Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Nuomonė - Einaras_Bmw

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šiaip manau, kad spėjau su daug kuo susipažinti, tad visai įdomu būtų sužinoti, kokia dabartinė nuomonė apie mane iš Jūsų perspektyvos.

svarbiausia - n u o š i r d u m a s

 

Tikiuosi, kad nepatingėsite ir atsakysite. :) 

Redaguota nario Einaras_Bmw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai tik atėjai į serverį priminei vieną žaidėja, su kuriuo tave sumaišiau, todėl maniau , jog esi žymiai vyresnis.. :D Kiek teko bendrauti esi tikrai draugiškas ir malonuas bičas, gera turėti tokius žmogelius serveryje ! ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Alytiškis, bendraujantis, prikolnas ir šiaip pastumi. 

Phj ta nuomonė. -50 Reputacijos, kad šitą temą sukūrei :D 

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Einarai,

Esi draugiškas, bendraujantis, linksmas žmogus. :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Matt_Draw rašė:

Kai tik atėjai į serverį priminei vieną žaidėja, su kuriuo tave sumaišiau, todėl maniau , jog esi žymiai vyresnis.. :D Kiek teko bendrauti esi tikrai draugiškas ir malonuas bičas, gera turėti tokius žmogelius serveryje ! ;)

:o Geras, jo, aš jaunas berniukas dar :D Dėkui už nuomonę.

prieš 2 minutes(-čių), Edas_Minsk rašė:

Alytiškis, bendraujantis, prikolnas ir šiaip pastumi. 

Phj ta nuomonė. -50 Reputacijos, kad šitą temą sukūrei :D 

 

Jeigu atvirai, ilgai galvojau ar šią temą sukurti, vieną kartą norėjau kurti, bet išjungiau, bet why not? Juk visai įdomu pasiskaityti ką mano apie tave žaidėjai, smalsus gi esu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neduxas.

Ne, ne jei rimtai tai draugiskas ir prikolnas :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus, kuris be BMW ne iš vietos.. (haHAA). Galvojau, kad prieš persikeldamas į šį serverį, galbūt pasikeisi slapyvardį, nes galbūt būtent Tau jis pasirodė kvailokas, anksti sugalvotas, bet žiūriu pasilikai su tokiu pačiu <- surprised, but respect.
Nėra ką pridurti, žmogus su tvirtu požiūriu į tai ko nori, ko siekia, kaip ir visur kitur - laikas tikriausiai tik parodys, kada gausi tai ko norėsi, arba tai ką užsitarnausi. Viskas su laiku, pats tą žinai tikriausiai labiausiai.

Tvirsčiausia nuomonė susidarė bežaidžiant CS:GO. Maniau, kad būsi eilinis Lietuvis, kuris stipriai " rage'ins " pralaimėjus, kitam žmogui nesisekant, bet galbūt tavo pažįstamas buvo visai teisus. Ne be reikalo tą klaną/grupę ir buvot susikūrę - svarbu tobulėjimas. Galbūt būtent dėl to ir prisiverčiau prisijungti. Pamiršau tikriausiai padėkoti, tai padėkosiu čia - ačiū už gražias akimirkas/momentus.
Bei tikiuosi, kad ir toliau tobulėjat, nestovit su ta grupe -> tobulėjimu. 
^_^

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), John_Tropez rašė:

Žmogus, kuris be BMW ne iš vietos.. (haHAA). Galvojau, kad prieš persikeldamas į šį serverį, galbūt pasikeisi slapyvardį, nes galbūt būtent Tau jis pasirodė kvailokas, anksti sugalvotas, bet žiūriu pasilikai su tokiu pačiu <- surprised, but respect.
Nėra ką pridurti, žmogus su tvirtu požiūriu į tai ko nori, ko siekia, kaip ir visur kitur - laikas tikriausiai tik parodys, kada gausi tai ko norėsi, arba tai ką užsitarnausi. Viskas su laiku, pats tą žinai tikriausiai labiausiai.

Tvirsčiausia nuomonė susidarė bežaidžiant CS:GO. Maniau, kad būsi eilinis Lietuvis, kuris stipriai " rage'ins " pralaimėjus, kitam žmogui nesisekant, bet galbūt tavo pažįstamas buvo visai teisus. Ne be reikalo tą klaną/grupę ir buvot susikūrę - svarbu tobulėjimas. Galbūt būtent dėl to ir prisiverčiau prisijungti. Pamiršau tikriausiai padėkoti, tai padėkosiu čia - ačiū už gražias akimirkas/momentus.
Bei tikiuosi, kad ir toliau tobulėjat, nestovit su ta grupe -> tobulėjimu. 
^_^

