Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tadas_Crazy

Alonso_End uzblokavo Black_Vrs

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alonso_End(Tadas_Crazy)
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Black_Vrs
3. Užblokavimo priežastis: Cytas(perbanink)
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: Daba zek tosha.G sedi pacanas ir vairuoja masina o taip imanoma padaryti tik su CLEO SCRIPTU !

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video keliamas, kas čia per išsipisinėjimai? :D Dapisot su savo free banais, tyčia prisirašot visokio hujznym čia? Tosha būk geras ir Alonso ir Crazy, neleisk naudoti jokiu modintų gta ir pnš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Blekas_Vrs rašė:

Video keliamas, kas čia per išsipisinėjimai? :D Dapisot su savo free banais, tyčia prisirašot visokio hujznym čia? Tosha būk geras ir Alonso ir Crazy, neleisk naudoti jokiu modintų gta ir pnš.

Koks tau čia modintas gta? ::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Šiame gta kas yra įrašyta tik -

HUD modas

 

Iš cleo failų - 

2GBStream.cs

anticrasher037.cs

FPS.cs

HPArmorDigital by ALek$007.cs

MemFix.cs

memory512.cs

Render.cs

SensitivityFix.cs

Trassa.cs

Ir dėl šių failų tikrai to negalėjo būti kad susibugino ar dar kas,pasiūlyčiau tau  pačiam prasitrinti visus savo CLEO failiukus ir žaisti ramiai :)  o ne sakyti kad "MĘS ESAM PRISIMODINE GTA IR ČIA YRA FAKE "

Ir jeigu norėsi,galėsiu pasidalinti su savo tuo gta :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

Koks tau čia modintas gta? ::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Šiame gta kas yra įrašyta tik -

HUD modas

 

Iš cleo failų - 

2GBStream.cs

anticrasher037.cs

FPS.cs

HPArmorDigital by ALek$007.cs

MemFix.cs

memory512.cs

Render.cs

SensitivityFix.cs

Trassa.cs

Ir dėl šių failų tikrai to negalėjo būti kad susibugino ar dar kas,pasiūlyčiau tau  pačiam prasitrinti visus savo CLEO failiukus ir žaisti ramiai :)  o ne sakyti kad "MĘS ESAM PRISIMODINE GTA IR ČIA YRA FAKE "

Va dabar ir prašovei, pas mane net CLEO folderio nėra berniuk, tu pažiurėk pas tave video gale kai aš lipu iš mašinos išpradžiu tau rodo, kad iš kitos puses ir nukelia į vairuotojo pusę, paaiškink tokius man dalykus, nors ne... video keliu tai net gali neaiškint nieko ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Blekas_Vrs rašė:

Video keliamas, kas čia per išsipisinėjimai? :D Dapisot su savo free banais, tyčia prisirašot visokio hujznym čia? Tosha būk geras ir Alonso ir Crazy, neleisk naudoti jokiu modintų gta ir pnš.

Kokių modintų gtą vpš keli failiukai įmesti ir timecyc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Alonso_End rašė:

Kokių modintų gtą vpš keli failiukai įmesti ir timecyc

Niekam nėra dar buve tokio bano, išskyrus gal kokiam mafui, o Aš čia turiu savo video, tik pamates Crazy iškart pradėjau filmuoti nes žinau, kokie jūs pa***** ir dalinat free banus. Nesu gaves bano už aimą ar kito š, užsimaniau įsirašyti kažkokia nesamone kur gali vairuot būdamas keleivis :D:D:D  (Liko apie 17 minučių.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pasizek gale vrs islipa ir atsidure vairuotjo puse xDDDD persirasyk sampa nes jau buginas tau

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Michael_Anderson rašė:

Tu pasizek gale vrs islipa ir atsidure vairuotjo puse xDDDD persirasyk sampa nes jau buginas tau

Aš jų nesuprantu, kiekviena savaitę vis kitoki sampą turi, patys nežino ką kelias, tai tegul lošia su paprastu, bet čia nieko visi žinom LVnefilmuosigausibaną, faktas jog serveris pats tokiu dalykų niekada nerodytu, tai va čia tokie pufonautai neturi ką veikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prašom. Koks man tolkas vpš būtų naudot kažkoki čytą jeigu galiu aš įlipt į mašiną ir paprastai? :D

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

hmmm Nauja taisykle ? - neleisti baninti jeigu turi bent koki moda ar cleo ? manau nebebutu free banu jei esi adminas ir banini defaultinis gta ? geriausias sprendimas?

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

is anglu parlekes, kas blogai?

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vapšė, kam kelti tokį video ir netgi baninti :D  Čia tavo tas gta sa-mp nuo tu cleo failų susibuginęs, ir čia dar free banini žmogų :unsure: Mano manymu tau atimtas adminas ar ką tu ten per žopą turi ir atbanintas Blackas. Aš nesuprantu, kaip pasaulyje tokių  "Low IQ" žmonių atsiranda.... Nusivilęs  

Cituoti
Cituoti
Cituoti

 

 

 

Cituoti

 

 

Untitled.png

Redaguota nario Max_Tosha
Narys įspėtas: Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta. Neteko administratoriaus.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...