Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

Atrastas veiksmo ištroškęs direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Ginklų Prekeivių direktoriaus apžvalga!

Sveikučiai, nesitikėjau, kad taip greit teks rinkti ir skelbti Ginklų Prekeivių direktoriaus rinkimų apžvalgą. Mano nuostabai buvęs direktorius Tadas_Crazy išbuvo vos aštuonias dienas savo pareigose ir paliko neatlaikęs spaudimo. Šį kartą pasirinkimas buvo tikrai platesnis ir šie rinkimai sukėlė tikrai daug minčių ir įvairiausių sprendimų. Šiuose rinkimuose sulaukiau net 14 anketų iš kurių daugelis krito dėl nelegalių programų naudojimo. Esu žmogus tiki galimybe pasitaisyti ir pasimokyti iš savo klaidų, tačiau ir turi praeiti tam tikras laikas, kad patikėčiau jūsų pasitaisimu. Dabar norėčiau pasakyti, kad:

Kviečiu jus skaityti Ginklų Prekeivių Direktoriaus rinkimų apžvalgą!

kZp6Cu8.png

Asmenys kurie netapo kandidatais
Labai daug kas atkrito vien dėl nelegalių programų naudojimo, kas mane ir nustebino ir nuvylė tuo pačiu. Tikrai nesitikėjau, kad šiuose rinkimuose bus tiek asmenų kurie nemoka sąžiningai žaisti.

Spoiler

Ignaz_Lucchese

Asmenybė kurią jau teko pastebėti (kartais iš gerosios, kartais blogosios pusės). Galbūt dažniau teko pastebėti, kad savo potencialą naudoji tam, kad pakenkti kažkam (prie to dar prieisime). Kalbant apie anketą, pripažįsti, kad firmoje teko dirbti tik vieną kartą ir nuo tada tau ji patinka. Dirbai pas Kevin_Costner ir žinoma man iš karto kyla klausimas, kodėl jei tau ši firma taip patiko, tada kas stabdė tave įsidarbinti ir pas Tadas_Crazy ir taip toliau sėkmingai siekti savo mėgstamos firmos? Beje, nors ir sakai, kad šioje firmoje patyrei tikrą veiksmą, tačiau kalbėdamas apie Ginklų Prekeivių darbo paskirtį, nieko nepaminėjai apie galimybę vykdyti Grobimus ar Reketus. Tai kelia man mintį, kad apie firmą žinai tik tiek kiek sužinojai iš buvusio Ginklų Prekeivių direktoriaus Kevin_Costner ir nepasivarginai plačiau pasidomėti apie firmą. Toliau kalbi apie laiko stoką, kurią aišku planuoji su laiku sutvarkyti, tačiau ar manai, kad esant direktoriumi gebėtum tinkamai susitvarkyti ir prižiūrėti firmą, jeigu neturėtum pakankamai laiko tuo apsiimti? Visada reikia nepamiršti apsigalvoti ar tikrai turėsi pakankamai galimybių atlikti tai ką nori, kitu atveju nutinka taip kaip paskutiniam Ginklų Prekeivių direktoriui, kuris matomai pervertino savo galimybes. Tikrai šaunu matyti, kad nenuvertini darbuotojų ir juos laikai sau lygiais, tai yra pliusiukas tavo naudai. Dėl firmos minusų ir kaip pats ketini susitvarkyti, atsakymas tikrai galėčiau teigti, kad nenuvylė. Pats požiūris yra gana tinkamas, tačiau turiu atsiminti ir tai, kad imdamas direktoriaus postą, imi ir atsakomybę už jį, taigi tikrai ne viską galės nuspręsti tavo darbuotojai, daug ką nuspręsti turėsi ir pats. Kalbėdamas apie pavaduotoją, paminėjai, kad norėtum išsirinkti tą kuris atitiks tavo kriterijus, tačiau apie juos parašei tik “Netingės dirbti ir rodys pastangas”, o to nepavadinčiau išsamiu kriterijų apibūdinimu. Realiai kai kažką pabrėži ar pamini, norėtųsi gauti daugiau informacijos apie tai, ne tik porą žodžių. Priėjus prie klausimo apie darbuotojų rutinos naikinimą, tavo žodžiai buvo “Šioje situacijoje esu visiškas nulis”, kas aišku manęs nenuteikia labai optimistiškai, taip pat matomai nesutelkei savo dėmesio, nes atsakymo taip ir negavau, atrodo tarsi pamiršai pabaigti savo sakinį. Kaip buvo paprašyta įtikinti, kad esi geriausias variantas, tai ir norėjosi rasti atsakymą kodėl, tačiau viskas ką parašei yra apie tai, kad tavęs nemėgsta ir šiek tiek apie tavo griežtą charakterį, bet informacijos apie tai kas turėtų mane paskatinti spręsti, kad esi tinkamiausias neradau. Pats prašai nežiūrėti į tavo praeitį, tačiau ir turi suprasti, kad jos nepavyks taip lengvai nubraukti. Realiai ne taip ir seniai esi gavęs užblokavimą dėl nelegalių programų naudojimo, o į tai aš ganėtinai griežtai žiūriu ir taip paprastai nesuteikiu pareigų asmeniui kuris neseniai yra užblokuotas. Pasirinkęs čytinti tu pats priimi tą sprendimą ir turi suvokti, kad tai tau atsilieps bei nebus taip lengva tai nubraukti. Todėl norėdamas kažką pasiekti, turi suprasti, kad turi įrodyti jog pasitaisei ir yra verta pasitikėti tavimi negalvojant, kad galbūt tu vis dar naudoji ir gali vėl būti užblokuotas dėl čytinimo. Todėl dabar dėkoju už tai, kad dalyvavai ir linkiu pamiršti apie nelegalias programas, pasirinkti tokį kelią kuris leistų pasiekti tai ko nori.

