Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Wiz_Joker

Wiz_Joker banned Ignaz_Lucchese

Rekomenduoti pranešimai

UŽBLOKAVIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Wiz_Joker
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: @Ignaz_Lucchese
3. Užblokavimo priežastis: Čytas.(anti-stun.) Žinoma ir aimas, bet čia daug laiko skirti reikėtų, kad jį pagauti su tuo aimu, o aš tam laiko šiuo metu neturiu. 18sekundę pradėk žiūrėti, šoviau pataikiau jam kulką, nuėmė pusė šarvų, animacija rodo, kad gavo stun'ą, tačiau žaidėjas iškarto per stuną dvi kulkas man pataikė. Bausti.
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu nebejuokink, visam serve tie stunai buginasi, ko ko, bet man anti-stuno kuris lengviausiai paciuomas cytas yra tikrai nereikia bunant klano pavaduotojumi.

cia tas pats sudas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

tu nebejuokink, visam serve tie stunai buginasi, ko ko, bet man anti-stuno kuris lengviausiai paciuomas cytas yra tikrai nereikia bunant klano pavaduotojumi.

cia tas pats sudas

Tai aš ir nesitikėjau, kad tu parašysi - ,,Bausti, čytas". Jūs gi visi geriausi c-bugeriai, kulkos visos kreivos, be čytų išeitut prieš colt'ą pasikrautut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Wiz_Joker rašė:

Tai aš ir nesitikėjau, kad tu parašysi - ,,Bausti, čytas". Jūs gi visi geriausi c-bugeriai, kulkos visos kreivos, be čytų išeitut prieš colt'ą pasikrautut.

ka tu cia nusisneki? kokie coltai, koks cbugas, kokios kreivos kulkos? dabar kalba eina apie ale mano anti-stun, kuris buginasi visame serveryje, tau turetu buti pamoina baninti uz toki dalyka, kai zinai jog nieko nenaudoju, bet is principo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

ka tu cia nusisneki? kokie coltai, koks cbugas, kokios kreivos kulkos? dabar kalba eina apie ale mano anti-stun, kuris buginasi visame serveryje, tau turetu buti pamoina baninti uz toki dalyka, kai zinai jog nieko nenaudoju, bet is principo.

Žinau, kad nieko nenaudoji? Visi žino, kad su aimu šaudai silveri, be aimo šaudydavai vpš nieko nepadaikydavai, net tavo klaniškiai supranta, kad naudoji:d Sako pamoina, man pamoina nebent, kad tu užeini į šį serverį, pamoineke tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Wiz_Joker rašė:

Žinau, kad nieko nenaudoji? Visi žino, kad su aimu šaudai silveri, be aimo šaudydavai vpš nieko nepadaikydavai, net tavo klaniškiai supranta, kad naudoji:d Sako pamoina, man pamoina nebent, kad tu užeini į šį serverį, pamoineke tu.

Ką tu čia kalbi randomas? Su smooth aimu droži ir sėdi patenkintas? *Myliu Las-Venturas.lt* tu čia tą aimą prikiši, kai kalba eina apie anti-stun?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta. Nepakanka įrodymų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...