Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tadas_Crazy

Čytas Black_Vrs

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Black_Vrs
2. Kuom jį kaltinate?:AIM naudojimas
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vėl mazinsis kad buginasi, aš nesuprantu kaip tosha jo neužbanina, čia dar žiauriau buvo, ir krč dar jį atbanino XDD

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu sveiki, žinoma pradėsiu rašyt kaip visada, kokie jūs pamoini (Alonso ir Crazy) visada man su jumis problemos, žinok kai pamačiau, kad abu esat šrate ir šaudysites prieš mane, jau žinojau, kad gausiu vėl baną na čia žinoma patekau į "Čyterių duomenų bazę" ačiū jums berniukai, kad nereikės laukti kol Tosha atbanins.

 

Daug nerašysiu bet galiu jūsų paklaust, n* pas jus kiekviena dieną vis kitoks gta? :D 

Matai kaip čia įdomu, kodėl tavo video nerodo kaip tu taip pagal žemę slydinėji, o per mano video rodo, ai prisiminiau per tavo video net rodo kaip aš keleivio pusei sėdėdamas vairuoju, bet kaip ir dabar per mano video rodė ką kitą :D Tosha pats laikas nusodint šituos 2 kinderius kažkaip.

 

Tadukai ką gali pasakyti dabar apie kreivas kulkas man, ar aš toliau mazinuos taip, kad čia serverio klaida ar ir tu čia jau su aimu?... Aš jums gi sakiau norėčiau visi bane sedėtum šanhajukai.

Nuotrauka: http://www.part.lt/perziura/08d6d72e8636c0663babd848e215309d332.png

 

O pabaigai čia mano video (matosi, kaip Crazy slydinėja čia tikrai ne slaidas): 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi akivaizdžiai matos kad kazkatram lagina per vrs vaizdo yraša matos kad gerai šaudo per tada kitaip susitvarkykit lagus ir būs ok mažiau pykites daugiau bučiokites srr kad komentoju bet atsibodo šitos dramos kiek galima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Tommy_Cortez rašė:

Taigi akivaizdžiai matos kad kazkatram lagina per vrs vaizdo yraša matos kad gerai šaudo per tada kitaip susitvarkykit lagus ir būs ok mažiau pykites daugiau bučiokites srr kad komentoju bet atsibodo šitos dramos kiek galima

Nu su Alonso šaudžiaus nrml, o tas tai gal su kokiu cleo slaido? Ir taip žinok jiems visada lagina, tai rodo, kad keleivio pusei sėdėdamas aš vairuoju, o per mano video matosi kas kitka. @Max_Tosha  gal jau laikas šitiems dviem tarzanams užsimauti kelnes ir ieškotis kito servo, kur galėtu čiūdus krėst, supranti apie ką aš ;)  

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Black_Vrs rašė:

Nu sveiki, žinoma pradėsiu rašyt kaip visada, kokie jūs pamoini (Alonso ir Crazy) visada man su jumis problemos, žinok kai pamačiau, kad abu esat šrate ir šaudysites prieš mane, jau žinojau, kad gausiu vėl baną na čia žinoma patekau į "Čyterių duomenų bazę" ačiū jums berniukai, kad nereikės laukti kol Tosha atbanins.

 

Daug nerašysiu bet galiu jūsų paklaust, n* pas jus kiekviena dieną vis kitoks gta? :D 

Matai kaip čia įdomu, kodėl tavo video nerodo kaip tu taip pagal žemę slydinėji, o per mano video rodo, ai prisiminiau per tavo video net rodo kaip aš keleivio pusei sėdėdamas vairuoju, bet kaip ir dabar per mano video rodė ką kitą :D Tosha pats laikas nusodint šituos 2 kinderius kažkaip.

 

Tadukai ką gali pasakyti dabar apie kreivas kulkas man, ar aš toliau mazinuos taip, kad čia serverio klaida ar ir tu čia jau su aimu?... Aš jums gi sakiau norėčiau visi bane sedėtum šanhajukai.

Nuotrauka: http://www.part.lt/perziura/08d6d72e8636c0663babd848e215309d332.png

 

O pabaigai čia mano video (matosi, kaip Crazy slydinėja čia tikrai ne slaidas): 

 

xDD
"Daug nerašysiu bet galiu jūsų paklaust, n* pas jus kiekviena dieną vis kitoks gta? :D "
Atsakymas toks kad jus istisai verkiat kad "mano gta bugovas" ir todel keiciuosi.