 

Salve_Pro

Savo anketa pradėjai nuo to, kad tau patinka Ginklų Prekeivių darbas, tačiau taip ir neradai progos/noro įsidarbinti į šį darbą, tai man kelia mintį, kad darbas galbūt taip stipriai ir netraukia. Apibūdinti darbo pobūdį galima buvo ir išsamiau, na kaip ir į daugelį klausimų galima buvo atsakyti išsamiau, labiau viską paaiškinant ar nupasakojant. Pasirinkti žodžiai apibūdinti savo požiūrį į darbuotoją labai įdomūs, tačiau pats požiūris gana geras. Dėl firmos minusų, sakai pats jų nematantis, tačiau tai man kelia mintį, kad galbūt tada nesi pakankamai susipažinęs su šiuo darbu, nes juk kiekvienas darbas turi savų minusų, kuriuos asmuo tapęs direktoriumi bando ištaisyti ir tavo požiūris, kad nėra minusų, man duoda mintį, kad galbūt ir nebandysi ieškoti būdų kaip pagerinti patį darbą, nes jis atrodo ir taip geras. O juk tobulėjimui ribų tikrai nėra. Apibūdinimas apie gerą pavaduotoją tikrai neblogas ir tai tikrai yra šaunu. Tavo pasakymas, kad pas tave būtų nesunku keltis rangą, daro man įspūdį, kad darbuotojas labai greitai pasikels tą rangą ir nelabai turės ką veikti. Būtų buvę šaunu išsamiau išgirsti ką būtent tu vadini nesunkiu pasikėlimu. Skaitant tavo istoriją šiame darbe, malonu girdėti, kad buvai tikrai motyvuotas atlikti savo darbą ir tikiu, kad pati firma tau patiko. Paminėjai ir tai, kad atrankas mieliau darytum forume, nes tai padeda geriau atsirinkti tinkamiausius darbuotojus ir tikrai galėčiau su tuo sutikti. Mano akį labai patraukė vieni tavo išsakyti žodžiai, tu paminėjai, kad “Pastaruoju metu egzaminai ir nelabai yra laiko, reikalai garaže. Bet manau rasčiau laiko pažaisti” tai neskamba labai optimistiškai jeigu žiūrėtume į tai, kad direktoriaus pareigos tikrai reikalauja laiko ir man visada norisi, kad dalyvis tinkamai įvertintų savo galimybes siekdamas tokių pareigų. Taip pat norėčiau paminėti, kad asmuo kandidatuojantis į direktoriaus pareigas, turėtų būti tinkamai susipažinęs su firma, o tavo patirtis rodo, kad kol kas gana mažai laiko esi praleidęs šioje firmoje, kas leidžia man manyti, kad nelabai dar žinotum ko būtent reikia šiai firmai ir tai iš dalies patvirtina tavo anketa. Dar vienas dalykas kuris tave nutolino nuo sekančio etapo (tapimo kandidatu), tai yra tai, kad nelabai seniai gavai užblokavimą dėl čytinimo ir jis buvo patvirtintas. Man belieka tik padėkoti už dalyvavimą ir palinkėti sėkmės siekiant savų tikslų bei tikrai siūlau nenuleisti rankų.

 

Tomas_Wtf

Vis nepasimokanti asmenybė, turi potencialo, tačiau matosi, kad čytinimo vis negali atsisakyti. Žiūrint į anketą, sakai patinka “veiksmai, šturmai ir visa kt” tik įdomu ar pagaliau pasirinksi pusę kurioje nori visą tai patirti, o ir čytinimo reikia atsistatyti. Apie darbo specifiką pasakei tik tai, kad veža ginklus, bet pamiršai ir tai, kad pardavinėja ginklus, daro Grobimus bei Reketus. Taigi atsakymas visiškai neišsamus ir man rodo tai, kad nenusimanai apie šį darbą arba tiesiog tingi pildyti, tai abu variantai yra minusas į tavo pusę. Pats požiūris į darbuotoją iš dalies geras, nors galima būtų šiek tiek prisikabinti. Minusų nematai - tai man leidžia manyti, kad mažai domėjaisi apie darbą, juk tik aiškiai žvelgiant į norimą darbą, galima rasti būdų kaip jį pagerinti. “Dabar kol kas neturiu pavaduotojo”, na kol kas tu jo ir negali turėti, nes ir direktoriaus dar neturi, bet apskritai apie gerą pavaduotoją būtų tikrai galima išsamiau aprašyti. Nieko firmai nesi sumąstęs, man tai visada būna keista, nes juk jei tave domina firma, tu jai paįvairinti ar pagerinti minčių tikrai turėsi. Nesupratau kodėl į klausimą apie tavo istoriją Ginklų Prekeivių darbe atsakei tik kaip bus gerai jei tu gausi direktorių, klausimas buvo tikrai ne toks. Daugiau realiai nelabai ką pasakysiu, tik tai, kad mesk čytinimus jei nori kažko siekti, taip pat pasirink vieną pusę kurioje ir siek bei nepatingėk įdėti laiko pildant anketą, nes iš jos galiu pasidaryti pirmą įspūdį dėl tavo požiūrio. Dėkoju, kad dalyvavai.

