Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Armani_Jeans

Peikiu Wiz_Joker(Mechanikų pavaduotojas)

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Armani_Jeans
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Wiz_Joker
3. Jūsų kaltinimai: Kažkodėl vis dar skaitydamas temas forume nesupratau, kaip Gerb. Mechanikų pavaduotojas gali būti paskirtas jeigu buvo gavęs užblokavimą vos prieš 2 dienas? Ir užblokavimo apeliacija priimta sėkmingai? Gerb. Liepsna_Fire atsižvelkite į padaryta klaida ir ją ištaisykite.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

  •  
  • Pavaduotojaus pareigos

Pavaduotojas – yra asmuo, kurį teisėtais būdais paskyrė Direktorius ir patvirtino DPi narys. Tapęs Serverio pavaduotojumi asmuo:

  1. Privalo gerbti ir stengtis laikytis visų bendrųjų Las-Venturas.LT projekto taisyklių.

 

Pirmoji serverio taisyklė

  • Draudžiama naudoti čytus (įskaitomi ir visokie ledo modai), kurie palengvina ar trigdo žaidimą. Turėjimas = naudojimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, pirma diena pareigose, pirmas papeikimas. Dėkui už jį.
Tačiau norėčiau tau pranešti, nesivargink, eik pasižiūrėk gerai užblokavimo anketą, pažėk ar labai jau ten jame matosi, kad kažką naudoju. Max_Tosha suabejojo ir patvirtino anketą, tačiau savo abejojimu leido man pasilikti administratorių ir jo nenuėmė. Patyrę serverio čyteriai visi man asmeniškai sakė, anketa tikrai buvo patvirtinta neteisingai. Su Liepsna_Fire, gerbiama Direktorių Prižiūrėtoja, šį klausimą aptarinėjom, ir ji apsvarsčius viską, leido man būti šios nuostabios firmos pavaduotojumi! Sėkmės jums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Ši situacija buvo aptarta ir apgalvota prieš patvirtinimą. Pats užblokavimas yra ganėtinai neaiškus, tačiau buvo patvirtintas ir tas man aišku labai nepatiko. Bet pasigilinusi į patį užblokavimą, pasikalbėjusi ir su Mechanikų direktoriumi ir su Wiz_Joker, galiausiai susisiekiau su Pagr. Administratoriumi Max_Tosha ir apkalbėjus susidariusią situaciją bei patį užblokavimo neaiškumą, buvo nuspręsta leisti paskirti šį asmenį į Mechanikų pavaduotojo pareigas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...