Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.0.4

Dominykas_Miguel

Kas vyksta Las-Venturas.lt

Rekomenduoti pranešimai

Paskelbta (redaguota)

xshZnDz.png

6zw72FX.png

18.4.1

Balandžio 1-osios dieną buvo galima išgirsti labai daug juokų, pokštų ir apgavysčių. Tai skirta tik tam, kad žmonės nepamirštų apie savo budrumą ir nebūtų per daug naivūs. Tuo pasinaudojo ir Las-Venturas.lt Pagr. Administracija sukurdama pačią didžiausią kada nors sukurtą atnaujinimų temą, mat, prie atnaujinimų buvo dirbta 3 metus. Paklausus Pagr. Administratoriaus Max_Tosha, iš tikrųjų į vieną temą buvo sukelta dauguma senų atnaujinimų nuo pat 2015-ųjų metų. Nors dauguma projekto lankytojų teigė, kad tai tik būdas įgelti kitiems serveriams, kurie atnaujinimais nelepina savo bendruomenės, Pagr. Administratorius tik nuoširdžiai nusijuokė. Nors mūsų bendruomenė mėgsta išdaigas ir pokštus, jie labai greitai susiprato, kad kažkas ne taip ir temoje tiesiog padėkojo už pakeltą nuotaiką ankstyvą rytą ir pasveikino šios šventės proga. Daugiau apie tai paskaityti galite: LV Didysis versijos atnaujinimas.

Taip pat Balandžio 1-oji ir Šv. Velykos. Ta proga, jau kovo 31-osios naktį, Pagr. Administracija nudžiugino Las-Venturas.lt projekto žaidėjus su Velykų švente serveryje bei papuošė projekto tinklapio dizainą. Plačiau apie Las-Venturas.lt Velykas - LV 6.7.2 versijos atnaujinimai | Velykos 2018

6zw72FX.png

18.4.2

Balandžio 2-osios popietę, Pagr. Administratorius Max_Tosha VIP pokalbyje leptelėjo, kad „klanams visai reikėtų konkurso“. Dauguma žaidėjų į tai pažiūrėjo juokais, o užkietėję nusikaltėliai stipriai nudžiugo ir skatino greičiau sukurti kažkokių naujovių. Nepraėjus nei pusvalandžiui, Klanų skiltyje atsirado konkursas karo tipo klano nariams, kurio tikslas perimti kitų klanų užimtą bazę ir taip iki balandžio 6-osios, 20:00 (Lietuvos Respublikos laiku). Laimėtoju taps tas klanas, kuris bus užėmęs zoną konkurso pabaigoje. Konkurse gali dalyvauti visi karo tipo klanai, o dalyvauti pradedama tada, kai užsiregistruoja klano vadas. Labai nudžiugome, kai pastebėjome, kad klanų vadai pasitiki savo komandos nariais ir sutinka su tuo, kad, jeigu bet kuris klano narys sukčiaus ar naudos neleistinas programas, automatiškai iš konkurso bus diskvalifikuotas visas klanas. Džiaugiamės šiuo metu klanų prižiūrėtojo pareigas vykdančio, Pagr. Administratoriaus aktyvumu ir skatiname dalyvauti konkurse bei įrodyti, jog jūsų klanas pats geriausias. Ne gana to, kad prizas išties gundantis - 20,000 „Deagle“ kulkų,15,000 „Shotgun“ kulkų ir 1,000 „Sniper Rifle“ kulkų. Taip pat, pelno 500 klano taškų. Plačiau skaitykite - Klanų zonos valdymas

6zw72FX.png

18.4.3

Vidurnaktį Pagr. Administratorius Invision_White visą Las-Venturas.lt bendruomenę nudžiugino naująja žaidimo versija. Labiausiai nustebinti liko VIP nariai, kadangi gavo naują teleportacijos komandą prie vairavimo mokyklos bei Policijos darbuotojai, nes gavo naują tr. priemonę - Infernus PD. Šią tr. priemonę vairuoti galės tikrai ne kiekvienas, nes buvo įkeltas tik vienas jos modelis ir manoma, kad ją direktorius paskirs aukščiausiam rangui. Žinoma, neapsiėjome ir be žaidėjų nusiskundimų, kad keliami tik labai smulkūs atnaujinimai, bet Pagr. Administratorius Invision_White nepasimetė ir VIP narių pokalbyje užsiminė, kad per šventes didelių atnaujinimų daryti nežada ir šiuo metu dirba prie naujos ir rimtos sistemos. Naujos sistemos daugiau nepakomentavo, tik užsiminė, kad tai ne klanams, mat, jie ir taip turi daug galimybių serveryje. Plačiau apie naująją žaidimo versiją skaitykite: LV 6.7.3 versijos atnaujinimai.

Dar balandžio 2-osios vakarą Las-Venturas.lt gyvenime įsikūrė naujas laisvalaikio, pats pirmasis lenktynių tipo klanas The Woot su kurio veikla Las-Venturiečiai dar nėra susipažinę, nors kaip teigia klano vadas Einaras_Bmw, šią idėją jis jau plėtoja nuo 2012-ųjų metų ir klanas atkurtas trečiame SAMP serveryje. Klubas nėra uždaras, į jį patekti gali visi, tik reikia būti nusipirkus lenktyninę mašiną bei pasirinkti savo išvaizdą, kuri nesikartotų su kitais klano nariais. Šiandien klubas pasiruošė žadinti Las Venturas miesto gyventojus bei praktikavosi tarpusavyje ir lenktyniavo! Daugiau apie klaną: The Woot.

6zw72FX.png

18.4.4

Šiandien visus Las Venturas miesto gyventojus ištiko didelis šokas. Firmos vairų atsisakė du valdžios atstovai - mechanikų direktorius Lil_Pump ir tolimųjų reisų vairuotojų direktorius Johnas_Freizeris. Nors mechanikų direktorius darbą atliko nepriekaištingai, atsistatydinimo priežastį paliko paslaptyje ir atsakymo laukelyje tik paminėjo savo buvusius pavaduotojus bei padėkojo už suteiktą šansą. Tolimųjų reisų vairuotojų direktorius nuliūdo, kad negalėjo išpildyti savo lūkesčių ir nevaldė firmos apie 3 mėnesius, nes susirado darbą ir nenori tiesiog laikyti pareigų be jokios motyvacijos joms. Abu direktoriai darbą atliko tikrai šauniai, bet serverio žaidėjus glumina vienas klausimas: kurio direktoriaus rinkimai bus laikomi prioritetu, kadangi abi firmos yra pagrindiniai serverio degalų šaltiniai. Plačiau skaitykite: DPI || Direktorių ir jų pavaduotojų neaktyvumo/atsistatydinimo anketos.