 

Arnis_Nike

Praeituose rinkimuose taip pat buvai, tačiau tada pakišo koją dažnai gaunami užblokavimai, dabar kol kas vis dar ta pati bėda, dar turi praeiti laiko, kad įsitikinčiau, kad pasimokei ir nustojai naudoti nelegalias programas. O ir anketoje šį kartą nelabai pasistengei, tarsi užpildyti tik tam, kad užpildyti. Pats firmos pasirinkimas atrodo tau tinkamas, gana aiškiai atsakyta į pirmąjį klausimą. Toliau atsakydamas apie firmos veiklą, paminėjai tik būtent veiksmus, bet apie juos kaip buvo prašyta neparašei. O tai jau yra nepilnai atsakytą į duotą klausimą. Požiūris į darbuotoją geras ir tinkamas, jei tai būtų ne tik žodžiai, bet parodoma ir darbais, būtų tikrai malonu dirbti. Kaip firmos minusą paminėjai darbuotojų skaičių ir tai, kad sugebėtum rasti būdų kuriais tai galėtum pagerinti. Toks požiūris yra naudingas firmai ir tai galėtų atsiliepti gerai pačiam darbui. Gerą pavaduotoją laikai tokį kuris būtų panašus į tave (tikiuosi ne čytinimo prasme), tai manau taip pat geras požiūris, tai padėtų jums bendradarbiauti, o juk tik bendradarbiaujanti valdžia gali padaryti geriausią firmos naudai. Šiokių tokių idėjų firmai turi, tačiau būtų buvę šaunu jei papasakojęs būtum daugiau, apibūdinęs tą gerąją taškų sistemą ir kitas savo idėjas. Tavo pagrindinė istorija šioje firmoje yra pavaduotojo gavimas, tik gaila nepapasakojai kaip tau ten sekėsi, kokie sunkumai iškilo ir kaip apskritai sekėsi vykdyti tokias pareigas. Dėl tavo patirties visose srityse, tikrai galėčiau pritarti, kad tai tau padėtų tvarkantis su firma, galėtum nuspėti galimus teisėsaugos veiksmus ir taip būti žingsniu priekyje jų. Šiaip tavo anketa nors ir nėra labai pasistengta, bet sugebėjai parodyti savo požiūrį į pačią firmą, tačiau tau dar teks palaukti ir parodyti, kad tikrai atsisakei to dėl ko kol kas negaliu tau suteikti šanso. Taigi tikiuosi matyti tave aktyviai besireiškianti ir pasitaisiusi, o dabar dėkoju už dalyvavimą.

 

Allan_Walker

Palyginus gana naujas žaidėjas ir tai tikrai nėra blogai, tačiau tai, kad neseniai esi gavęs užblokavimą dėl nelegalių programų naudojimo, tai yra didelis minusas tau. Šios firmos pasirinkimas aprašytas tikrai išsamiai ir aiškiai, pateiktos pasirinkimo priežastys bei kodėl būtent taip, o ne kitaip. Dėl darbo pobūdžio, tai kaip ir nemažai kitų dalyvaujančių, pamiršai paminėti ir tokius svarbius dalykus kaip Grobimai bei Reketai, o tai yra tai kas ir daro šį darbą tokį unikalų. Joks kitas darbas neturi tokių galimybių. Darbuotojo apibūdinimas ganėtinai linksmas, bet ir geras požiūris į darbuotoją, tai galėtų būti geros firmos pradžia. Tavo pastebėtas firmos minusas yra darbuotojų aktyvumas, sakyčiau geras pastebėjimas, juk jei darbuotojai bus neaktyvūs tai ir firma bus neaktyvi. Šio minuso sprendimo būdas pateiktas ir ganėtinai geras, svarbu, kad tai nebūtų tik žodžiai. Gero pavaduotojo kriterijai aprašyti tikrai išsamiai, tačiau pritrūkau tokių dalykų kaip bendravimas ir bendradarbiavimas su darbuotojais, motyvacija siekti geriausio firmai ir kita. Dėl planų firmai sakei, kad jų nereikia, bet galiausiai paminėjai jog kažką turi, bet taip ir neatskleidei ką, o tikrai norėtųsi žinoti ko galėčiau iš tavęs tikėtis. Tavo istorija Ginklų Prekeiviu darbe tikrai žavinti, manau tikrai turi potencialo, jei ne keli dalykai kurie pakišo tau koją. Klausime kuriame prašiau įtikinti, kad tu esi geriausias pasirinkimas, pateikei tikrai svarių faktų dėl ko turėčiau tave pasirinkti ir manau jei ne tavo užblokavimas, tu tikrai būtum turėjęs galimybę pasireikšti, tačiau yra kaip yra. Linkiu mesti tuos reikalus su nelegaliomis programomis jei iš tikrųjų nori kažko siekti, o dabar belieka padėkoti už tavo dalyvavimą šiuose rinkimuose. Nenuleisk rankų.

