Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ensis_Olnas

Idėja: atnaujinta banų sistema

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ensis Olnas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Banų sistema - atsargesnė, nei dabartinė
  • Kodėl tai yra naudinga?:

1. Nekalti žaidėjai nebus užblokotuoi

2. Pačio serverio apsaugojimas nuo rimtų problemų

3. Laiko išsaugojimas pagr. administratoriams

  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Ši idėja kilo nuo to karto, kai buvau užblokuotas ir taip viskas vyko:

Aš grįžau į serverį, iš karto įsidarbinau pas mechanikus. Viskas patiko, tai nusprendžiau investuoti pinigų, todėl nusiunčiau 17 eurų. Iš karto po pinigų nusiuntimo mane užblokavo dėl čyto. Kur problema?

- Video įraše rodoma sistema netaisyklinga. Rodo, kad pasitaisiau mašiną nieko nerašydamas, tačiau aš važinėjau mašina ir sukinėjau į šonus, kol sistema rodė, kad spaudžiu 'W' ir daugiau nieko kito. Buvau mechanikas, galėjau pasitaisyti.

- Buvau netaisyklingai užblokuotas vos tik investavęs pinigus ir man rašė, kad už kreditus galiu atsiblokuoti. Čia galima prisigalvoti sąmokslo teorijų.

Ką aš dariau? Galvojau apie blogiau - būsiu neatblokuotas ir mano pinigai veltui nueis, nebent sumokėsiu už atsiblokavimą. Dėl šios priežasties aš supykau ant administratorių ir parašiau advokatui. Štai ką jis man atrašė:

Laba diena,

 
Koks būtų tikslas - ar atsiimti 17 eurų, ar kad grąžintų į serverį ("atbanintų"), ar kažkokia kompensacija, ar tiesiog "išgąsdinti" juos, kad taip nesielgtų su kitais žmonėmis, ar keli šių tikslų?
 
Galimybių yra - pradedant pretenzija nuo advokato (į tokią dažnai sureaguojama, nes mato, kad bus einama toli), baigiant padavimu į teismą.
 
Tiksliai kur eiti, priklauso nuo norų.
 
Teismo atveju yra tokia rizika: jei laimėsite bylą, greičiausiai atgausite pinigus ir už savo advokatą (tai bus priversta apmokėti kita pusė), bet jei laimėsite tik iš dalies, tai visų pinigų neatgausit ir dar gali tekti kompensuoti jiems (tarkim, jei reikalausite 1000 eurų kompensacijos, o priteis tik tuos 17 eurų). Taigi, per daug prašyti gali būti rizikinga.
 
Kita vertus, galima pamėginti pareikalauti ir tada mėginti eiti link taikos sutarties, kur bijodami jie sutiks su dalimi reikalavimų.
 
Su principinėm bylom būna, kad dirbame, tai jei yra tikslas iš principo padaryti taip, kad kitą kartą tie serverio savininkai taip nebedarytų kitiems žmonėms, "pagąsdinti", ir pan., galima eiti šiuo keliu.
 
Taip pat gal verta bandyti grąžintis per Paypal, informuojant Paypal, kad nesuteikė paslaugų ir t.t.
 
Prisegu advokatę ------------------------, kuri pasirašo pretenzijas, dirba su bylom teismuose. Ji parašys kainas.

Sėkmės,
 
Šis advokatas suprato, kad tai yra žaidimas ir žiūri tai kaip į rimtą bylą, reiškia ateity bus galima rimtai į tai žiūrėti. Bet koks žaidėjas, sumokėjęs už paslaugas ir neteisingai užblokuotas gali laisvai advokatui rašyti. Ir dėl ko? Kelių eurų, kuri gali serveriui kainuoti apie 1 000, jeigu įrodymai tvirti [kaip video]. Įsivaizduokit, kad sumokėjot bilietą už kino teatrą, nuėjot filmo pažiūrėti ir apsauginiui susišvietė, kad jūs filmuojat - ateis ir išmes. Galit kreiptis pas advokatą laisvai, kaip ir šitos situacijos aš galėjau.
 
