Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Evilas_Jacass

Evilas_Jacas banned Tomy_Wilson

Rekomenduoti pranešimai

Įrodymai 2k18 nežinai tokio dalyko kai bėgi paspaudi g ir jei mašina atrakinta gali į ja taip įsėst ? ypač tokiu atstumu pabandyk o dėl to "čytinimo" taip gavosi nes tas nutrenkė ir sulagino jam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Tomy_Wilson rašė:

Įrodymai 2k18 nežinai tokio dalyko kai bėgi paspaudi g ir jei mašina atrakinta gali į ja taip įsėst ? ypač tokiu atstumu pabandyk o dėl to "čytinimo" taip gavosi nes tas nutrenkė ir sulagino jam :D

24 sec pradek žiureti jeigu aklas bbz atsiradai iš lempos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Tomy_Wilson rašė:

Įrodymai 2k18 nežinai tokio dalyko kai bėgi paspaudi g ir jei mašina atrakinta gali į ja taip įsėst ? ypač tokiu atstumu pabandyk o dėl to "čytinimo" taip gavosi nes tas nutrenkė ir sulagino jam :D

Šiaip tai ir chate rodoma,kad mašina yra užrakinta xdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Evilas_Jacass rašė:

24 sec pradek žiureti jeigu aklas bbz atsiradai iš lempos

"24 sec" jam sulagino tuo metu aš buvau paspaudęs g ir bėgau link mašinos jei mechanikas nebūtų manęs nutrenkęs būčiau įlipęs į mašina ir tiek bet kuris filmavo jam sulagino ir tiek tavo "čytinimo" ir "teleporto" jei su tokiais įrodymais blokuoji tai pagalvok ar verta "adminas bano laisvė" :D

prieš 7 minutes(-čių), Arunas_Shifteris rašė:

Šiaip tai ir chate rodoma,kad mašina yra užrakinta xdd

Šaip tai ir chate rodoma,kad užrakinta pirma mašina o iš kur žinai kad būtent hotring užrakino ? dar vienas banintojas 2k18 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 34 minutes(-čių), Tomy_Wilson rašė:

"24 sec" jam sulagino tuo metu aš buvau paspaudęs g ir bėgau link mašinos jei mechanikas nebūtų manęs nutrenkęs būčiau įlipęs į mašina ir tiek bet kuris filmavo jam sulagino ir tiek tavo "čytinimo" ir "teleporto" jei su tokiais įrodymais blokuoji tai pagalvok ar verta "adminas bano laisvė" :D

Šaip tai ir chate rodoma,kad užrakinta pirma mašina o iš kur žinai kad būtent hotring užrakino ? dar vienas banintojas 2k18 

"dar vienas banintojas 2k18" xddd čj aš daugiau čytų žinau,negu tu turi metų,bebenčiuk,o iš kur žinai,kad ten buvo ne antra mašina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Arunas_Shifteris rašė:

"dar vienas banintojas 2k18" xddd čj aš daugiau čytų žinau,negu tu turi metų,bebenčiuk,o iš kur žinai,kad ten buvo ne antra mašina?

Žinau pabandyk kai mašina užrakinta įlipt kas bus ? o gi nieko taigi aiškiai buvo atrakinta šiuo atvėju klausimas dėl tavo žinojimo jei taip gerai žinai "čj" tai turėtum žinot kad per samp dar ne tokių dalykų būna 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Tomy_Wilson rašė:

Žinau pabandyk kai mašina užrakinta įlipt kas bus ? o gi nieko taigi aiškiai buvo atrakinta šiuo atvėju klausimas dėl tavo žinojimo jei taip gerai žinai "čj" tai turėtum žinot kad per samp dar ne tokių dalykų būna 

 

Nu šiaip kai su čytais lipi,tai tau poxui,ar užrakinta,ar ne.Kaip tai nebūna? :D Man rodos su sobu 4 ar 6 ir fsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 44 minutes(-čių), Arunas_Shifteris rašė:

Nu šiaip kai su čytais lipi,tai tau poxui,ar užrakinta,ar ne.Kaip tai nebūna? :D Man rodos su sobu 4 ar 6 ir fsio.

Nu šiaip tai su čytais nieks nelipo nes nieko neiškickino taip ir nebūna kai užrakinta mašina bandysi lipt ir nieko nebus dar bus klausimų ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...