Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arijus_Inase

A'I banned James_Harden

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arijus_Inase
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: James_Harden
3. Užblokavimo priežastis: čytas, žvejybos botas viskas aiškiai video matosi suprasi manau Tosha.
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas

 

 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai ka pradedam ? 

Visu pirma tai zvejybos bota kuris yra dabar paplites sitam srw nuo ne zvejybos boto atskirti yra taip super lengva kad jus net nesuprantat :D taciau musu puikiai cyteriu gaudymo administracijai nepakanka proto. :D kame reples  ?? pirma zvejybos botas niekada nepaspaus po /zvejoti y ar space netycia iskart. t.y pazejus video kur pagautas zvejybos botas jis speja sustoti pries parasydamas /zvejoti :D as nespejau as tiesiog spaudinejau y ir variau su rutuliuku i man pohui :D bet inase yra aklas kaip bato aulas :D ka padarysi visokiu yra visokiu reik :D
https://gyazo.com/157cf419c1e42bfdda38df29b2b42386

https://gyazo.com/80e4852c491c1657a35ba55a973f929a

Na o cia mano perliukui Arijui_Inase su gimimo diena :D

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2. zvejybos botas /zvejoti parasys visalaik vienodu laiku kaip jis bus nustatytas ar kas 10 ar kas 11 ar kas 12s. 

taip kad tu net nezinai kaip pagauti zvejybos bota todel tu gal jo negaudyk :D

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), James_Hardenoks rašė:

Nu tai ka pradedam ? 

Visu pirma tai zvejybos bota kuris yra dabar paplites sitam srw nuo ne zvejybos boto atskirti yra taip super lengva kad jus net nesuprantat :D taciau musu puikiai cyteriu gaudymo administracijai nepakanka proto. :D kame reples  ?? pirma zvejybos botas niekada nepaspaus po /zvejoti y ar space netycia iskart. t.y pazejus video kur pagautas zvejybos botas jis speja sustoti pries parasydamas /zvejoti :D as nespejau as tiesiog spaudinejau y ir variau su rutuliuku i man pohui :D bet inase yra aklas kaip bato aulas :D ka padarysi visokiu yra visokiu reik :D
https://gyazo.com/157cf419c1e42bfdda38df29b2b42386

https://gyazo.com/80e4852c491c1657a35ba55a973f929a

Na o cia mano perliukui Arijui_Inase su gimimo diena :D

 

 

 

 

prieš 14 valandas(-ų), James_Hardenoks rašė:

2. zvejybos botas /zvejoti parasys visalaik vienodu laiku kaip jis bus nustatytas ar kas 10 ar kas 11 ar kas 12s. 

taip kad tu net nezinai kaip pagauti zvejybos bota todel tu gal jo negaudyk :D

 

konfiskuota slapta informacija p.s as pakistas ten Hagenas irase ans mano ipa turi. bet like 95procentai tai nepakisti :)

:DDDDDDDDDDDDD eik tu gal mc pažaisti ka tu čia bandei irodyti neatsakydamas i ta afk botas tai kažinau :D O ka aš moku pagauti ir ko nemoku tai čia jau ne tavo reikalas vyrioke eik sakaus mc paplėk gal nusiraminsi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Arijus_Inase rašė:

 

:DDDDDDDDDDDDD eik tu gal mc pažaisti ka tu čia bandei irodyti neatsakydamas i ta afk botas tai kažinau :D O ka aš moku pagauti ir ko nemoku tai čia jau ne tavo reikalas vyrioke eik sakaus mc paplėk gal nusiraminsi :D

tigi seni ikeliau irodymus jog ne su zvejybos botu zvejoju tavo /afkbotas iki gyvo kaulo jau trugdo padarei /nuzudyti nepagavai tai pusk kuo toliau netrugdes nes atsibodai viskas matosi mano video kaip as ir chatinu ir mirdamas ligoninei dar zuvi bandau istraukt tik gaila niekas neuzkibo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. /afkbotas užklausoje rašoma:

„Administratorius Arijus_Inase įtarinėja, jog esate AFK botas.
Todėl Jums atsiuntė AFK botą užklausą į kurią privalėsite atsakyti, kitaip galite būti nubaustas.“

Akivaizdu pas, ką dabar 0 IQ.

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...