6zw72FX.png

18.4.5

Serverio Pagr. Administratorius Invision_White vėl nustebino savo gerumu ir motyvacija, atliekant techninius serverio darbus. Balandžio 5-osios naktį buvo įkelti atnaujinimai dėl kurių labiausiai džiaugėsi aktyviausi firmų darbuotojai ir firmos valdžia. Buvo padidinti uždarbiai į darbo seifą ir pakeltas visas uždirbamas pinigų kiekis, tokiu atveju ir retų daiktų suteikiami algos papildymai. Tai didžiulis pliusas ne vien aktyviems darbuotojams, bet ir asmenims užsiimantiems nekilnojamu turtu, o ypač retais daiktais, kadangi jų rinkos kaina taip pat pakilo. Atnaujinimai keliami trečią naktį iš eilės, žaidėjai džiaugiasi, bet tuo pačiu yra stipriai nustebę ir nežinantys ko tikėtis toliau. Plačiau apie atnaujinimą skaitykite: LV 6.7.5 versijos atnaujinimai.

Taip pat šilti orai už lango pasiglemžė dar vieną valdžios atstovą –  Spec. Pajėgų direktorius liko be savo dešiniosios rankos. Pavaduotojas Martin_Colt paliko postą dėl motyvacijos stygiaus. Visai bendruomenei labai nemalonu, jog dar vienas atstovas palieka savo pareigas, netgi šaltų nervų žmogus, šiuo metu direktorių prižiūrėtojo pareigas užimantis Pagr. Administratorius Max_Tosha po palikimo anketa paliko komentarą „Labai gaila“. Džiugina tik tai, kad Martin teisėsaugos nepalieka ir padės firmai toliau, tik ne kaip valdžios atstovas. Plačiau: Direktorių ir jų pavaduotojų neaktyvumai bei atsistatydinimai.

6zw72FX.png

18.4.6

Dar balandžio 5-ąją Las-Venturas.lt Facebook paskyroje buvo paskelbtas konkursas. Visa bendruomenė buvo nustebusi, nes ankščiau nepasižymėjęs populiarumu Facebook puslapis vėl pradėjo kelti nuotraukas, o šįkart - konkursas. Įkelta baro „Green Bottles“ nuotrauka ir užsiminta, jog tame bare greitu metu turėtų kažkas būti. Dauguma žaidėjų spėjo, jog ten bus žaidžiami tam tikri žaidimai, kaip pokeris biliardas ir panašiai. Kiti žmonės tikino, jog ten turėtų būti patalpinta kažkokio darbo ar gaujos bazė. Trys atspėję ir atsitiktiniu būdu išrinkti žmonės bus apdovanoti prizu - 750 kreditų paslaugoms projekte. Žaidėjai spėja, bet ir supranta, kad greitu metu vėl bus įkeltas tam tikro tipo atnaujinimas. Plačiau paskaityti ir sudalyvauti galite: Las-Venturas.LT įrašas.

6zw72FX.png

18.4.7

Šiek tiek po vidurnakčio, žaidėjai pamatė vėl prisijungiantį Pagr. Administratorių Invision_White, kuris nieko nedvejodamas iškart paskelbė žinutę „atnaujinimai“ ir serverio perkrovimo metu VIP pokalbyje pasakė: „na va, galėsite išbandyti naują žvejybos sistemą“. Žvejybos sistema veiks kasyklos principu – nuosekliai spaudžiami atsitiktinai sugeneruoti mygtukai, o suklydus bent kartą, valas nutrūksta ir mesti meškerę reikia dar kartą. Paskaičius atnaujinimą, žaidėjai pasipiktino, kadangi ši sistema pasirodė labai nepatogi ir užimanti labai daug laiko, bet Pagr. Administratorius nekreipdamas dėmesio žmonių priekaištus sakė, kad tai tik bloga žinia įvairių botų naudotojams, bet žaidėjams pradėjus rašyti pasiūlymus dėl senos žvejybos sugrąžinimo, buvo priimtas kompromisas – sistema nebus grąžinta, bet bus palengvinta. Todėl žaidėjai nuoširdžiai tikisi ir laukia naujo atnaujinimo su žvejybos sistemos pakeitimu. Plačiau skaitykite: LV 6.7.7 versijos atnaujinimai.

6zw72FX.png

18.4.8

Balandžio 8-ąją įvyko labai daug Las-Venturas.lt projekto komandos pasikeitimų. Nušalinti 2 moderatoriai - Matt_Evans ir Super_Mario. Buvęs modifikacijų skilties moderatorius projekto komandoje buvo virš metų, o skelbimų skilties moderatorius - beveik pusmetį. Paklausus Pagr. Administratoriaus Max_Tosha dėl tokio forumo moderatorių pasikeitimo, situacija nebuvo pakomentuota. Dėkojame buvusiems moderatoriams už atsidavimą Las-Venturas.lt projektui ir linkime sėkmės tolimesniuose planuose. Na, o projekto bendruomenę glumina tik vienas klausimas, ar Global Moderatorius Danny_Williams, kuris taip pat atsakingas bendrą pagalbos teikimą serverio žaidėjams, negaus per didelės apkrovos ir rūpinasi, kaip forumo priežiūra vyks toliau. Daugiau informacijos: Buvę komandos nariai.