Kokia tai sistema:
Jeigu žaidėjas akivaizdžiai neturi ir neturėjo lagų ir naudoja čytus, kurie kenkie kitiems žaidėjams, kaip nemirtingumas ir šaudo visus - manau galima iš karto blokuoti.
Jeigu žaidėjas turi istoriją su lagais ir atrodo, jog yra nemirtingas - atidžiau pažiūrėti į situaciją. Gali būti, kada rodo vienaip, o iš tikrųjų yra kitoj vietoj, dėl to gali atrodyti nemirtingas. Aišku, jeigu laisvai šaudo į kitus - ban iš karto. Jeigu nekreipia dėmesio, kad į jį yra šaudomas - atidžiai peržvelgti visą situaciją bei pasitarti su kitais administratoriais.
Jeigu žaidėjas neturi lagų ir naudoja čytus, kurie nekenkia serveriui ir kitiems žaidėjams - parašyti sms pačiam žaidėjui, kad parašys užbaninimo anketą. Jeigu nesustos naudoti tų čytų, tiesiog pasodinti į kalėjimą, kol supras ką padarė.
Jeigu žaidėjas atrodo, kad gali lagus turėti ir atrodo, kad naudoja čytus, kurie nekenkia serverui - informuoti, kad rašys forume dėl užblokavimo ir sustabdyti veiklą, kurioje naudoja čytus [mano atveju nevažinėti mechanikų mašina, kol nebus išsiaiškinta]. Jeigu nesutinka - sodinti į kalėjimą.
 
Neteisingas banas labai daug pykčių sukelia tarp žaidėjų ir administratorių. Manau į šį dalyką reikia labai rimtai žiūrėti, nes gali pasitaikyti žmogus, kurie turi užsitvirtintus principus, netingės ir bandys užsidirbti pinigų - kompenasicijos legaliu būdu, kuri gali kainuoti iki 1 000 eurų serveriui. Aš tiesiog norėjau pažaisti serveryje, man pinigų nereikia iš šito serverio ir, prie to pačio, mane atblokavo, taip kad pretenzijų dabar nebeturiu, nors ir liko manyje dalelė pykčio už tokį neteisingą poelgį.
  • Haha 2
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai supratau kokiu tikslu šia temą kuri? Teismas dėl free bano? 1k prisiteistum? :D Atsigauk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ant tiek suda cia rasai tai *Myliu Las-Venturas.lt*

Redaguota nario Danny_Williams
Įspėtas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jūs abu labiau norit gauti ban už nieką, nei būti įspėjami, kad galvoja, jog naudojat čytus? Super intelektas. Kritikos aš nebijau ir ji atrodo taip - čia šūdo gabalas, NES ... O ne taip. Galit pabandyti dar kartą, man negaila :D Ir nematau, kur čia nesąmonė, nebent visko neperskaitėt. Aiškiai parašiau kodėl taip geriau, o tas paprastas tekstas yra atsakymas iš tikro advokato, o ne iš žaidimo [spėjau taip abu pagalvojot] :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei neklystu tave atblokavo, taigi kam turi pretenziju? Ar administratoriui Karolis_Slimis kuris yra naujas šio serverio žaidėjas ir supranta sistemą praščiau, ar pagr.administracijai? Kurie tau nieko nepadarė ir atblokavo. Nesu įsitikinęs, kad atblokavo pamiršau jau☺

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

P.S. gali rašyt zajava ant @Max_Tosha ir susimokėti 1000 euru, nes nieko nelaimėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jopapa, kaip jūs ne į temą. Nei čia zajavas koks nei ką. Rašau apie tai ne tai yra RIMTA PROBLEMA. Negalima žaidėjo baninti už nieka, ypač jei jis sumokėjo pinigų. Ne apie mane šneka eina, o apie pačią idėją, kad NIEKAS NEGAUTŲ BANĄ UŽ NIEKO. Kodėl aš turėjau lauktą dieną, kol atbanins? Kad tokių dalykų niekam nebūtų aš pasiūliau šią idėją.

Save dedu kaip pavyzdį - Karolis Slimis sukūrė temą, kad mane užbanintų. Tą tema turi būti sukurta PRIEŠ mane užbaninant. Tada Max Tosha patikrina įrodymus ir TIK TADA nusprendžia ar aš gausiu ban, ar ne.

Šitie dabartiniai administratoriai neturėjo jokių pamokų, nepraėjo jokių kursų kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, todėl neturėtų teisės taip lengvai baninti žaidėjo, kuris NĖRA AKIVAIZDUS ČYTAS.