 

Andrius_Derbi

Paskutinis užpildęs asmuo, bet ir vienintelis suklydęs su spalva. Sakai, kad šią firmą renkiesi dėl to, kad joje patyrei tikrą veiksmą, tačiau firmoje matosi, kad dirbai tikrai trumpai, o vienas iš atrankos kriterijų yra, kad asmuo būtų susipažinęs su šia firma. Rašydamas apie darbo pobūdį nepaminėjai tokių dalykų kaip Grobimai ir Reketai, o tai yra vienos iš labai svarbių ir unikalių šio darbo galimybių, joks kitas darbas negali to daryti. Tai leidžia man manyti, kad nepakankamai esi įgijęs patirties šioje firmoje, o ir pasidomėti nepasivarginai. Požiūris į darbuotoja sakyčiau tinkamas su tuo galimai nekiltų problemų. Dėl minusų nematymo mano požiūriu klysti ir tu, dėl to, kad tik objektyviai įvertinus darbą, pastebėjus jo minusus, galima kuo geriau tai mažinti ir rasti būdų kaip išryškinti pliusus. Dėl darbuotojų rutinos naikinimo, atsakymas geras, bet iš dalies yra ir neigiamų dalykų, tu kaip direktorius turėtum stengtis, kad darbuotojams viskas būtų kuo geriau, sukurti tokias sistemas kurios duotų teigiamą efektą, o iš tavo atsakymo galima buvo suprasti, kad labiau norėsi jog darbuotojai kažką tau pateiktų nei, kad pats tuo užsiimtum. Pasakodamas apie savo potyrius šioje firmoje sakai, kad joje esi dirbęs porą kartų, tačiau man klausimas kyla ar tada tu iš vis dirbai? Nes darbo patirties turi vos 31 xp, o juk patirtis ne taip ir sunkiai kyla. Dėl įtikinimo pasirinkti tave, nežinau ar tau tikrai pavyktų tokiais žodžiais įtikinti. Žinoma paprastumas tikrai yra gerai, tačiau neradau jokios informacijos kuo tu būtum naudingas šiai firmai, nieko tokio už ko galėčiau užsikabinti. Keldamas savo darbo patirties lentelės nuotrauką, po ja parašei, kad tavo vartotojas yra naujas (nuo 2015 metų), tačiau visada atsiminkite tai, kad naujas vartotojas - naujasis jūs. Nėra to kas buvo prieš tai, tai tarsi naujas popieriaus lapas, į kurį rašote naują informaciją. Taip pat į nelegalių programų naudojimą aš žiūriu ganėtinai griežtai, o tu tik neseniai gavai užblokavimą kur aiškiai matėsi, kad nesąžiningai žaidi. Dėkoju už dalyvavimą ir linkiu pasirinkti kas yra svarbiau (čytinti ar siekti kažko daugiau).

 

Mandarinu_King

Turbūt viena neišsamiausių anketų, realiai net neradau normaliai atsakymų į užduotus klausimus. Pasirinktos priežastys kodėl sieki būtent šio direktoriaus nieko nepasako, apart aišku to, kad darbas tau patiko, o ir nepilnai atsakyta į užduotą klausimą. Dėl darbo pobūdžio, nepaminėjai, kad Ginklų Prekeiviai turi unikalią galimybę (kurios neturi kiti darbai) organizuoti Grobimus, Reketus, taip pat galima buvo paminėti ir tai, kad šio darbo darbuotojai užpildo ginklines ginklais, o ne tik patys jais prekiauja. Minusų nepastebėjai kaip ir kai kurie kiti dalyviai, tai kaip ir jų pusėn, man teikia mintį, kad tiesiog dar nesi pakankamai susipažinęs su šiuo darbu, o nepastebėjimas minusų firmoje, neleidžia tinkamai įvertinti jo ir taip rasti geriausius būdus patobulinti pačiam darbui. Pavaduotojo apibūdinimas galėtų būti tikrai išsamesnis, nejau nėra daugiau ką galėtum pasakyti apie tikrai gerą pavaduotoją? Toliau nelabai ką ir galiu paminėti. Pats minčių firmai neturi, apie tavo požiūrį į firmą taip pat negavau informacijos, nes realiai į visus klausimus atsakei trumpais sakinukais, kas man neduoda jokios minties ko galėčiau tikėtis iš tavęs kaip direktoriaus. Dėkoju, kad dalyvavai ir siūlyčiau labiau susipažinti su pačiu serveriui ir jo siūlomais darbai bei radus tą kuris tikrai traukia, kuo daugiau apie jį išsiaiškinti, suprasti ir tik tada siekti tos firmos.

 

Pro_Kents

Asmuo kuris galbūt ir turėtų daugiau šansų, tačiau tavo aktyvumas buvo visiškai nulinis ir tai yra pagrindinė priežastis kodėl nekeliauji toliau. Tavo šios firmos pasirinkimo priežastys tikrai geros, jaučiasi tas noras, kad va būtent ši firma yra tai ko tau reikia ir, kad tikrai žinotum ką su ja nuveikti. Firmos veikla apibūdinta taip pat gerai, paminėtos jos veiklos bei kam jos reikalingos, puikiai matosi, kad pažįsti šią firmą. Tavo akimis žiūrint, firmos minusas yra nuobodi rutina ir aiškiai paaiškinai kaip su tuo kovotum. Labai šaunu, kad žvelgi į visą visumą ir pats puikiai supranti, kad tereikia įdėto direktoriaus darbo, kad šį minusą sumažinti arba visai panaikinti. Apie pavaduotoją kuris tau tiktų tikrai išsamiai paaiškinai, aišku būčiau norėjusi išvysti ir tokį aspektą kaip aktyvumas, tačiau pačią visumą ko tau norisi iš pavaduotojo paaiškinai. Planai firmai paaiškinti trumpai, tikrai buvo galima išsamiau paaiškinti apie kokias būtent dienos užduotis eina kalba. Istorija šioje firmoje ganėtinai įdomi, tik nustebino tai, kad jei tau taip patinka ši firma, kodėl nusprendei atsitraukti nuo jos kai nebebuvai pavaduotojas? Atrodai asmuo kuris tikrai susitvarkytum su šia firma, tačiau tavo aktyvumas (tiksliau jo visiškas nebuvimas) neleidžia man tavimi pasitikėti, juk net nežinau kur esi dingęs. Todėl pirmiausia siūlyčiau susitvarkyti savo aktyvumą ir tik žinodamas, kad turėsi pakankamai laiko apsiimti šia firma, o jau tada siekti visu pajėgumu. Dėkoju, kad dalyvavai.