Taip pat išrinkti 2 nauji, drįstume teigti, kad patys svarbiausi serverio prižiūrėtojai nuo kurių sprendimų pagrinde ir priklauso visas žaidimas Las Venturas mieste. Prie direktorių priežiūros institucijos (DPI) prisidėjo naujoji narė Liepsna_Fire, kuriai tam tikrą laiką prižiūrėti direktorių komandą ir galbūt priimti sunkesnius sprendimus padės jau direktorių prižiūrėtojo pareigas atliekantis Pagr. Administratorius Max_Tosha. Marija (direktorių prižiūrėtoja Liepsna_Fire) projekto bendruomenei priklauso visai neilgai - šiek tiek daugiau nei 2 mėnesius, bet jau turi patirties renkant firmų valdžią iš praeito projekto (pavadinimas publikuojamas nebus dėl nustatytų forumo taisyklių), kas ir buvo vienas didžiausių žaidėjų nepasitenkinimo, bet Pagr. Administratorius Max_Tosha teigia, kad tai nėra pagrindinis aspektas ir svarbiausia, jog nauja Las-Venturas.lt komandos narė padėtų projektui judėti tolyn. Daugiau skaityti apie naująją prižiūrėtoją galite: Naujasis direktorių prižiūrėtojas.

Naujuoju klanų prižiūrėtoju tapo tikras serverio nusikaltėlis, buvęs ginklų prekeivių direktorius Kevin_Costner. Nuoširdžiai tikime, kad klanai bus viena svarbiausių ir aktyviausių serverio struktūrų, kadangi prie jų priežiūros prisidėjo tikras šios srities profesionalas. Projekto lankytojai šiek tiek nustebo, kad naujajam klanų prižiūrėtojui nebuvo suteikta garbė ir nėra sukurtos temos, kaip DPi narei, bet Pagr. Administratorius Max_Tosha užsiminė, kad dėl naujojo klanų prižiūrėtojo neturėjo jokių abejonių ir paskelbė šią džiugią naujieną tik būsenos atnaujinime. Daugiau informacijos: Naujasis klanų prižiūrėtojas.

6zw72FX.png

18.4.9

Vidurnaktį Pagr. Administratorius Invision_White įkėlė smulkią, bet visai naudingą atnaujinimų versiją. Labiausiai džiaugėsi projekto verslininkai ir klaniškiai. Nuo šiol žaidėjai už serverio kreditus galės keltis savo verslo pelną, ką anksčiau galėjo padaryti tik verslo už tikrus pinigus (/tverslas) savinininkai. Klanų amunicija patobulinta, nuo šiol visiems klano nariams vadas galės padalinti tam tikrą kiekį narkotikų, naujasis klanų prižiūrėtojas Kevin_Costner labai nudžiugo ir pakomentavęs padėkojo už patobulintą sistemą. Taip pat ne labai gera žinia serverio naujokams, nuo šiol norint įsidarbinti į bet kokį darbą su pakvietimu, reikės palukėti ir pasikelti reikiamą patirties (XP) kiekį. Atnaujinimai smulkūs, bet mūsų žaidėjai pasižymėję kantrumu ir padėkojo už gerus atnaujinimus bei laukia minėtos rimtos sistemos. Daugiau skaitykite: LV 6.7.9 versijos atnaujinimai.

6zw72FX.png

18.4.10

Dar balandžio 3-ąją buvęs Las-Venturas.lt komandos narys, projekto komandos narys Mantas_Exe sukūrė naują temą ir prisidėjo prie oficialios Las-Venturas.lt radijo stoties transliavimo, kurią galima pasiekti http://lvfm.eu/ arba serveryje su komanda /lvfm. Taip pat prie radijo eterio dirba ir Paulius_Jusas, kuris kartais pasirodo eteryje bei Speedas_Tomas, užimantis remėjo, pagrindinio akcininko bei eterio vedėjo pareigas. Daugiau apie Las-Venturas.lt radijo stotį: LVFM - Informacija. Taip pat šiandien radijo skiltyje forume buvo sukurta tema, kurioje buvo supažindinta su naująja greitai žaidėjų ausyse girsiančią laidą  „Kitokie pasikalbėjimai“, kuri ir sudomino mūsų laikraščio redakciją. Radijo stoties komanda nori išgirsti visos projekto bendruomenės nuomonę dėl pirmojo laidos dalyvio, kol kas favoritė - naujoji direktorių priežiūros institucijos narė Liepsna_Fire. Balsuoti galite: ,,Kitokie Pasikalbėjimai" - Registracija į ,,Kitokie pasikalbėjimai" LVFM studiją !

6zw72FX.png

18.4.11

Balandžio 8-ąją patyręs direktorius, serverio milijonierius Iam_Leesin atidarė lažybų centrą TOPSPORT LAŽYBOS, kurio statymų pridavimai sugalvoti labai protingai, tas ir sudomino mūsų laikraščio redakciją. Sukuriamas klanas ir pastatyti pinigų sumą galima paaukojant į klano seifą vyriausybėje bei įkeliant į lažybų punkto temą. Kol kas pagrindiniai statymai yra NBA ir CS:GO rungtynių, bet tikėkimės, kad laikui bėgant galėsime išvysti ir įvairesnių statymų, kitose srityse, pavyzdžiui, direktorių ar projekto komandos rinkimų statymų ir spėjimų. Labai smagu, jog mūsų projekto bendruomenės nariai imasi tokių įdomių iniciatyvų ir suteikia žaidėjams dar daugiau veiklos. Daugiau informacijos: TOPSPORT LAŽYBOS.

6zw72FX.png

18.4.12

Vos prisidėjus prie direktorių priežiūros institucijos (DPi), Liepsna_Fire iškart paskelbė anketą į ginklų prekeivių direktoriaus pareigas, kadangi dėl pasiūlymo tapti klanų prižiūrėtoju, Kevin_Costner turėjo palikti direktoriaus pareigas. Šiandien naujoji direktorių viršila jau išrinko vienintelės nusikalstamos grupuotės iš darbų skyriaus direktorių. Žaidėjai, kurie matė ankstesnes analizes iš senesnių direktorių prižiūrėtojų, buvo lengvai apšalę, jog įmanoma aprašyti ne tik laimėjusį kandidatą, bet ir visus dalyvius su visais komentarais ir patarimais. Buvo girdėta nuomonių, kad reikėjo sukelti kažkokią intrigą direktoriaus rinkimuose, bet Marijai (Liepsna_Fire) tai nė motais ir teigia, jog tas nėra būtina. Manome, kad Pagr. Administratorius Max_Tosha neklydo ir sakė visiškai teisingai, kad ši asmenybė ves mūsų projektą į priekį. Daugiau skaitykite: Rastas naujasis Ginklų Prekeivių vadovas!.