 

EDIT: KAS DAR NESUPRATO - ŽINUTĖ NUO ADVOKATO NĖRA ĮSPĖJIMAS, TAI YRA PARODYMAS, KAD JEIGU PATYS ADVOKATAI Į TAI RIMTAI ŽIŪRI, JEIGU JIE ŽADA BYLAS ATIDARINĖTI DĖL ŠITO DALYKO, MUMS REIKIA IRGI Į TAI RIMTAI ŽIŪRĖTI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čiuvas tu rmt taip prakaituoji, dėl to, kad gavai free baną? Tu gal pirma palauk kol priims anketa ban ar atmes, o tada advokatams rašinėk? Graudu *Myliu Las-Venturas.lt* jau maniau, kad visko matęs štam serve kai amačiau kiek Delcas prasiunčia ar mafas banų gauba. Bet čia virš visko. Tau tikrai pasigydyti jau reiktų nuo samp. Išbandyk kokią sanatoriją ar ką nors :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 45 minutes(-čių), Ensis_Olnas rašė:

Jopapa, kaip jūs ne į temą. Nei čia zajavas koks nei ką. Rašau apie tai ne tai yra RIMTA PROBLEMA. Negalima žaidėjo baninti už nieka, ypač jei jis sumokėjo pinigų. Ne apie mane šneka eina, o apie pačią idėją, kad NIEKAS NEGAUTŲ BANĄ UŽ NIEKO. Kodėl aš turėjau lauktą dieną, kol atbanins? Kad tokių dalykų niekam nebūtų aš pasiūliau šią idėją.

Save dedu kaip pavyzdį - Karolis Slimis sukūrė temą, kad mane užbanintų. Tą tema turi būti sukurta PRIEŠ mane užbaninant. Tada Max Tosha patikrina įrodymus ir TIK TADA nusprendžia ar aš gausiu ban, ar ne.

Šitie dabartiniai administratoriai neturėjo jokių pamokų, nepraėjo jokių kursų kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, todėl neturėtų teisės taip lengvai baninti žaidėjo, kuris NĖRA AKIVAIZDUS ČYTAS.

 

EDIT: KAS DAR NESUPRATO - ŽINUTĖ NUO ADVOKATO NĖRA ĮSPĖJIMAS, TAI YRA PARODYMAS, KAD JEIGU PATYS ADVOKATAI Į TAI RIMTAI ŽIŪRI, JEIGU JIE ŽADA BYLAS ATIDARINĖTI DĖL ŠITO DALYKO, MUMS REIKIA IRGI Į TAI RIMTAI ŽIŪRĖTI.

Tai dabar žėk, Tosha patikrina banus per diena po pora kartu ir jeigu atsirastų tavk siūloma idėja būtų toks čyteris kuris mėto į ora žmones, mašinas ir įvairiais būdais kenkia serveriui, o administratorius parašo tipo užblokavima, ir laukia pora valandų kol visi žmonės iš serverio pabėgs ir tik tada jį užblokuos. Aš visiškai prieš, Karolis_Slimis nufilmavo užblokavo, dar sakiau jog jis naujas ir nesupranta pilnai sistemos, ko gi tu verki palaukei tą dieną nenumirei. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ok, supratau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o advokatas mokes atskirt zaideja, kuris naudoja nos controla ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai įdomu, ką pamanė advokatas, kuris gavo tavo laišką dėl netinkamo bano greičiausiai po vidurnakčio, spėju, nes baną gavai maždaug 19 val., o žinutė mane pasiekė, kad parašei laišką advokatui apie 3 val. nakties. Bet nenukrypkime nuo temos. Suprantu norą, kad nebūtų neteisingu banų, kurių tikrai pasitaiko, tačiau neteisingai užblokuoti žmonės turi galimybę rašyti atsibaninimo apeliaciją, kuri bus ištikrinta. Jeigu ir po ištikrinimo nepavyks apsiginti, jog buvai užbanintas nekaltai niekas nedraudžia prižiūrėtojui pateikti svarių argumentų būtent kodėl yra banas uždėtas nekaltai.

Žvelgiant į tavo situacija, kaip minėjau, baną gavai 19 val., o atbanintas buvai 9 val. ryte. Taigi, klausimas tau: ar tu tikrai galvoji, kad mes esame robotai, kurie privalo nemiegoti naktimis ir dirbti? Ir taip pat papildoma pastaba: praėjo ne diena, kaip tu sakai, o 14 valandų. Jeigu naktį tu nemiegi, nereiškia, kad ir mes turim nemiegoti todėl, nes tu nusipirkai paslaugas už 17 eurų.

Taip pat jau daug kartų rašei tiek šioje temoje, tiek kitose „kodėl aš investatavau 17 eurų ir buvau užbanintas“. Ar tu prieš pirkdamas paslaugas tikrai pasiskaitei kas bus suteikta? Nei vienoje mūsų teikiamos paslaugos apraše NĖRA užsiminta apie tai, kad jas nusipirkus negalėsite būti užbaninti žaidime.

Visiems: būkite suprantingi - supraskite tai, kad ir administratoriai kartais klysta. Leiskite suklysti ir kitiems, kad pačiam suklydus kiti jus suprastu. :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...