Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


James_Hardenoks

Peikiu Arijus_Inase

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  James_Harden
2. Administratoriaus slapyvardis: Arijus_Inase
3. Administratoriaus nusižengimas:  Nepagristas banned + afkbotas tycinis trugdymas. :D kame situacija :D panaudojas /nuzudyti supratau kad bandys pagauti jis mane dar kart :D todel paemiau ir pradejau zvejot tarsi botas :D kame esme jis man tycia trugdo ir kenkia zaisit jis man yra 0 vietooj todel net neketinu bendraut su juo chate jo afk botas jau atsibodo iki gyvo kaulo neturi jis ka veikt. + kai nuzude dar matot traukiau zuvi tai bbz galvojau gal dar eis ligoninei zvejot :D P.s idemiai pazekit video jog ligoninei dar ejo traukt zuvi taciau nieko nepagavau bandziua dar 2 kart taciau nebeleido. jei del sito as botas tada karves moka skraidyt + esi jau skoloj 2 auksinius nes manau vel traukiau auksini bet nuzudei.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), James_Hardenoks rašė:

1. Jūsų slapyvardis:  James_Harden
2. Administratoriaus slapyvardis: Arijus_Inase
3. Administratoriaus nusižengimas:  Nepagristas banned + afkbotas tycinis trugdymas. :D kame situacija :D panaudojas /nuzudyti supratau kad bandys pagauti jis mane dar kart :D todel paemiau ir pradejau zvejot tarsi botas :D kame esme jis man tycia trugdo ir kenkia zaisit jis man yra 0 vietooj todel net neketinu bendraut su juo chate jo afk botas jau atsibodo iki gyvo kaulo neturi jis ka veikt. + kai nuzude dar matot traukiau zuvi tai bbz galvojau gal dar eis ligoninei zvejot :D P.s idemiai pazekit video jog ligoninei dar ejo traukt zuvi taciau nieko nepagavau bandziua dar 2 kart taciau nebeleido. jei del sito as botas tada karves moka skraidyt + esi jau skoloj 2 auksinius nes manau vel traukiau auksini bet nuzudei.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

 

 

 

Neatsakei 4 kartus i afk botas tai ir baninau kaip sakant pats kaltas jog neatsakynėji ir bandai kažka čia irodyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...