6zw72FX.png

18.4.13

Balandžio 13-oji ir penktadienis. Tai nuo pat seniausių laikų du nesuderinami dalykai ir žmonės stengiasi nepriimti svarbių sprendimų ar neatlikti didelių reikalų. Tą padarys ir laikraščio „Kas vyksta Las-Venturas.lt“ redakcija, gyvenkite atsargiai.

6zw72FX.png

18.4.14

Ilgai neprižiūrėta ir neaktyvi Las-Venturas.lt forumo skiltis atsinaujino ir nudžiugino bendruomenę nauja, temine Las-Venturas.lt atributika. Parašus sukūrė ir nustebino forumo narys, patyręs grafikos dizaineris Gax_Gax. Įkelti 5 parašai, įvairių spalvų, simbolizuojančių įvairias sritis mėgstančius žmones. Kadangi parašais pasidalinta buvo pakankamai vėlai vakare, juos pradėjo naudoti labai mažai žaidėjų. Mūsų laikraščio redakcija primena, kad savo parašą atsinaujinti galite: Parašo nustatymas. Darbus rasti galite: Parašai Nr. 5.

6zw72FX.png

18.4.15

Ilgai laukus ir balsavus žaidėjams, iš trijų kandidatų (Max_Tosha, Liepsna_Fire, The_Deus) buvo išrinktas LVFM radijos laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ pašnekovas. Daugiausiai balsų surinko projekto Pagr. Administratorius Max_Tosha, bet labai greitai atsisakė dėl neaiškių priežasčių, todėl pokalbyje dalyvauti buvo pasiūlyta direktorių prižiūrėtojai LIepsna_Fire. Kadangi mūsų redakcijai pasirodė įdomu, ką apie tai mano ir nusprendė ši mergina, susisiekėme su ja ir uždavėme keletą klausimų. Marija (Liepsna_Fire) komentuoti visą situaciją atsisakė ir tik paminėjo, kad viską pasakė laidos vedėjams. Manome, kad greitu metu išgirsime Kitokių pasikalbėjimų laidą su direktorių prižiūrėtoja, kadangi, jei mergina būtų atsisakiusi, apie tai tikrai būtų pranešta projekto bendruomenei. Plačiau skaitykite: LAS-VENTURAS RADIJOS STOTIS - BALSAVIMAS Į ,,KITOKIE PASIKALBĖJIMAI" PAŠNEKOVĄ.

6zw72FX.png

18.4.16

Naujas laisvalaikis žaidėjams, kurie nori šiek tiek paįvairinti savo kasdieninę rutiną. Pakankamai ilgą laiką serveryje nebuvo atnaujinimų ir Pagr. Administratorius Invision_White mus maloniai nustebino įkeldamas 6.8.1 žaidimo versiją. Žaidėjai buvo nustebę, kadangi dažniausiai atnaujinimai keliami vėlų vakarą, o šįkart serverio perkrovimas dėl atnaujinimų įvyko apie 21:00, Lietuvos laiku. Las Venturas miesto gyventojai iškart suprato, jog tai ne šiaip atnaujinimas, o pakankamai rimtai sistema ir iškart suskubo laukti temos atnaujinimų skiltyje, mūsų forume. Serveryje atsirado biliardo sistema ir ne bet kur, o jau žaidėjams pažįstamame „Ten Green Bottles“. bare Primenu, kad žaidėjai, likus beveik dviem savaitėm iki atnaujinimo versijos, Facebook puslapyje, bandė atspėti, ką galėsime ten pamatyti. Atspėti pavyko tik vienam serverio žaidėjui - Laurynas_Joma, pasveikinkime jį, kadangi buvo apdovanotas 750 kreditų serveryje. Daugiau apie biliardo sistemą: LV 6.8.1 versijos atnaujinimai arba serveryje, parašius komandą /atnaujinimai.

6zw72FX.png

18.4.17

Paskutiniu metu dauguma žaidėjų pradėjo spėti įvairius variantus ar netgi nerimauti, norėdami sužinoti, kas taps naujuoju atsiblokavimo prižiūrėtoju. Vieni laikosi nuomonės, kad atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigos visiškai nereikalingos, kiti mano, kad jos reikalingos, bet nėra tam tinkamo žmogaus. Dėl tokio didelio nuomonių skirtumo, „Kas vyksta Las-Venturas.lt“ redakcija nusprendė paprašyti situacijos įvertinimo iš Pagr. Administratoriaus Max_Tosha, tikėdamiesi, kad tai žaidėjus įstatys bent į kažkokius rėmus. Gavome labai dailų, išsamų ir atvirą atsakymą, ko, tiesą sakant, nesitikėjome. Max_Tosha neslėpė, kad atsiblokavimo prižiūrėtojo trūkumas projekte – viena pagrindinių nerimties priežasčių ir neslėpė, kad kol kas galutinio varianto tam neturi, tik paminėjo, kad nebijos rizikuoti ir galimai išrinks nelabai patyrusį asmenį, kurį stengsis išugdyti. Na, o projekto bendruomenę raginu atsakyti Renkami Serverio prižiūrėtojai temoje, kadangi tai padės Pagr. Administracijai greičiau priimti savo sprendimą.