 

Edas_Bmw

Nesi apsisprendęs ko būtent nori, tai pildai į teisėsaugos direktorių, dabar nusikalstama firma. Galbūt jau laikas būtų pasirinkti kryptį kurioje save matai geriausiai ir ten tobulėti bei siekti to norimo direktoriaus posto? Pati anketa silpna, nepasistengta aiškiau paaiškinti ko norima iš pačios firmos bei ką pats planuoji joje nuveikti. Dėl darbo paskirties nežinau ar tiesiog nepasidomėta ar pamiršta atkreipti dėmesį, tačiau pamiršai paminėti ir Reketus prie darbo pobūdžio, kas beje yra viena iš galimybių pasilinksminti su visa firma. Dėl tavo požiūrio į darbuotoją, nebuvo klausiama kaip tu su juo elgtumeis, mane labiau domina koks tavo požiūris į patį darbuotoją, o to atsakymo aš negavau. Dėl minusų, tu jų nematai, kas nėra gerai, nes tai gali sutrukdyti tinkamai žvelgti į firmą ir siekti geriausio jai. Prie minusų paminėjai tik tokį dalyką kaip teisėsaugos pasipriešinimas? Ši firma yra nusikalstama, kaip gali nebūti teisėsaugos pasipriešinimo? Jei jo nebūtų, pats ir darbas nebūtų toks įdomus kaip, kad kovojant dėl kiekvieno ginklų reiso ar vykdant grobimą. Tavo žodžiais “Pati sakei siekti geriau valdžios toje pusėje kurioj esu”, tačiau šokinėjimas nuo vieno prie kito kelią man mintį, kad yra siekiama tiesiog tapimo direktoriumi, o ne to, kad renkiesi būtent firmą kurioje nori atstovauti. Kas mano akimis nėra gerai. Ginklų Prekeiviams reikia žmogaus kuris yra užtikrintas kodėl pasirinko būtent juos, taip pat tokio kuris nebijotų ir norėtų įdėti darbo, kad viskas būtų puiku. Tačiau šį kartą tau nenusišypsos sėkmė, tačiau svarbu nenuleisk rankų ir jei tai tavo firma, siek jos. Dėkoju už dalyvavimą šiuose rinkimuose.

 

Just_Remix

Gana naujas veidas, patirties turi mažai kuriuose darbuose, tačiau jau dirbęs Ginklų Prekeiviuose, nors kaip iš anketos supratau, tai vos kelias dienas. Tai kyla klausimas ar pats tikrai tiki, kad jau susidorotum su direktoriaus pareigomis? Nes atrodo apart dėžių vežiojimo, patirties pačioje firmoje mažai spėjai įgauti. Pats noras tapti direktoriumi yra pagirtinas, tačiau taip pat svarbu, kad suprastum firmą iš pagrindų ir gebėtum tinkamai ją suvaldyti, ko kol kas atrodo trūksta tau. Dėl pačios darbo specifikos, tai atrodo, kad iš dalies ją supranti, bet dar ne iki galo. Kad ir tai jog sakai “Be šios firmos galimą ir iš kitur gauti ginklų, kaip iš ginklinės”, tai norėčiau tada paklausti, o iš kur ginklinėje atsiranda ginklai? Taip pat pamiršai paminėti Reketus kuriuos gali daryti Ginklų Prekeiviai, o tai yra ganėtinai svarbu, nes tikrai ne visada sutarsite su visais klanais ir teks su jais pakovoti. Pats požiūris į darbuotoją ganėtinai geras, tai galėtų būti geras pagrindas gerai firmai. Kaip minusą paminėjai tai, kad teisėsauga bando sunaikinti arba atimti fūrą, taip pat paminėjai, kad pas tave darbuotojai dirbs komandiškai ir tai žinoma yra gerai, taip pat jei dar pridėtume ir Mechanikus kurie gali pagelbėti, galbūt visai gerai išeitų? Pavaduotojo idealo neturi, bet taip ir neatsakei kodėl tokio neturi. Dėl idėjų firmai, tai paminėjai tik, kad bus oi kiek veiksmo, tačiau kokio veiksmo? Ką darysit? Kaip viską atliksite kuo geriau ir panašiai? Nieko to nesužinojau ir tai tikrai nuvylė. Kaip suprantu firmoje dirbai tik keturias dienas, o tai yra tikrai trumpas laiko tarpas, kad susipažinti su firma ir kuo geriau atlikti darbą joje. Taigi anketa yra iš dalies nebloga, tačiau siūlyčiau kitą kartą labiau susitelkti ir atsakyti į visus užduotus klausimus. Taip pat tavo aktyvumas įsidarbinus į Ginklų Prekeivius buvo geras, bet galiausiai stipriai krito ir pastaruoju metu nebe labai tave pastebiu. Taigi dėkoju, kad dalyvavai ir nenuleisk rankų.

