Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matas_Saldukas

Peikiu Armani_Jeans (Taksistų direktorius)

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Matas_Saldukas
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Armani_Jeans
3. Jūsų kaltinimai:  14. Draudžiama būti AFK darbinėje mašinoje : [1 įspėjimas]  Cituoju.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:   https://imgur.com/a/uyz8sba https://imgur.com/a/ZqmNaiV

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, ir dėkui už papeikimą, turbūt nelabai skaityti tau sekasi (CITUOJU 14. Draudžiama būti AFK darbinėje mašinoje) Šio atveju aš buvau savo nuosavoje mašinoje kuri yra mano ir jos tikrai mano darbuotojams nereikia.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tu dirbi su nuosava mašina užsidėjus /tzenklas tai mano nuomone yra darbinė mašina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matas_Saldukas tavo nuomone yra :) Bet cia jo yra Nuosava masina tai kad. Viskas cia tvarkoj nera nejiokios Kliuties :) Armani Vistiek nieko nebus tau :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Matas_Saldukas rašė:

Na tu dirbi su nuosava mašina užsidėjus /tzenklas tai mano nuomone yra darbinė mašina

Taisyklė sukurta tik darbinių transportų atžvilgiui, jeigu tai atspindėtu ir nuosavų transportų paskirčiai tada taisyklė būtų pridėta papildoma su užrašu jog draudžiama būti nuosavam transporte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Neįžvelgiu direktoriaus nusižengimo (direktorius būdamas afk neužėmė jokios darbinės mašinos, kurios galėtų reikėti jo darbuotojams).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...