6zw72FX.png

18.4.18

Direktoriui John_Fralin atsisakius direktoriaus pareigų, buvo paskelbta atranka į Policijos vadovo pareigas. Direktorių prižiūrėtoja ilgai netruko ir direktorių išrinkti spėjo per mažiau nei savaitę, o rinkimai buvo labai kokybiški. Dalyvių buvo nei per daug, nei per mažai – šeši, bet iki paskutinio etapo, praktikos vedimo, nuėjo tik du kandidatai - patyręs teisėsaugininkas Felipe_Sanchez ir jaunas, bet ypatingai motyvuotas serverio žaidėjas Erikas_Lubos. Abu kandidatai dalyvavo ir praeituose šios firmos policijos rinkimuose, bet nesėkmingai. Tiek Erikas, tiek Felipe,apylygėmis jėgomis pasirodė pirmame rinkimų etape – anketos rašyme ir minčių išdėstyme. Deja, bet patirtis šįkart nugalėjo stiprią motyvaciją ir rinkimus laimėjo Felipe_Sanchez. Žaidėjai vis dar apstulbę ir direktorių prižiūrėtojos darbo, matome antrą analizę, o merginos noras ir užsidegimas visiškai nemažėja. Šįkart nustebino labai gražiu ir įdomiu analizės išdėstymu. Plačiau skaityti ir pasveikinti naująjį direktorių galite: Rastas naujasis Policijos departamento direktorius!

6zw72FX.png

18.4.19

Ketvirtadienio diena buvo rami, tyli. Tikriausiai žaidėjai ruošėsi penktadienio audrai, tikėdamiesi, jog įvyks kažkas neįprasto. Norime tik paskatinti žaidėjus dažniau dalyvauti forumo diskusijose, kad aktyvumas kiltų ir liktume aukštybėse. Siūlome sudalyvauti įvairiuose forumo žaidimuose:

6zw72FX.png

18.4.20

Balandžio 20-oji, visiems įsimintina, gal netgi šiek tiek keista diena. Šią dieną Adolfas Hitleris švęstų savo 129-ąjį gimtadienį. Taip pat ši diena labai svarbi arbatėlės mėgėjams, kadangi tai laikoma ir nacionaline kanabinoidų vartojimo diena. Deja, Las Venturas mieste nei viena šventė nebuvo labai oficialiai švenčiama ar paminėta. Miesto gyventojai liko šokiruoti, jog visai neseniai Kevin_Costner vietą pakeitęs, ginklų prekeivių direktoriaus pareigas užėmęs Tadas_Crazy atsistatydino. Palikimo anketoje minėjo, kad palieka dėl korumpuoto prižiūrėtojų darbo, mat, klaniškiai būdavo užblokuoti pagrįstai, bet juos vis tiek atblokuodavo. Minėjo, kad nėra serveryje unikalių sistemų ir galų gale pasakė, kad reikia ruoštis egzaminams. Mūsų laikraščio redakcijos nuomone, direktorius tiesiog nebuvo pasiruošęs atstovauti tokios aktyvios firmos vardo ir jam labiau tiktų neutralios firmos valdžios vairas. Bet nepamirškime, kad čia tik žaidimas ir viską darome dėl atsipalaidavimo bei gero laiko praleidimo. Todėl, jeigu pasirinkote kažkokį kelią žaidime ir matote, jog jis ne Jums, nebijokite to kelio keisti. Daugiau apie palikimą skaitykite: Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai.

6zw72FX.png

18.4.21

Po balandžio 20-osios linksmybių, žaidėjai prisijungę į serverį, pamatė šokiruojančią žinią. Virš mėnesio pareigas vykdantis, aktyvumu ir motyvacija stebinantis Matt_Draw atsistatydino nuo Spec. Pajėgų direktoriaus. Direktorius nevyniojo žodžių į vatą ir tik pasakė, kad artėja sesija, laiko trūksta ir nenori beprasmiškai užimti pareigų. Matt_Draw davė pasiūlymą pareigas perleisti jo padėjėjui Nick_Morris. Tuo metu biliardą žaidžiusi DPi narė Liepsna_Fire ir pamačiusi, jog direktorius atsisakė pareigų, stipriai nusiminė ir net šiek tiek pabijojo, jog galimai teks rinkti 2 direktorius vienu metu. Kadangi Nick_Morris šiuo metu išvykęs, dėl perleidimo tiksli informacija nėra žinoma. Bet kokiu atveju, norime tik padėkoti buvusiam direktoriui už virš mėnesio vykdytą saugumą Las Venturas mieste, o DPi narę skatiname pasirinkti racionaliausią sprendimą. Paskaityti direktoriaus atsistatydinimo anketą galite: Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai.

6zw72FX.png

18.4.22

Pagal Bibliją, Dievulis 6 dienas sunkiai dirbo, išpilstė jūras, pasodino medžius, o septintąją dieną, sekmadienį, ilsėjosi. Tą nusprendė padaryti ir Las Venturas miesto gyventojai šį sekmadienį. Todėl „Kas vyksta Las-Venturas.lt“ laikraščio redakcija nusprendė priminti žaidėjams, jog mūsų projekto administracija dar kovo 13-ąją pridėjo šį serverį į Lietuvos SA-MP serverių sąrašą. Kovo 14-ąją šis puslapis pradėjo plistis ir tikriausiai pastebėjote keletą mygtukų dėl balsavimo mūsų forume ar TeamSpeak serveryje. Praėjus šiek tiek daugiau nei mėnesiui, mūsų projektas yra 4 sąrašo vietoje, o iki 3 vietos trūksta tik 55 balsų. Puslapyje galite pamatyti išsamią informaciją ar atsiliepimus apie projektą. Nuoširdžiai kviečiu prabalsuoti už mūsų serverį, palikti atsiliepimą ir įrodyti, kad mes - geriausi Lietuvoje! 

