Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ignaz_Lucchese

Peikiu Iam_Leesin.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Ignaz_Lucchese.
2. Administratoriaus slapyvardis: @Iam_Leesin
3. Administratoriaus nusižengimas:
Piktnaudžiavimas administratoriaus statusu. Nuotraukose bus pažymėtos vietos, kurias labiausiai norėčiau akcentuoti, jog suprastumėte dėl ko peikiu šį administratorių. Jeigu labai įrodymų trūks, manau Max_Tosha galės patikrinti „chatlog“ ir ten išvys daugiau manipuliacijos bei įžeidimų iš Iam_Leesin.

  • Išprovokavo mane savo kvailais argumentais, tačiau man atsikirtus - gavau užtildymą.
  • Pats Iam_Leesin negavo užtildymo, tad manau gaus administratoriaus įspėjimų.

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

Spoiler

 

Taipogi, tokio pobūdžio papeikimas jau buvo priimtas -

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tada dar nebuvau adminas, jeigu čia dėl įžeidimų man kažka bandai prikišti. Tosha gali logus patikrinti. Tema rakinama.  :) P.S forumo karų nelošiu. :)

Dėl mute štai įrodymai:

https://imgur.com/a/riUXrwp

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Tada dar nebuvau adminas, jeigu čia dėl įžeidimų man kažka bandai prikišti. Tosha gali logus patikrinti. Tema rakinama.  :) P.S forumo karų nelošiu. :)

Dėl mute štai įrodymai:

https://imgur.com/a/riUXrwp

Wowowow... nebuvai adminu, na ir kas? Vis tiek, nusipirkai ir mane užtildei, o taip daryti negražu, vis tiek šioks toks piktnaudžiavimas yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Wowowow... nebuvai adminu, na ir kas? Vis tiek, nusipirkai ir mane užtildei, o taip daryti negražų, vis tiek šioks toks piktnaudžiavimas yra.

Tipo negaliu admino nusipirkti ir užtildyti negražiai kalbančius žaidėjus? Jeigu neišgali pats nusipirkti admino, tai eik vasara ledus pardavinėk ar laikraščius panešiuok ir užsidirbsi tam :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Iam_Leesin rašė:

Tipo negaliu admino nusipirkti ir užtildyti negražiai kalbančius žaidėjus? Jeigu neišgali pats nusipirkti admino, tai eik vasara ledus pardavinėk ar laikraščius panešiuok ir užsidirbsi tam :)

Būtent, jog pats administratoriaus pirkimo tikslas buvo užtildyti mane. O tavo administratoriaus pirkimo būdas yra savaimis taisyklių apėjimas, ar neteisingai kalbu, @Max_Tosha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Būtent, jog pats administratoriaus pirkimo tikslas buvo užtildyti mane. O tavo administratoriaus pirkimo būdas yra savaimis taisyklių apėjimas, ar neteisingai kalbu, @Max_Tosha

Bet užtildymas yra teisingas, su įrodymais. Buvo serveryje gal apie 5+ administratorių, bet nei vienas neužtildę, o jų darbas yra palaikyti tvarką serveryje, nuo tokių žaidėjų, kaip tu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Iam_Leesin rašė:

Bet užtildymas yra teisingas, su įrodymais. Buvo serveryje gal apie 5+ administratorių, bet nei vienas neužtildę, o jų darbas yra palaikyti tvarką serveryje, nuo tokių žaidėjų, kaip tu. :)

Bet tu ir pats nusižengei, tai kame problemos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Bet tu ir pats nusižengei, tai kame problemos?

Tai va matai, kaip blogai dirba administracija. :) Tai dabar bus tvarka ramekas būk, bet iš tavęs tuo nesitikėjau dar prieš pora mėnesių atrodei normalus žaidėjas, tau ten padėjau su GP retu daiktu, o dabar matai parodei savo tikrajį veidą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Iam_Leesin rašė:

Tai va matai, kaip blogai dirba administracija. :) Tai dabar bus tvarka ramekas būk, bet iš tavęs tuo nesitikėjau dar prieš pora mėnesių atrodei normalus žaidėjas, tau ten padėjau su GP retu daiktu, o dabar matai parodei savo tikrajį veidą :)

Na taip, niekas tau nieko nebūtų sakęs, jeigu prisijungęs nebūčiau gavęs visokių priekaištų iš tavęs.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Dar tada nebuvo adminas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...