Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


James_Hardenoks

Peikiu Arijus_Inase

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  James_Harden
2. Administratoriaus slapyvardis:  Arijus_Inase
3. Administratoriaus nusižengimas:  /nuzudyti be paskirties, manau jei gaudai ale kad botas , tai pirma panaudok ? amm /afkbotas ? ar bent chata?. dba pisai iskart /nuzudyti be visiskai jokios paskirties + dar pats atejai i srw o as dar /vch chatinu tai ? wtf?, prasau atlygint zala tuo metu esu 120 procentu uztikrintas traukiau auksini lagamina
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  ba8f7bf399df228cf0534abe2badbeda498.png

c941bee1369d514d80cc76a1dd00cea7987.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip sakant pats žinai kad naudoji ir net nesimazink o /vch chatinai? :D Nu jo chatinai kaip užmeti turi ten biški laiko kol botas dar nepradėjo veikti :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, James_Hardenoks rašė:

naudok pirma afkbotas ar chata ne /nuzudyti iskart. p.s laukiu auksinio lagamino nes tuo metu ji traukiau.

Dėkui tau už patarimus tačiau darysiu pagal save kaip man atrodo geriau ;) O dėl tavo to auksinio įrodyk kad tu ji traukei ir duosiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Arnis_Nike rašė:

tu du has ka bazarini vafliau mane is oro nuzudei net ne tas kartas buva kaip pagavai ir vafliau pats naudoji zvejybos bota paslednas *Myliu Las-Venturas.lt* k rw

:D nu tai jeigu naudoju banink, gaudyk :D ar man gaila tipo? O šeip Alni tu čia baisiai nesinervuok tik žaidimas bus mėnesio galas nupirk ta Unbana su premium'a mama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...