dynamic_image.php?s=562&type=background

6zw72FX.png

18.4.23

Ankstų rytą, kai projekto lankytojai dar net nespėjo išsėdėti mokyklos/universiteto suolo ar ofiso kėdės, Las Venturas miesto gyventojams buvo pareikšta žinia. Kažkam džiugi, kažkam ne, bet iš Tolimųjų Reisų direktoriaus pareigų atsistatydino Ice_Kornis. Neslėpsime, kad vienintelis direktoriavimo pliusas buvo tik darbo supratimas ir jau nuo pat pirmųjų dienų, žaidėjas nerodė stiprios motyvacijos bei aktyvumo, dėl ko ir buvo atsisakyta pareigų. Atrodo, kad palikimas palikimui, galima išrinkti naują direktorių ir tiek, bet šįkart iškilo didesnė dilema. Direktoriui, rinkimų metu buvo suteiktas bandomasis 14 dienų laikotarpis, jeigu jo direktorius neišlaiko - direktoriaus krėslas perleidžiamas antros vietos nugalėtojui. Ice_Kornis pareigas paliko, kai išbuvo 15 dienų ir pajuokaudamas pasakė: „laimingi laiko neskaičiuoja“, bet nuoširdžiai prašė ir rekomendavo pareigas perleisti antros vietos nugalėtojui Einaras_Bmw. Kiek serverio žaidėjai spėjo susipažinti su DPi narės Liepsna_Fire specifika, ji viską stengiasi daryti pagal nustatytas taisykles, bet šįkart, atsižvelgusi į susiklosčiusią situaciją, direktoriaus pareigas suteikė antros vietos nugalėtojui Einaras_Bmw. Buvo galima išgirsti sveikinimų, neigiamų nuomonių, bet praktiškai visi žinojo, jog Marijos (Liepsna_Fire) sprendimas buvo teisingas. Plačiau skaitykite: Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai ir Liepsna_Fire būsena.

6zw72FX.png

18.4.24

Las Venturas miesto gyventojai jau ilgą laiką pripratę, kad nudžiuginami ar nustebinti vidurnakčiais būna nebent Pagr. Administratoriaus Invision_White, kai įkeliama nauja žaidimo versija. Šįkart nustebinti likome nauja Max_Tosha sukurta tema. Šeštadienį (2018/04/28) 19:00 - 20:00 vyks klausimų vakaras. Tokios klausimų sesijos metu, pokalbio moderatorė Liepsna_Fire filtruos užduodamus klausimus Pagr. Administratoriui Max_Tosha ir juos įgarsins TeamSpeak kanale. Žinoma, klausimus užduoti bus galima ir pačiame kanale tiesiogiai, bet pirmenybė bus taikoma ankstesniems klausimams. Projekto administratorius pateikė pageidavimą, jog klausimai būtų užduoti ne kaip asmenybei, o kaip Pagr. Administratoriui.Panagrinėję temą, pamatėme, jog mūsų projekto bendruomenėje yra nenuovokių žmonių ir beprasmiai ar netgi kvaili klausimai buvo parašyti temoje. Susipažinti su užduodamais klausimais bei pats užduoti klausimą galite: Pašnekovo Max_Tosha klausimų sesija.

6zw72FX.png

18.4.25

Trečiadienio popietę, forumo lankytojai liko šiek tiek sutrikę, jog prie forumo prisijungė retai sutinkamas svečias IV lygio administratorius, Web Master Ignas_XperiaNepraėjus daug laiko, Pagr. Administratorius Invision_White būsenos atnaujinimuose paskelbė džiugią žinią - forumo varikliukas atnaujintas į IPS 4.3.1 versiją. Labiausiai žaidėjus nustebino naujosios emocijos, kurių yra ypač daug. Jas išbandyti galite, paspaudę šypsenėlės ikonėlę teksto panelėje. Taip pat buvo atnaujintas žaidėjų reputacijos aktyvumo puslapis, nuo šiol galima matyti, kiek reputacijos suteikėte ir gavote per visą vartotojo sukūrimą (pvz.: Invision_White reputacijos aktyvumas). Daugiau labai žymių atnaujinimų paprastiems nariams nėra, tik stipriai atnaujintas administravimas ir moderavimas, kas labiau patobulina mūsų projekto komandos ir direktorių darbą. Plačiau skaitykite: Invision Community 4.3.

6zw72FX.png

18.4.26

Paskutinį kartą DPi narė Liepsna_Fire šiek tiek prašovė rinkdama naująjį Ginklų prekeivių direktorių, kadangi žaidėjas Tadas_Crazy pareigose išbuvo minimalų laikotarpį. Liepsna_Fire prisipažino, jog renkant naująjį direktorių, teko nustebti ir nusivilti. Atrankoje dalyvavo 14 žaidėjų, kurie užpildė tikrai geras anketas, bet dauguma jų artimiausiu metu buvo užblokuoti už neleistinų programų naudojama, kas DPi narės atžvilgiu yra kvaila ir netoleruotina. Iš 14 žmonių buvo išrinkti 2 kandidatai - dažnas nusikalstamų grupuočių veidas Edas_Minsk ir dažną dalyvį direktorių atrankose Iam_Leesin. Rinkimai nesitęsė labai ilgai, kadangi nugalėtojas jau be praktikos etapo buvo aiškus. Liepsna_Fire pasiūlė Iam_Leesin labiau apsispręsti, kokių pareigų jis nori ir kuriai pusei atstovauti jam atrodo teisinga. Šįkart nugalėjo šioje srityje patyręs žaidėjas Edas_Minsk. Nuoširdžiai tikime, kad asmuo pareigose išbus pagirtiną laiką ir neleis pailsėti teisėsaugos grandžiai. Paskaityti rinkimų analizę ir pasveikinti direktorių galite: Atrastas veiksmo ištroškęs direktorius!.

Taip pat balandžio 26-ąją dar viena džiugi naujiena čyterių gaudytojams. Jau seniai diskutuotina tema dėl atsiblokavimo atsiblokavimo prižiūrėtojo (žr. į 18.4.17) greitai baigsis. Jau kurį laiką žaidėjai siūlė daugumą kandidatų į šias pareigas, Pagr. Administracijos sukurtoje temoje, bet nuomonės ir argumentai stipriai skyrėsi. Todėl, Pagr. Administratorius Max_Tosha, pats nepastebi reikiamo kandidato ir neturėdamas kitos išeities, skelbia atranką į Atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas. Vienas didžiausių privalumų, norint užimti šias pareigas, didelis užblokuotų žaidėjų skaičius bei neleistinų programų supratimas. Todėl jeigu esate aktyvus, pasitikintis savimi, šis šansas būtent Jums. Užpildyti anketą arba perskaityti kitų galite: Renkamas Atsiblokavimo prižiūrėtojas.

