomendacijų ar bet kokių pasvarstymų dėl TeamSpeak naudojimosi. Galbūt visiškai nesinaudojate ir žinote atsakymą kodėl.

Ačiū už Jūsų laiką.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš teamspeak naudoju tik tai pabendrauti su žaidėjais, bet va kartais ateina stumikai arba random garsų skleidejai ir mažina motivacija naudotis teamspeak, nes dabar nėra jokių prižiūrėtojų, kad darytu tvarką tenais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai aš, savo žaidimo neįsivaizduoju be TeamSpeak programos, man atrodo gal net žaidimas nepilanvertiškas ir neįdomus. Manau, kad Teamspeak'as šiame projekte nėra išvystytas, nes niekas nereikalauja šio dalyko. Galbūt negalime versti žmonių daryti tą ar tą, bet manau, kad renkantis direktorius, turėtų būti privaloma atsižvelgti į tai, kad direktorius naudotųsi Teamspeak'u. Galbūt neutralių valdžiai nėra tai labai reikalinga, bet teisėsaugininkams tai manau, kad yra būtinybė, nes pats komunikavimas vyktų žymiai paprasčiau ir patogiau. Dar keleta žaidėjų tiesiog bijo eiti, kadangi čia yra tikrai gana nedraugiškų žaidėjų, todėl manau, kad reikėtų daugiau galbūt Teamspeak moderatorių, kurie prižiūrėtų ir tvarkytų patį serverį, nes šiuo metu manau, kad yra šioks toks stygius (lyg komandos nariai negali blokuoti :?) Apibendrinant galėčiau teigti, jog Teamspeak naudojimas tikrai padarytų žaidimą įdomesnį, tik dar pats nesuvokiu iš kur toks nusistatymas apie Teamspeak atsirado.

Beje, jeigu būtų realizuota ši idėja (https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/170018-idėja-teamspeak-serveriui/), galbūt žaidėjai pradėtų dar daugiau naudoti šią programą, kaip pavyzdžiui žaidžiant kito tipo žaidimus, kaip: CSGO, GTA V, PUBG ar kt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš retai naudojuosi TeamSpeak'u dėl vienos priežasties: su tais kuo šneku naudoja skype. Žymiai patogiau, matai kas būna prisijungę. Gali rodyti ekrano vaizdą. Čia tikriausiai tik aš, bet nenoriu TeamSpeak'o, o noriu discordo. Pagal mane tai yra skype ir ts junginys. Yra galimybė rodyti ekrano vaizdą, šnekėtis su vaizdu, pasišnekėti tarpusavyje taip kad niekas kitas negalėtų ateiti ir klausytis ką tu sakai. Tai krč, keičiam ts į discordą. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na manau kad tikrai reiktu padaryti, taip kad atsirastus teamspeak moderatoriai kurie galėtu prižėti tvarka visuose kanaluose nes dauguma blogai bendrauja ir karts nuo karto leidžia muzikas ne tuose kanaluose kur reikia tai manau kad galėtum išrinkti tuos žmones kurie turėtu privilegija bausti tokius nusidėjelius kurie blogai elgesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jokių discordų. Discordas labiau apkrauna kompiuterį nei TS3 ir šiaip nepatogus būdas, palikt ts3 ir taškas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Ignaz_Lucchese rašė:

Jokių discordų. Discordas labiau apkrauna kompiuterį nei TS3 ir šiaip nepatogus būdas, palikt ts3 ir taškas.

Ši apklausa nėra apie tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Problema ne pačiame teamspeak serveryje ar programoje o pačioj politikos filosofijoje šitame projekte. Ts yra neprioritetas daugelį darbų kas ir yra didžiausia klaida, darbai nereikalauja naudotis TS, o jeigu ir reikalauja tai tik dėl vaizdo. Kai buvau vienas iš valdžios narių teisėsaugoje, mes reikalavom TS būti absolučiai visalaik, nesvarbu ar treniruotė ar niekas visada turėjai būti TS, pačiuose darbuose ir vadovavimo teritorijoj yra spragų, kas ir lemia žaidėjų demotyvacija naudotis teamspeak'u.