 

Pit_Viper

Užpildęs pasinaudojai galimybe ir įsidarbinai į Ginklų Prekeivius, tačiau nors ir aktyvumas buvo ganėtinai geras, bet prie darbo prisilietei tik pirmąją dieną ir tai mane nuteikė nelabai gerai. Toliau priėjus prie pačios anketos, realiai ne visai supratau kodėl pasirenki būtent šios firmos direktoriaus postą, labiau išskyrei kuo ši firma yra gera, tačiau kas tave paskatino atsakymo neradau. Apie darbo specifiką aprašei tikrai neišsamiai, nepaminėjai ir tokio svarbaus fakto kaip Reketai ar ginklų tiekimas visiems, o ne tik, kad veiksmo klanams. Tau sakai pakenkti galėtų blogas kolektyvas, tačiau atsiminkime tai, kad jei taptum direktoriumi, tu ir burtum tą kolektyvą, tai tokios priežastys mane ganėtinai nustebino. Požiūris į darbuotoją nuskambėjo tikrai ne kaip, vien iš tavo pasakymo, kad “jie atlieka visą 'purviną' darba”, skamba tarsi norėtum surinkti vos ne vergų būti, aišku galbūt tai tik blogai pasirinkti žodžiai, tačiau požiūris neskamba labai teigiamai. Tavo akimis žvelgiant šios firmos minusas yra tai, kad reikia kovoti prieš klanus, bet manau reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad ši firma yra vienintelė nusikalstama iš darbų, o tai tikrai nurodo, kad čia nebus ramu. Gero pavaduotojo apibūdinimas kaip ir pas daugelį yra ganėtinai geras. Dėl tavo minčių firmai, tai išvardinai tik tai kas yra ir taip aišku t.y. Veiksmą kurį atlieka bet kuris geras direktorius. Pats sakaisi, kad tavo motyvacija yra kaip ir kritusi, o tai tikrai nėra labai gerai. Direktoriui visada reikia turėti daug ištvermės, gebėti atlaikyti spaudimą tiek iš teisėsaugos, tiek iš klanų pusės, o šiuo metu neatrodo, kad esi tam pasiruošęs. Siūlyčiau pirmiausia rodyti viską ką gali, nes be įdėto darbo, nebus ir rezultato. Linkiu nenuleisti rankų, siekti savų siekių ir ankščiau ar vėliau pasieksi to ko nori, o dabar tiesiog dėkoju už dalyvavimą.

 

Delcas_Samp

Tave tai matau žaidime, tai kažkur dingsti. Pats pasirinkimas atrodo, kad apgalvotas, tačiau iki rinkimų nelabai pastebėjau pačio aktyvumo ir nežinia kaip čia būtų jei apsiimtum pareigas. Dėl pačios darbo specifikos, matosi jog supranti kas per darbas ir ką jis daro. Taip pat sudomino tavo požiūris, kad tau gali sutrukdyti klanai (kas beje nutiko ir pastarajam direktoriui), o tai neskamba labai gerai, kadangi ieškau žmogaus kuris gebėtų išsilaikyti prieš klanų veiksmus ir tai jam nesukliudytų tinkamai atlikti savo pareigas. Darbuotojo apibūdinimas kaip ir pas daugelį yra gana geras, tačiau dėl pačio tavo požiūrio į darbuotoją, nevisai supratau ar ir požiūris toks, koks tavo manymu turėtų būti geras darbuotojas. Firmos minusai tavo manymu yra “neturi komandos /sekti arba /rasti” bei klanai su savo grobimais (na norėčiau patikslinti, kad klanai Ginklų Prekeivius gali Reketuoti, ne Grobti). Tačiau nors ir pastebėjai minusus, bet buvo taip pat klausiama kaip su jais susidorotum, ką darytum, kad jie kuo mažiau veiktų firmą ir į tai atsakymo taip ir neradau. Nors tikrai norėtųsi žinoti kokiais būdais tu galėtum susidoroti su tavo išvardintais minusais. Pavaduotojo aprašymas trumpas, bet ganėtinai aiškus ir sakyčiau paminėtos tikrai naudingos savybės. Minčių firmai kažkokių wow neturi, paminėjai apie dienos užduotis, bet galėjai ir papasakoti būtent kokias. Daugiau kaip ir nieko tokio nesi sumąstęs, galbūt sumąstyti trukdo tai, kad pastaruoju metu lyg ir nepastebėjau dirbančio būtent Ginklų Prekeivių darbe, o ir užpildęs anketą nepasivarginai įsidarbinti ir įrodyti savo vertę šiame darbe. Sakaisi jau buvęs Ginklų Prekeivių direktoriumi, tačiau pats pabrėžei, kad teisėsaugai tikrasis priešas buvo klanai, tai kur gi buvo šio darbo atstovai su visu savo galimu veiksmu? Realiai žiūrint anketa nėra bloga, tačiau pats požiūris ir veiksmai neparodo tą ką sakai anketoje. Taip pat tavo aktyvumas ganėtinai svyruojantis (bent iš to ką galiu pamatyti aš) ir tai šiek tiek kelia man nerimą dėl tavo gebėjimo tinkamai atlikti savo pareigas. Dar yra tai, kad pastaruoju metu tave mačiau tik teisėsaugoje, esi tarsi teisėsaugos žmogus, bet pildai į Ginklų Prekeivius nors nelabai pastebėjau, kad būtum dirbęs šiame darbe pastaruoju metu. Tačiau jei tave tikrai suviliojo nusikalstama pusė, siūlyčiau užsiimti su ja ir ne tik, kad užpildyti į direktoriaus pareigas, bet ir parodyti savo norą be jokios progos. Taip pat neišnaudojai galimybės įsidarbinti į šį darbą, kas iš dalies parodo dėl tavo ne pildo apsisprendimo šios firmos atžvilgiu.  Taigi man belieka tik padėkoti, kad dalyvavai.