6zw72FX.png

18.4.27

Ilgą laiką serverio klaniškiai džiaugėsi CBUG be jokių apribojimų ir niekada apie juos nepagalvodavo. Vidurnaktį Pagr. Administratorius Invision_White įkėlė atnaujinimų temą su apklausa Ar norėtumėte, kad CBUG būtų pašalintas iš serverio? Šis klausimas tapo stipriai diskutuotinas visose projekto erdvėse - serveryje, forume ir net TeamSpeak serveryje. Klaniškiai reiškia didžiulius priekaištus, jog didžiąją dalį serverio bendruomenės sudaro DMeriai ir įvedus tokią sistemą, jie iškart paliks projektą. Taip pat buvo išgirsta nuomonių, jog šiais laikais retas serveris yra įdėjęs tokią sistemą ir mes liekame išskirtiniai. Buvo sulaukta labai daug nuomonių, netgi komandos narys, klanų prižiūrėtojas Kevin_Costner pareiškė, jog išėmus CBUG, jis paliks projektą. Žvelgiant iš žaidėjų, kurie palaiko šį pasiūlymą akiračio, tai padėtų sumažinti čyterių skaičių bei atsirastų lygybė tarp teisėsaugos ir nusikalstamų grupuočių. Perskaityti kitus atnaujinimus bei išreikšti savo nuomonę dėl pasiūlymo galite: LV 6.8.4 versijos atnaujinimai.

6zw72FX.png

18.4.28

Ramią šeštadienio popietę ištiko šoką keliantis direktorių komandos pasikeitimas. Iš pareigų atsistatydino ilgiausiai valdžioje išbuvęs žmogus - Thomas_Smith. Šios pareigos dar buvo suteiktos buvusio DPi nario Domis_Tonito. Už direktoriaus vairo žaidėjas sėdėjo 100 dienų per kurias visas stebino savo aktyvumu. EPI firmos direktorius visas dienas turėjo užsibrėžęs svarbų tikslą, kurį jam tikrai sekėsi plėtoti ir pasiekti - elektronikos parduotuvėje visada turi būti prekių. Atsistatydinimo anketoje pasakė, kad palieka dėl laiko trūkumo ir nenori tiesiog laikyti firmos, kas yra pagirtina ir logiška. Labai liūdna dėl tokio direktoriaus sprendimo, bet tik norime padėkoti jam už darbą ir palinkėti sėkmės tolimesniuose planuose! Spėjame, kad jis projekto tikrai nepalieka, visgi jis užima ir nemokamo administratoriaus pareigas. Taip pat tai pakankamai didelis šokas DPi narei Liepsna_Fire, kadangi ji neteko ne vien nepriekaištingo direktoriaus, bet šiuo metu ir neturi daug laiko išrinkti tam pakaitalo. Naująjį direktorių rinks Pagr. Administratorius Max_Tosha. Įvertinti direktoriaus darbą ir paskaityti atsistatydinimo anketą galite: Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai.

Taip pat šeštadienio vakarą TeamSpeak serveryje, Pagrindiniame kanale įvyko planuoti pasikalbėjimai su Pagr. Administratoriumi Max_Tosha. Projekto žaidėjams labai patiko, kadangi anksčiau tokio tipo veiklos niekada nebuvo daromos. Klausimų sesijos metu Artūras (Max_Tosha) kalbėjo apie labai daug temų - buvusį projektą, santykius su Las-Venturas.LT komanda ir netgi šiek tiek užsiminė apie asmeninį gyvenimą. Projekto žaidėjai skatino dažniau daryti tokius pokalbius, o Artūras tik nusijuokęs pasiūlė įkalbinti tai padaryti Pagr. Administratorių Invision_White.

6zw72FX.png

18.4.29

Sekmadienio vakarą Tolimųjų reisų vairuotojų direktorius Einaras_Bmw nusprendė paskelbti atranką į firmos prižiūrėtojus, kadangi valdžios atstovo pareigas užima jau visą savaitę ir atsirado daugumą motyvuotų darbuotojų iš kurių tiesiog pasirinkti negali. Gaila, bet atrankoje dalyvauti gali tik šios firmos darbuotojai. Per visą savaitę direktorius spėjo padaryti ypatingai daug, nors daugumai žaidėjų šio asmens kandidatūra ir kadencija teikė labai daug abejonių. Direktorius stengiasi iš firmos išspausti labai daug, kurdamas įvairias temas ir atrakcijas darbuotojams forume, pvz.: rekordai, algų sistema, rangų pasikėlimas ir dienos užduotis. Manome ir linkime, kad žaidėjo žodžiai neliktų tik pažadais ir vadovas įrodys, kaip reikia valdyti firmą iš tikrųjų. Daugiau skaitykite: Tolimųjų reisų vairuotojas (10 000 XP).

Taip pat sekmadienio vakarą džiugią naujieną pamatė kitos vairuotojų grandies fanatai. Pagr. Administratorius Max_Tosha dėl artėjančio DPi narės Liepsna_Fire neaktyvumo pats skelbia atranką į Elektroninių prekių išvežiotojų firmos vadovo pareigas. Atrankoje tikimasi sulaukti žaidėjų, kurie supranta šio darbo esmę bei specifiką. Vienas pagrindinių aspektų ir daugiausiai šansų teikiančių atrankos punktų yra darbas pas buvusį direktorių Thomas_Smith. Jeigu esi patyręs šioje srityje, supranti firmos siekius, ši atranka būtent tau. Perskaityti kandidatų anketas ar sudalyvauti atrankoje galite: Renkamas Elektroninių prekių išvežiotojų direktorius

6zw72FX.png

18.4.30

Paskutinę mėnesio dieną Las Venturas miesto gyventojai liko nustebinti nesibaigiančiais valdžios atstovų pokyčiais. Šįkart iš pareigų atsistatydino patyręs teisėsaugininkas, bet ilgai nedirektoriavęs (vos 12 dienų) žaidėjas Felipe_Sanchez. Palikimo priežastį žaidėjas nurodė trumpą ir aiškią - susirado darbą ir laiko žaidimams skirti tiesiog negali, nes jie turi užimti tikrai nemažą dienos dalį. Dėkojame direktoriui nors ir už trumpą direktoriavimą, bet tikrai kokybišką. Tik žaidėjus kamuoja vienintelis klausimas - kas užims Policijos direktoriaus kėdę? Ar bus skelbiama atranka, ar firmos valdžios vairas bus perleistas antrą vietą rinkimuose užėmusiam jaunam, motyvuotam asmeniui Erikas_Lubos? Šiuos klausimus ir rūpesčius DPi narė Liepsna_Fire palieka spręsti Pagr. Administratoriui Max_Tosha, kadangi savaitei išvyksta į užsienį. Įvertinti direktoriaus palikimą galite: Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai.