Kita labai opi problema yra tai kad jis jau neprižiūrimas labai, labai ilgą laiką, visi daro kas ką nori, nėra tam priskirtų moderatorių kurie prižiūrėtų kanaluose tvarką. Tau pačiam minėjau, dar prieš visiem pasisikelbiant kad esi Max_Tosha, kad reikia normalios ir sustyguotos komandos kad prižiūrėtų TS, tas automatiškai pakeistų visą atmosferą serveryje - nes visi būtų draugiški, o tie kurie nebūtų su jais būtų atitinkamai pasielgta. Tai taippat pakeltų ir patį aktyvumą, nes žmonės bandytų gauti tokias pareigas.

Bėje, ir pats iš dalies skatinai netvarką teamspeak'e ;) (truth hurts) (and you know what I am talking about)

Trečioji ir paskutinioji bet nemažiausia problema yra tai kad šitas projektas, tiksliau šito projekto žaidėjai kentėjo labai stipriai dėl teamspeak. Labai ilgą laiką nebuvo tvarkomasi su IP logeriais, kurie pastvoiai būdavo kanalų aprašymuose, o vėliau tie patys vartotojai kurie aplankydavo kanalus būdavo nuddosinti. Mane asmeniškai turbūt bandė nuddosinti daugiau negu visus kitus, bet dėja jiem nepasisekdavo(kaip gaila). 

O šeip skatinti teamspeako aktyvumą darykit tokius dalykus kaip; Karolis kažkada leisdavo absoliučiai visiems žaidėjams klausti bent kokių klausimų, po vieną kanale, tai kas žaidėjams rūpėjo, padaryk ir tu tai, aš net neabejoju kad dabar yra labai daug žaidėjų kurie nori pasikalbėti ar/ir paklausti kažko būtent tavęs, bet tiesiog nenori gaišti tavo laiko. Padarykit pagaliau sistemitizuotą privačių kanalų įsigijimą, nes dabar aš net pats nesuprantu kaip jie yra dalinami.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš naudoju Teamspeak programą tik darbo sumetimais, arba prireikus būtinybei aišku įdomu kartais apsilankyti ir pabendrauti su kitais žaidėjais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Aš teamspeak naudoju tik tai pabendrauti su žaidėjais, bet va kartais ateina stumikai arba random garsų skleidejai ir mažina motivacija naudotis teamspeak, nes dabar nėra jokių prižiūrėtojų, kad darytu tvarką tenais :)

Manau trūksta tiek prižiūrėtojų tiek teamspeak moderatorių, kurie tikrai praverstų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TeamSpeak naudoju apklausoms į darbą ir veikloms. Bendravimui naudoju labai retai, nebent turiu laisvo laiko ir galiu paplepėti su kitais projekto žaidėjais. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Ponas_Emigrantas rašė:

@Max_Tosha discord'o serverį žadi paleisti ?

Pasikartosiu, apklausa visai ne apie tai. Discord neketiname naudoti, nes jis mūsų bendruomenei būtų, ko gero labai sunkiai pritaikomas. Žinoma, jeigu atsiras daug norinčiųjų, tai galbūt ir galėsime siūlyti tokią alternatyvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teamspeak naudodavau tik kai valdžia pasaka visi į TS. Bet prisijungdavau tik mute įjungdavau kai (nevyksta jolia veikla).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas, reikia asmens kuris užsiimtų TS programa. T.y. išrinkti TS priž reikia. Antras dalykas prižiūrėtojas išrinktų normalią ir aktyvią moderatorių komandą, nes pripažinkime, kad administracija negali visada aktyviai būti ts programoje ir objektyviai išrinkti aktyvių asmenų į TS moderatoriaus pareigas.  Kai buvau TS moderatorius, kurį išlaikiau ,m nebuvo tokių nesąmonių, kad kažkas stumtu, reklamintų ir t.t. nes nuo manęs gaudavo bananą momentaliai. Ne tik žiūrėdavau tokias nesąmones kaip reklama, įžeidimai, bet ir į tokius pažeidimus kaip trugdymas kalano administracijai, nesąmoningų garsų skleidimas ir t.t. Kartu su manim buvo dar keli moderatoriai kūriu aktyviai prilaikė tvarką. Mark_Kingston ir dar keli. Tai va reikia suringti normalią ts komandą