 

 

Du pagrindiniai kandidatai
 

Edas_Minsk   Iam_Leesin
Dažnai pastebimas veidas nusikalstamose, tačiau buvo svyravimų tarp pusių pasirinkimo. Pačioje anketoje sakai, kad šis darbas yra tavo mėgstamiausias ir žiūrint į tavo darbo patirties lentelę daugiau turi tik dar vieno darbo patirties. Iš dalyvaujančių šiuose rinkimuose taip pat turi daugiausiai patirties, tačiau tai tikrai nenulems baigties. Pats požiūris į šią firmą yra tikrai geras ir tinkamas direktoriui, svarbiausia, kad tai būtų ne tik žodžiai. Darbą apibūdinai ganėtinai gerai, tik pritrūko kai kurių dalykų apibūdinimo. Pats manai, kad nėra dalykų kurie galėtų sutrukdyti tau tinkamai atlikti pareigas, bet reikėtų nepamiršti, kad visko nutinka ir visada reikėtų apgalvoti visus galimus variantus. Apie darbuotoją atsakyta ne visai tai ko buvo prašoma, tačiau atsakymas taip pat neblogas. Minusų firmoje neįžvelgi (apart sistemos, tačiau su laiku ir ją galima patobulinti), bet pabrėžei, kad nematai minusų kurie galėtų pakeisti tavo požiūrį į patį darbą, tai yra gerai, bet tai kelia mintį, kad vis dėl to yra kažkas kas galbūt neramina, tik to nelaikai svarbiu dalykų kurį verta būtų paminėti. Apie pavaduotoją galima buvo ir plačiau aprašyti, tačiau pats žvilgsnis į tinkamą pavaduotoją yra neblogas. Priėjusi prie idėjų klausimo nustebau, idėjų turi ir visai neblogų kurios tikrai galėtų pasiteisinti. Paslaugų temos sukūrimas skamba dominančiai, tik įdomu ar ir darbuotojai turėtų tokią nuomonę? Viską aišku galėtume sužinoti tik išbandę. Dėl rekordų knygos bei ginklų akcijos, tikrai paįvairinimas pačiam darbui, svarbu jog viskas būtų tinkamai atliekama ir atsižvelgta į tai, kad nenukentėtų pati firma. Sakai, kad šiame darbe pirmą kartą įsidarbinai vos tik jis buvo sukurtas, tai leidžia man manyti, kad esi matęs visą šios firmos tobulėjimą, matei įvairiausių direktorių iš kurių galbūt pasisėmei minčių bei gavai progą pasimokyti iš jų klaidų. Apskritai sakai, kad tau patinka veiksmas, tačiau nepamirškime, kad tai sako daugelis, bet tik nedaugelis sugeba tai ir įrodyti. Galėčiau teigti, kad anketa viena iš geresnių, taip pat vos tik užpildęs įsidarbinai į Ginklų Prekeivius ir aktyviai dirbai, tai vertinu taip pat teigiamai. Realiai daugiau nelabai ką turiu pasakyti, todėl dėkoju, kad dalyvavai.   Pastaruoju metu pildei vos ne į visus direktorius į kuriuos tik buvo atrankos ir tai tikrai rodo visišką neapsisprendimą ko nori, bet atsižvelgiau į tai, kad kurį laiką lyg ir buvai apsiraminęs (dvejus rinkimus nepildei). Anketoje sakai, kad nori vėl save išbandyti nusikalstamoje pusėje, kurioje kaip pats sakai buvai 2014 metais. Ar nemanai, kad pirmiausia reikėtų šiek tiek pabūti toje nusikalstamoje pusėje, o ne iš karto pildyti į direktoriaus pareigas? Asmeniškai aš nelabai pastebėjau tavęs nusikalstamoje pusėje, labiau mačiau kaip šokinėji per rinkimus ir per darbus. Šnekant apie darbo veiklą, galima buvo išsamiau aprašyti visą darbo veiklą (Grobimai, Reketai ir t.t.) bei žinoma aprašyti kuo tai yra naudinga pačiai firmai. Vienas iš galimų trukdžių kurie sutrukdytų tau tinkamai atlikti savo pareigas yra darbuotojų trūkumas, o tai gali būti problema jei nepavyks surinkti darbuotojų komandos. Realiai neatsakei kas būtent tau yra darbuotojas, labiau paminėjai tai ko norėtum iš darbuotojo. Tačiau aiškiai buvo parašyta, kad noriu sužinoti būtent tavo požiūrį į darbuotoją. Toliau tavo požiūriu Ginklų Prekeiviuose yra tik vienas minusas ir tai yra fūros vežimas. Suprantama, kad darbuotojui prarasti fūrą tikrai nėra smagu ir tai gali stipriai atsiliepti jo norui dirbti firmoje, tačiau pats sakaisi sumąstęs keletą taktikų kaip padaryti taip, kad teisėsaugai nebūtų šansų atimti fūros, gaila tik plačiau apie tai nepaminėjai. Įdomus sprendimas nenorėti turėti pavaduotojo, tai reiškia, kad tau nesant nebus kam prižiūrėti firmos ir net negalvojimas rinktis pavaduotoją, galiausiai atsilieptų firmos aktyvumui. Taip pat tai galėtų paveikti darbuotojus kurie tikrai stengiasi ir nori prisidėti prie firmos tobulinimo. Nieko rimčiau sumąstęs firmai nesi, paminėjai tik veiklas, o tai yra tai kas ir taip aišku, kad vyks firmoje (ar bent jau turėtų vykti), taigi čia nieko neturi. Ginklų Prekeivių firmoje esi dirbęs vos vieną kartą ir tai tada kaip pats sakai, tau nepavyko tinkamai išmėginti šio darbo, kas tikrai galėtų atsiliepti tavo vadovavimui. Ten kur buvo prašoma įtikinti, kad esi geriausias pasirinkimas, tai ir norėjau rasti tavo atsakymą kodėl būtent tu, tačiau tu nurodei man pasižiūrėti ką buvę DPi nariai yra apie tave sakė. Tai tikrai ne tai ką norėjau rasti šiame atsakyme. Dar norėčiau pridurti, kad “Skype” tikrai yra reikalingas direktoriui. Tave anketa galbūt nėra labai prasta, bet ir nėra labai wow ir šneku tikrai ne apie žodžių kiekį. Toliau man lieka tik padėkoti už tai, kad dalyvavai šiuose rinkimuose.

