Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Augis_Buggati

Peikiu Katinukas_Murklys

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Augis_Buggati
2. Administratoriaus slapyvardis: Katinukas_Murklys
3. Administratoriaus nusižengimas: Rodymas žaidėjams blogus poelgius, mašinų naikinimą, kenkimą žaidėjams ( Manau taip administratorius neturi daryti - gi i visus administratorius lygiuojasi žaidėjai ) todėl manau reikia nubausti asmenį ;) 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/LdAOX

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bausmė už tokį dalyka neegzistuoja :) Be to tu kartu su Zygis_Inferno lakstėt po visa miesta ir šaudėte visu mašinas, tame tarpe ir mano, todėl nereikia čia pasakoti apie gera ar bloga pavyzdį žaidėjams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Katinukas_Murklys rašė:

Bausmė už tokį dalyka neegzistuoja :) Be to tu kartu su Zygis_Inferno lakstėt po visa miesta ir šaudėte visu mašinas, tame tarpe ir mano, todėl nereikia čia pasakoti apie gera ar bloga pavyzdį žaidėjams :)

1. Aš ir Zygis_Inferno nesame administratoriai.

2. Jeigu pasiryžai nusipirkti administratorių - tai tu turi rodyti kitiems pavyzdį.

3. Tu turi padėti o ne niokoti žaidėjų pagarba ir jų turtą.

Todėl NEMAZINK SAVO POELGIU, NES TU TURI BŪT NUBAUSTAS GRIEŽTAI 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Augis_Buggati rašė:

1. Aš ir Zygis_Inferno nesame administratoriai.

2. Jeigu pasiryžai nusipirkti administratorių - tai tu turi rodyti kitiems pavyzdį.

3. Tu turi padėti o ne niokoti žaidėjų pagarba ir jų turtą.

Todėl NEMAZINK SAVO POELGIU, NES TU TURI BŪT NUBAUSTAS GRIEŽTAI 

Žmonėms aš padedu, o tokiems kaip jūs tikrai nepadėsiu :) Per /stebeti perspejau kad prisižaisit su savo šaudymais tai išvadinot įvairiai... Ir poto dar nori kad tau padėčiau??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

So just you know, taisyklė yra ir jinai egzistuoja: 

Spoiler

 Administratoriui draudžiama grasinti, apgaudinėti ar kitais būdais kenkti kitam žaidėjui

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Katinukas_Murklys rašė:

Žmonėms aš padedu, o tokiems kaip jūs tikrai nepadėsiu :) Per /stebeti perspejau kad prisižaisit su savo šaudymais tai išvadinot įvairiai... Ir poto dar nori kad tau padėčiau??

kas tavęs prašė pagalbos, kas tavęs ir prašys pagalbos :D atsigauk :D gi kuo dabar pagalba susijus su maišnos progdinimu? r tua buvo liepta sprogdint mašiną, gi atsistatysiu aš ją... Pala dar kažką sakei minėjo tau Tosha kad gali sprogdint visi mašinas ane? Saddd parodyk kur tau jis rašė :DDD įdomu net.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Augis_Buggati rašė:

kas tavęs prašė pagalbos, kas tavęs ir prašys pagalbos :D atsigauk :D gi kuo dabar pagalba susijus su maišnos progdinimu? r tua buvo liepta sprogdint mašiną, gi atsistatysiu aš ją... Pala dar kažką sakei minėjo tau Tosha kad gali sprogdint visi mašinas ane? Saddd parodyk kur tau jis rašė :DDD įdomu net.

Nesakiau, kad galima :) Užteks gal verkti ir freepostinti dėl keliu tukstančiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Nesakiau, kad galima :) Užteks gal verkti ir freepostinti dėl keliu tukstančiu?

Sakei žaidime, kad Tosha yra sakęs jog jeigu atrakinta žaidėjo mašina nesvarbu čia ne asmeninio turto niokojimas ;DD vyras :DDD ką tu kalbi :DD *Myliu Las-Venturas.lt* juokini :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Augis_Buggati rašė:

Sakei žaidime, kad Tosha yra sakęs jog jeigu atrakinta žaidėjo mašina nesvarbu čia ne asmeninio turto niokojimas ;DD vyras :DDD ką tu kalbi :DD *Myliu Las-Venturas.lt* juokini :DDDD

Man buvo kažkas sakęs, kad taip tosha sakė. Taip kad sakau gali nebeverkt čia.. /baudimai apie mašinų sprogdinimą nieko neparašyta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Katinukas_Murklys rašė:

Man buvo kažkas sakęs, kad taip tosha sakė. Taip kad sakau gali nebeverkt čia.. /baudimai apie mašinų sprogdinimą nieko neparašyta. :)

https://imgur.com/a/K7bjA tu tikras žmogus, bet yra taisyklė forume kuri tau turi rūpėti... Tu man nieko engali daryt, nes tu adminas, tu turi man tik padėt... Pasikaityk adminu taisykels forume, viskas nuo jų priklauso cmon :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Augis_Buggati rašė:

https://imgur.com/a/K7bjA tu tikras žmogus, bet yra taisyklė forume kuri tau turi rūpėti... Tu man nieko engali daryt, nes tu adminas, tu turi man tik padėt... Pasikaityk adminu taisykels forume, viskas nuo jų priklauso cmon :DDDD

Jei tu naikini mano turtą, tai pagal tave aš negaliu, nes esu adminas? Gera pas tave logika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Katinukas_Murklys rašė:

Jei tu naikini mano turtą, tai pagal tave aš negaliu, nes esu adminas? Gera pas tave logika.

Kur aš tau dabar naikinau tavo turtą? Tavo turtas yra darbinė mašina? Nuo akda :DD atsigauk tu žmogau.. pasiskaityk forume adminu taisykles - ir tada tik tu jį pirk, o ne kai koks atiprašan durnelis perki bet nežnai kaip elgtis su adminu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebefreepostink... Tosha nuspręs viską. Baigiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesamone..... Administratorius irgi turi teise buti nusikalstamoi grupuotei, kur parasyta kad negali?????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* is kurio medzio krites? Pats saudais, bandai kazka primest, sudrausmina tai dar ppk rasai. Turbut juokingiausias papeikimas kuri esu skaites :D

Pats sudus darai ir bandai kitus nubaust, senai bemates toki niucha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priimta. Administratorius įspėtas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...