Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ignaz_Lucchese

Čytas Wiz_Joker

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Wiz_Joker rašė:

Žinai kame prikolas? Kad gaišai nežinia kiek laiko šitam parašymui, dar + kiek laiko ,,testavimui:DD" ir tas prikolas gaunasi toks, kad viskas šuniui ant uodegos, žinai kodėl? Nes gal prasiplauti akis reikėtų ir rmt susitabdyti tau tą video ant 0.25, nes kai šaudžiau į Nikodemą, ir perėjau ant Eriko, tai poto jau mano taikinukas ant Nikodemo negrįžo, aš jo net nenušoviau, prasiplauk akis vaikyti. Atidžiai pasižiūrėk Tosha, nes prirašė tik tam, kad rašyt, o visai į pro šoną.

Aš negaištu laiko tokiems dalykams, aš tiesiog toks žmogus kuris dažniausiai rašo didelius pranešimus ir juos rašo išsamiai, o testavau irgi ne dėl tavęs, o dėl savęs, kad pats gebėčiau atskirti aimą ir ne aimą ir nekelčiau ir neskaityčiau kiekvieno žmoguas kaip čyterio kuris mane nušauna. 

O dėl šovinio, tu ką tik pats sau paprieštaravai:

https://prnt.sc/ja2w85

4 įspėjimai jopapa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

Aš negaištu laiko tokiems dalykams, aš tiesiog toks žmogus kuris dažniausiai rašo didelius pranešimus ir juos rašo išsamiai, o testavau irgi ne dėl tavęs, o dėl savęs, kad pats gebėčiau atskirti aimą ir ne aimą ir nekelčiau ir neskaityčiau kiekvieno žmoguas kaip čyterio kuris mane nušauna. 

O dėl šovinio, tu ką tik pats sau paprieštaravai:

https://prnt.sc/ja2w85

4 įspėjimai jopapa

Ponas gerbiamasis Ledai_Competiv, negi savo numestoje nuotraukoje nematote, kad ginklas nukreiptas visai ne į Nikodemą? Visiškai šone jo, na gerai, laukiame Toshos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

Aš negaištu laiko tokiems dalykams, aš tiesiog toks žmogus kuris dažniausiai rašo didelius pranešimus ir juos rašo išsamiai, o testavau irgi ne dėl tavęs, o dėl savęs, kad pats gebėčiau atskirti aimą ir ne aimą ir nekelčiau ir neskaityčiau kiekvieno žmoguas kaip čyterio kuris mane nušauna. 

O dėl šovinio, tu ką tik pats sau paprieštaravai:

https://prnt.sc/ja2w85

4 įspėjimai jopapa

eik burgeriu pakramsnot, o ne istorijas rasyk, jeigu sita apeliacija atmes, reiskia ir as laisvai su smooth'u galesiu drozt ir filmuot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

eik burgeriu pakramsnot, o ne istorijas rasyk, jeigu sita apeliacija atmes, reiskia ir as laisvai su smooth'u galesiu drozt ir filmuot

Negalėsi! Žinai kodėl? Todėl, kad mano filmuotoje medžiagoje jokių žaidimą palengvinančių programų nėra!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-04-24 at 08:09, Wiz_Joker rašė:

@Max_Tosha tikrinam tikrinam.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...