6zw72FX.png

Redaguota nario Dominykas_Miguel
18.4.30
 • Patinka 18
 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na vien kai grizau i sa-mp platybes ir suzinojau jog Tosha perejo i las-venturas projekte.Zinojau jog zais jau nebe po 60 zaideju o daugiau (ko mes dabar ir siekiam).O kad Tosha per 30 minuciu sugebejo paskelbti konkursa tai cia dar minkstai pasakyta,jis sugebedavo ir per 10 min padaryti daug daugiau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laikraščio pavadinimas turėtu būt “Kas vyksta Max_Toshos gyvenime”, o ne Las-Venture :D

 • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Danny_Williams rašė:

Laikraščio pavadinimas turėtu būt “Kas vyksta Max_Toshos gyvenime”, o ne Las-Venture :D

Šaunu, kad komandos nariai tokie lojalūs ir žaidimas jiems - Pagr. Administracijos gyvenimas (y) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 4/3/2018 at 18:30, Danny_Williams rašė:

Laikraščio pavadinimas turėtu būt “Kas vyksta Max_Toshos gyvenime”, o ne Las-Venture :D

Tokiu atveju Forumo narys pasiektų simbolių limitą, nes nesutalpintų :(

Įdomi iniciatyva!

 • Patinka 2
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Dominykas_Miguel Šaunu, kad neapleidi šio laikraščio. Galėtum su @Einaras_Bmw susitart dėl laikraščio dizaino sukūrimo, jeigu pats PS naudoji galėtu tiesiog psd numest ir puslapius čia galėtum įdėt. Čia toks apmastymui pasiūlymas, kadangi nesu tikras dėl simboliu limito būtent šiame forume.

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi idėja, vis užsuku kartais paskaityti, šaunu, kad turi tiek motyvacijos ir tai darai kiekvieną dieną, tik sakyčiau galbūt reikėtų viską sudėti į spoilerį, galbūt būtų patogiau, neriektų "scrollint" į apačią tiek daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-04-11 at 02:20, Danny_Williams rašė:

@Dominykas_Miguel Šaunu, kad neapleidi šio laikraščio. Galėtum su @Einaras_Bmw susitart dėl laikraščio dizaino sukūrimo, jeigu pats PS naudoji galėtu tiesiog psd numest ir puslapius čia galėtum įdėt. Čia toks apmastymui pasiūlymas, kadangi nesu tikras dėl simboliu limito būtent šiame forume.

 

prieš 4 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Įdomi idėja, vis užsuku kartais paskaityti, šaunu, kad turi tiek motyvacijos ir tai darai kiekvieną dieną, tik sakyčiau galbūt reikėtų viską sudėti į spoilerį, galbūt būtų patogiau, neriektų "scrollint" į apačią tiek daug.

Ačiū už pasiūlymus, nuotraukos tipu laikraštis nebus keliamas, kadangi labai nepatogu redaguoti ir keisti dydį. Dėl forumo simbolių limito, greitu metu bus kiekvienas straipsnis sukeltas į spoilerį, o, kad nereikėtų scrollinti, galite naudoti CTRL + F ir įvesti dienos datą, pvz. 18.4.15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai puikiai susiskaitė, taip ir toliau!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu, kad vis dar laikotės pastovumo ir kasdien skelbiate mūsų projekto naujienas bei kitus pasikeitimus! Toliau produktyvaus darbo. Tik dabar, kai skaitau, kartais užsinori grafikos ar asociatyvių nuotraukų naudojimo :)

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Džiugu, kad vis dar laikotės pastovumo ir kasdien skelbiate mūsų projekto naujienas bei kitus pasikeitimus! Toliau produktyvaus darbo. Tik dabar, kai skaitau, kartais užsinori grafikos ar asociatyvių nuotraukų naudojimo :)

Gaudavau anksčiau pasiūlymų pridėti temoje kažkokį dizainą, bet dažniausiai praleisdavau pro ausis. Šiandien nusprendžiau, jog reikia tik smulkaus apipavidalinimo, visgi tai laikraštis, o ne grafikos parduotuvėlė. Ačiū už pasiūlymą :) 

prieš 23 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

Dėl nuolatinio laikraščio pildymo tema tampa išskirta. @Dominykas_Miguel

Nuoširdžiausios padėkos! 

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klausimas: Ar kaip laikraščio redaktorius įrašinėsite klausimų sesiją su Max_Tosha?

 

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 54 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

Klausimas: Ar kaip laikraščio redaktorius įrašinėsite klausimų sesiją su Max_Tosha?

 

Labas vakaras, ačiū už klausimą, Galiu pasakyt tik, kad planuojama, bet nežadama. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni iniciatyva, tikiuosi išvysti ir savo slapyvardį kažkada :D Mldc, kad toliau rašai ir nesustoji ;) 

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Edas_Minsk rašė:

Šauni iniciatyva, tikiuosi išvysti ir savo slapyvardį kažkada :D Mldc, kad toliau rašai ir nesustoji ;) 

Reikia tik tapti karščiausių dienos naujienų dalimi, kas šįkart ir pavyko :lol: Ačiū už gražius žodžius :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera mintis Dominykai. Realiai kai aš senai jau bebuvau prisijunges įdomu sužinoti kas įdomaus vyko serveri kad ir neviskas bet dalis visko papasakota

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū visiems už palaikymą, norą skaityti. Gegužę Kas vyksta Las-Venturas.lt laikraštis nebus leidžiamas. Galimai vėl pradėsiu rašyti nuo birželio. Ačiū dar kartą ir tikėkimės, iki kitų susitikimų šioje skiltyje :)

 • Patinka 1
 • Ačiū! 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

  Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×