Dar vienas dalykas, dabar TS V.I.P. staatusą ir privačiu kanalus galima tik pirkti, todėl siūlau daryti eventus iš jų pačiame TeamSpeak serveryje. Dainavimo, ilgiausiai prabuvusio TS ne afk būsenoje ir t.t.

Dar vienas pasiūlymas, tai darant eventus, gagwarus ir visokius kitokius rimtesnius renginiu, padaryti taisyklę, jog būtina būti TS programoje, būtent taip daugiau žmonių pradės rinktis TS serveryje, jei pamatys, jog ten būna tikrai linksma ir įdomu.

Be to nebėra tų senų žaidėjų, su kūriais buvo galima linksmai laiką prastumti. Ankščiau grobimas ar kas ir visi lekiam į TS, kadf susikalbėti ar susitarti, o dabar susikuria klaną ir saka nh tas TS susijungiam magijas ir iškaposim. Ankščiau kitaip buvo. Dabartiniai žaidėjai net nežina kas tai per programa.

Kalbant apie mane tikrai ją dažnai naudoju, nesvarbu ką be darydamas ar kapodamas samp ar kokį kitą graju. :D

Sugalvoti galima dar daug ką tik reikia pamąstyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekvieną dieną naudojuosi TeamSpeak programa ir neįsivaizduoju savo žaidimo be TS programos, tik reiktu manau išrinkti kelis asmenius kas jį prižiūrėtu labiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jungiames i skaipa ir ten galesim daryti apklausas i darbus ir visa kita s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naudoju LV ts kai jis man yra reikalingas, o taip be reikalo nesėdžiu ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigų apklausą sukūrei, dėl žaidėjų stygiaus TeamSpeak serveryje , tai viskas paaiškina nuokryti pačiam Sa;Mp serveryje.. Manau daugelis (bent jau seniau) į teamspeaką susirinkdavo vien dėl virtualių draugų bei pažįstamų, o dabar gretos vis mažėja ir mažėja. Bent jau dabar TeamSpeak naudoju tik svarbiems reikalams, atrankoms ar treniruotėms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"TeamSpeak" programą naudoju praktiškai visada kada būnu prie kompiuterio. Mano manymu bendravimas šioje programoje pagyvina patį žaidimą bei suteikia jam įdomumo. Apskritai visas žaidimas vyksta daug paprasčiau, yra lengviau komunikuoti su bendradarbiais ar apskritai su visais žaidėjais. Iki šiol stebiuosi, kad ir teisėsaugos nenoru naudotis šia programa, nes jos pagalba galima labai lengvai ir naudingai komunikuoti, kad pasiekti geriausius rezultatus būtent savo darbo veiksmuose. Ir tai tinka realiai visiems darbams, bendraujant "TeamSpeak" programoje, galima susipažinti su labai įvairiomis asmenybėmis, kas ir daro visą žaidimą įdomesni.

Pati stebiuosi šios programos ganėtinai mažu aktyvumu. Galbūt mažą aktyvumą skatina tai, kad šiuo metu nėra jokių moderatorių, kurie galėtų prižiūrėti tvarką šioje programoje. Taip pat girdėjau, kad ankščiau su tuo buvo labai daug bėdų dėl "dosinimų" ir panašiai, kas galimai iki šiol gąsdina žaidėjus. Galbūt tai yra ir trūkumas informacijos apie šios programos naudą, mažas skatinimas bendrauti "TeamSpeak" programoje veiklų metu ar kitokio veiksmo metu. Juk net atrankos vis dar vyksta senu žaidimo telefono būdu, kas galimai gali nepritraukti ar net atbaidyti žaidėjus išmėginti pačią pokalbių programą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...