Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

Esu nubaustas už nieką!

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Esu nubaustas už nieką! 
Skundai Policijos departamento darbuotojams, dėl jūsų manymu netinkamai uždėto įtarimo (/itarti).

kZp6Cu8.png

Naudinga žinoti!

  • Visoje šioje skiltyje galioja bendrosios Forumo taisyklės.
  • Skundai dėl netinkamo įtarimo (/itarti) priimami tik šioje skiltyje ir tik Policijos departamento darbuotojams.
  • Skundo pavadinimas privalo atitikti jo turinį (pavyzdys: „Nubaudė už nieką - Liepsna_Fire“).
  • Skundai privalo būti pateikti kaip nauja tema "Esu nubaustas už nieką!" skiltyje.
  • Skundai priimami tik pagal užpildytą anketos šabloną.
  • Skundai priimami tik su įrodymais, kurie gali patvirtinti uždėtą įtarimą.
  • Jeigu darbuotojas į skundą neatsako per 1 valandą, peikiantysis turi būti išlaisvintas. (pastaba: jeigu vaizdinė medžiaga keliama ilgai, pateikti įrodymus, jog vaizdo įrašas keliamas).
  • Norint išvengti bausmės, darbuotojas įrodymus už uždėtą įtarimą gali pateikti per 24 valandas.
  • Policijos departamento darbuotojas uždėti įtarimą gali per 3 valandas nuo padaryto nusižengimo.
  • Policijos departamento Valdžia tikrina papeikimus ir pagal situaciją gali darbuotoją bausti be atgalinio sureagavimo.
  • Įrodymai apie Policijos dapartamento darbuotojo taisyklių pažeidimą (neteisingą įtarimą) galioja 24 valandas.

 

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...