Jaučiuosi taip keistai dabar, nes nežinau tavo slapyvardžio :D Iš tikrųjų dėl to nickname, tai galvojau keistis į kitą, nes jis tikrai gan vaikiškas, bet užsitarnavus šiokį/tokį vardą su šiuo vardu vėl pradėti nuo nulio? Galbūt, bet lyg ir reputacijos nesu taip susiteršęs, kažkaip pagalvojau, kad vadinsiuosi taip pačiai, nors dabar gal ir šiek tiek kitaip galvoju. Ačiū tau labai už tai, kad pasistengei ir parašei tokią išsamią nuomonę, beje, į AŽ, skype jeigu turi parašyk kas tu toks, norėtųsi prisiminti, nes niekaip neatgaminu tavęs. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmuo turintis savo požiūrį į viską, mėgstantis sukelti dramą. :D Šiaip tikrai fainas žmogus, įdomus pašnekovas bei turintis galvą ant pečių. Teko turėti daug sutarimų ir daug prieštaringų nuomonių, tačiau visada išlieki toks pats koks buvai ir tai tikrai yra šaunu. Esi užsispyręs asmuo kuris siekia savų tikslų, laikosi savo nuomonės ir tikiuosi toks ir liksi (tik gal kartais reikėtų ramiau reaguoti :D ) Sėkmės visame kame :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Ignaz_Lucchese rašė:

d*has kuris atejo is kaimo, ten galetum ir grizt

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Taip, tu esi mano brangiausias žmogus šiame projekte, todėl paklausysiu tavęs.

prieš 41 minutes(-čių), Nico_Hustlin rašė:

maladec iki tol kol gauna pareigas 

Nežinau šiaip, bet manau, kad kiekvienas truputį pareigas gavęs pasikeičia, kadangi atsiranda didesnis užimtumas, nors šiaip sutinku, kad yra graudu ten pvž pasikelti ir panašiai, tuo labiau, kad čia tik žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rimtas kentas supyko jog Arma susaudziau ismete is klani nuirok einarau mes nebedraugai. Nene jk. Kazn nomalus ciuvas kiek ts esu klauses nu ir va maladec laikikis ce nes lucyzas tave susauditi nori zinok jo verslas ginklu parde tai nesirauk ok?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Liepsna_Fire rašė:

Asmuo turintis savo požiūrį į viską, mėgstantis sukelti dramą. :D Šiaip tikrai fainas žmogus, įdomus pašnekovas bei turintis galvą ant pečių. Teko turėti daug sutarimų ir daug prieštaringų nuomonių, tačiau visada išlieki toks pats koks buvai ir tai tikrai yra šaunu. Esi užsispyręs asmuo kuris siekia savų tikslų, laikosi savo nuomonės ir tikiuosi toks ir liksi (tik gal kartais reikėtų ramiau reaguoti :D ) Sėkmės visame kame :)

Tikrai mane pažįsti, daug tiesos parašei. Iš tiesų mano didžiausia problema yra, tai nemokėjimas patylėti, esu toks teisinguolis ir kur matau neteisybę tai visur kišu savo "trigraštį", ko pasakoje nukenčiu labiausiai pats. Esu nusivylęs, kad daugelyje variantų, kur net nesu liečiamas nemoku nutylėti, tačiau galima įžvelgti ir iš teigiamos pusės. Taip, pastebėjau, kad mano nuomonės dažnai nesutampa su kitų žaidėjų, tačiau gal būtų ir ne taip įdomu, jeigu visų sutaptų? Eh., kaip bebūtų, ačiū, kad pakomentavai, ačiū, kad nepatingėjai ir parašei išsamią nuomonę :) 

prieš 4 minutes(-čių), Rokas_Codee rašė:

Rimtas kentas supyko jog Arma susaudziau ismete is klani nuirok einarau mes nebedraugai. Nene jk. Kazn nomalus ciuvas kiek ts esu klauses nu ir va maladec laikikis ce nes lucyzas tave susauditi nori zinok jo verslas ginklu parde tai nesirauk ok?

Iš tikrųjų mano klane turbūt viena iš griežčiausių yra taisyklių, kad negalima šaudyti. Nelabai mėgstu, kaip man trukdo veiklą daryti ir išvis neklauso manęs, toks jau tas Einaras;/ O, apie Igną tai išvis neturiu ką ir pasakyti. Ačiū už komentarą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

įdomi asmenybė, pasidomėjus tavo pasiekimais, suprantu, kad mūsų šaknys iš ten pat  :D šiaip tai pokeristas, dažna tenka serveryje prasilenkt, žiūrėjau vakar tavo statistiką, neblogai tu čia jau įsikūręs :D per du mėnesiukus su viršum. Sėkmės!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Gintaras_Magnum rašė:

įdomi asmenybė, pasidomėjus tavo pasiekimais, suprantu, kad mūsų šaknys iš ten pat  :D šiaip tai pokeristas, dažna tenka serveryje prasilenkt, žiūrėjau vakar tavo statistiką, neblogai tu čia jau įsikūręs :D per du mėnesiukus su viršum. Sėkmės!

Dėkui tau už išsamią nuomonę ;) Turbūt, kad šaknys iš ten pat :D Manau, kad pusė žaidėjų pradėjo būtent nuo ten, na gal ir klystu.. Jo, pokerį tikrai mėgstu ir dažnai ten pralošiu savo pinigėlius, eh.. ką padarysi ;/ :D Ačiū tau!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...