 

Pagrindinių kandidatų aktyvumas
Per paskutines tris dienas

7gFfF6l.png

 

Paskutinis žodis

Pripažįstu, kad rinkimų baigtis man pačiai šiek tiek netikėta. Asmeniškai aš maniau, kad prireiks ir praktikos pagalbos, tačiau užsitęsus rinkimas dėl mano užimtumo ir galutinai perskaičius visų anketas bei pastebėjus visų atliktą darbą, priėjau nuosprendį, kad šį kartą praktikos neprireiks. Visi dalyviai buvo savaip įdomūs, tačiau daugelis atkrito vien dėl tik neseniai gautų užblokavimų dėl nelegalių programų naudojimo. Kitiems nepavyko keliauti dėl kitokių priežasčių ir galiausiai liko du asmenys kurie mano nuostabai išsilaikė iki galo visų tikrinimų ir atmetinėjimo kriterijų. Šie kandidatai geriausiai pasirodė ir savo požiūriu į pačią firmą, jos supratimu bei žinojimu ką su ja reikia daryti. Kai supratau, kad šie asmenys sugebėjo dakeliauti iki kandidato etapo, kaip jau minėjau, galvojau prireiks praktikos, bet galiausiai sudėliojus pliusus ir minusus. Peržiūrėjus jų veiklą, aktyvumą ir visas pastangas ar pasirinktą kryptį, priėjau tam tikras išvadas.

Asmeniškai tikiuosi, kad asmuo kuris bus išrinktas direktoriumi, dės visas pastangas, kad padarytų viską ką žadėjo savo anketoje, nenustos stengtis taip kaip stengėsi ir įrodys, kad buvo verta visgi jam patikėti šią puikią firmą. Iš tikrųjų manau, kad naujai išrinktas direktorius yra pakankamai aktyvus bei stipriai motyvuotas daryti savo geriausią, to žinoma jam ir linkiu. Aišku jūs vis dar galvojate kuris gi tapo direktoriumi ir aš norėčiau pasakyti, kad naujasis Ginklų Prekeivių direktorius, kuris tikiu, kad vykdys tai ką sakė ir išjudins šį darbą yra....

Edas_Minsk

kZp6Cu8.png

 Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos gali būti perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.

  • Patinka 6
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

svkn naują direktorių.

gera analizė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės naujajam GP direktoriui! Aš pirmą kartą matau taip atsidavusę DPI narę kuri netingi išdėstyti analizę šitaip tikslingai bei naujoviškai. Kolkas ji nepriekaištingai atlieką savo darbą ir linkiu jei sėkmės tobulėti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ną ką gi, sveikinimai Minskui, pagaliau pasiekus tai ko nori - direktoriaus postą, o dėla analizės, tai tik galima pasidžiaugti, kad yra žmonių, kurie daug laiko įdeda ir nepatingi jų paruošti "naujoviškai", šaunuolė Marija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai šauniai aprašyti visi dalyvavusieji, ypač labai patiko pagrindė šios analizes pasirinkta formą. Matosi įdėta labai daug darbo šaunuolė kaip visada Marija.

Sveikinu naująjį direktorių mldc eduli tavo era prasidedą dabar...!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai Edas_Minsk, laikyk kardaną! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį direktorių. Sėkmės tau! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc edai tik nečytink ok ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Minskai, žiurėsim kaip ten kas bus :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vau šauni analizė, apie save tikrai malonu buvo paskaityti ir labai įdomų. Dabar tikrai žinosiu kur padariau savo klaidas, ir galbūt pasiseks ir man kažkados. Sėkmes naujam direktoriui. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didžiausi sveikinimai! Ir visokiriopos sekmės!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, sekmės pareiguose. Bėja puiki analizė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, ne cyteri ;D

P.s “3. Nušauti teisėsaugininką – 0.5 taško.”   Duosiu aš tau!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažka normalesnio tikėjausi... cj prastčiausias dyrikas LV istorijoje

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai ! 😎

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Minskas prajuokino, tuoj parsisiūs čytus ir nebeliks, mldc krc Minskeli ateisiu į pavus ok.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...