Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Nico_Johnson

Lv. Oficialios Naujienos! Savaitės prizas!

Rekomenduoti pranešimai

,,Las-Venturas Oficialios Naujienos"

Klano atsiradimo istorija

[Trečiadienis rytas]  Grįžęs po porą savaičių prie Las-Venturas serverio kitu planų neturėjau :( ir nuėjau į lauką.

[Trečiadienis vidurdienis] Gerai apgalvojęs ką aš žadu veikti serveryje neturėjau, bet iškilo tokią mintis

reikia įsteigti klaną. Už kart Tėvus šaukiau, kad nueitų į parduotuvės telefono saskaitos nupirkti!

Tėvas su motiną greitai įsėdo į automobilį ir visų greičiu nuvažiavo papildyti saskaitos. Po poros minučių mama greitai

išlipo iš automobilio ir bėgo greitai paduoti saskaitos papildymo kvito. Aš tik greitai pasiimu telefoną ir skubų saskaitos pildyti.

Pasipildžiau saskaitą ir už kart pasižiūrėjau /pardavimai > Žmonių parduodami pinigai už kreditus. Pasižiūrėjau nėra pasiulimų :( .

Greitai nulėkiau su dviratukų iki skelbimo kontoros paskelbt, jog

kažkas įmestu gerų pasiūlimų ir pagalvojau kiek man pinigų reikia? Įkišau ranką į kišenė išsitraukęs porą centų susiskaičiavau juos 

Ir sakau o jop tvaimat 334,000 serverio valiutos!  Matas_Saldukas įmėte porą kapeikų į pardavimus.

Pasiimu ir nusiperku tas kapeikas. Va jau turiu 500,000 Eurų. Deividas_Audi pasakė, jog žino gerą vietą kur gali būti klanas.

Nusipirkau už 500 kreditų per viešajį chatą kalbėti /k. Tada ir vipo įsinorėjau, kad galėčiau teleportuotis į klaną, tplv, tpvm.

Kai nusipirkau vipą užkart dariau /tpklanas ir išmėtę, jog ir tą reikia nusipirkti už 200 kreditų.(Nusipirkau)

 

Ką mūsų klanas veiks serveryje?

 

Mūsų klano tikslas, jog kiekvienam žaidėjui būtų kuo įdomiau žaisti serveryje.

Mes pranešime apie Karščiausias naujienas! 

Tikrai liksite nematė jų. Kaip matote apačioje yra parašyta dienos karčiausią naujieną, jei jų 

bus daugiau tikrai parašysime! Pastaba!: Jei jus apačioje nematote Dienos naujienų? Aš galiu

kaip skaitomas Naujienų Vadovas Nico_Johnson būti neaktyvus tą dieną. Kiekvieną dieną (Vakare) Dienos Naujieną ištrinamą, o gal

jūs matėte labai svarbią naujieną kurios neišsaugojote? Nenusiminkite! Užpildyk anketą ir gauk norimą naujieną.

 

 

Anketa:

Kokią  dieną buvo Naujieną?:  Rašykite data pvž:. 2018/05/01

Kuo ji buvo įdomi?:. Nebūtina 

 

 

Dienos ,,Karščiausią-(ios naujieną-(os"

Nico_Johnson (Aš) būsiu kelias dienas neaktyvus.

Pagalbininko neturiu!

 

 

Pagarbiai, Nico_Johnson.

Pasilieku teisę redaguoti šia temą.  

 

Ieškomas darbuotojas!

Alga priklauso nuo aktyvumo, bei 

darbštumo (pastangų įdėjimas).

į A.Ž.

 

 

Kiekvieną savaite yra renkamas random žmogus

kuris laimi savaitės prizą! T.y Sultan automobilis!!!

Spausk ,,Patinka" mygtuką ant šio posto.

Turi būti mažiausiai 10 žmonių per savaitė paspaudę ,,patinka" mygtuką.

Kiekvieną Sekmadieni  23:59val. Yra išrenkamas Nugalėtojas.(Jei yra kuo daugiau paspaudusiųjų ,,patinką".

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savaitės prizas pradedamas! TREČIADIENIS-SEKMADIENIS/23:59 Liko 3 dienos! Paskubėkite!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...