Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ensis_Olnas

Skundziu Karolis_Simis

Rekomenduoti pranešimai

Taigi, po 3 metu nusprendziau grizti i serveri. Truputi pasivazinejau ir pasisaudziau pradzioje. Veliau nusprendziau admina pirkti, tai nusiunciau Invisionui 20 euru. Tada susiradau mechaniko darba ir dirbau sau ramiai ir gavau bana?

1. Kodel man grizti po 3 metu, sumoketi 20 euru ir cytus jungti?

2. Kodel tame video rodo, kad as tik spaudziu 'W', kol suku i sonus? Ta sistema akivaizdziai netaisyklinga informacija rodo.

3. Karolis akivaizdziai jau anksciau stebejo mane. Mate, kad man lagino, nes pro serverio pastatus kiaurai vaziuoju, o pro gta pastatus negalejau to daryti.

4. As isidarbinau pas mechanikus ir jungiau cytus, kad pasitaisyciau masina?

 

 

As ziuriu i video ir is dalies, vos vos, suprantu, kodel pagalvojo, kad cytas, bet nepagalvojo logiskai ir nepaziurejo i kitas sistemos klaidas. Nepaisant visko, jis vis tiek nusprende mane uzbaninti, net nepasitardamas su niekuom. Jeigu sistema nerodo, kad spaudziu D ar A [video matosi, kaip suku i sonus], tai gal reikia atsargiau i visai tai ziureti? Tai gal nerodo, kaip kazka kita bandau spaudelioti? Gal laikas skiriasi nuo to, ka mato ir nuo to, ka rodo as spaudziu? Cia yra visiskas absurdas. Tiek daug laiko anksciau buvau idejau, nei karto necytinau ir po 3 metu grizau cia suvaikejes? Zmogus tik nori ramiai laisvalaiki praleisti, o dabar cia turiu visokias apeliacijas ir skundus rasyti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1) Tema kuriama pagal anketos šabloną;
2) Rašome papeikimą administratoriui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...