"kaip tu taip pagal žemę slydinėji" tai cia plbm, ant naujo gta gi pamirsau slide.cs istrinti, atleisk 😕

 

"Tadukai ką gali pasakyti dabar apie kreivas kulkas man, ar aš toliau mazinuos taip, kad čia serverio klaida ar ir tu čia jau su aimu?... Aš jums gi sakiau norėčiau visi bane sedėtum šanhajukai.
Kaip sakant, galėjo susibuginti ir su ta viena kreiva kulka nieko neįrodai bet jeigu reikės įkelsiu pilna video ir krc man paaiškink, kodėl kreivos kulkos viens tik pas tave, a? pažėkit pvz kur remixas užblokavo piso blackas 180 laipsniu į alonso su sg o poto su deaglo belekaip kreiva kulka o jeigu gali tai davai pirmyn, išgaudyk mano klaniškius ir dar damokėsiu šaibų jeigu sugaudysi ir taip krc, nebus c-bugo nebus tokių nesamonių nes čia daba tai nah, Invis nesamonių kažkokių pridarės toj modifikacijoje ir buginasi čia viskas.
"Nu su Alonso šaudžiaus nrml, o tas tai gal su kokiu cleo slaido? 
Aš tai pblm su slide.cs scriptu sėdžių ir kapojiu jus eksdee,š nekant normaliai, jeigu nenusimanai apie slide.cs tai vpsh patylėk xDD ir geriau pasigooglink prieš rašydamas čia o pasigreitino tavo tam video kad ten taip greičiau variau dėl lago kažkuriam iš mūsų.

kad keleivio pusei sėdėdamas aš vairuoju, o per mano video matosi kas kitka.
 
Dėl tai manęs neklausk nes aš tau tikrai neatsakysiu nes pats nežinau kas ten buvo, bet pagal jus kaip visados mano gta buvo kalčiausias ir teko persirašyti.

gal jau laikas šitiems dviem tarzanams užsimauti kelnes ir ieškotis kito servo, kur galėtu čiūdus krėst, supranti apie ką aš  "
Pirmyn, dėl serverio klaidų dėkit mums ta rconą ! :) nors patys ten bbžn ką prisirašė esat ir visados męs esam kalčiausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Nierka_Baryga rašė:

žiauru čia ant bahūrų varažint kai pats žinai, kad daugiau nei pusė iš irmio klano čytino? @Black_Vrs

Kitą karta 2kart perskaityk, ką rašau. Jeigu jūs čia baninat mumis už kreivas kulkas, tai jei norėčiau per savaitę galėčiau pagaut vos ne visus su kreiva kulka jumis, vakar 2kart pafilmavau ir kaip nekeista 2kart pas jus buvo kreivos kulkos Djego ir Crazy. Kaip aš turiu žinoti kurie iš Irmio klano čytino? Gi aš neklausinėju kurie čytus naudoja, o kai užbanina tada ir sužinau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 50 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Kitą karta 2kart perskaityk, ką rašau. Jeigu jūs čia baninat mumis už kreivas kulkas, tai jei norėčiau per savaitę galėčiau pagaut vos ne visus su kreiva kulka jumis, vakar 2kart pafilmavau ir kaip nekeista 2kart pas jus buvo kreivos kulkos Djego ir Crazy. Kaip aš turiu žinoti kurie iš Irmio klano čytino? Gi aš neklausinėju kurie čytus naudoja, o kai užbanina tada ir sužinau. 

Nu jau virsune,is irmio klano pats zinai kad ten vien cyteriai sueja buvo o kaip zveris laike klana tai dauguma cytino ir kaip nivelis pereme klana ir zveris susikure savo visi tie ‘ziaurus dmeriai’ is rolinsu isejo i zverio klana ir nuo tada pas mus bent manau kad nera cyteriu kadangi dauguma is klano viska filmuoja ir pns ir jeigu tau pasiulytume i klana, atviciajiu ateitum.O jeigu ir noretum isgaudyti mano klaniskius  statau sandkinga kad nepagautum su gerais irodymais ir kaip pastebejau tos kreivos kulkos gali buti ne nuo tik silent aimo o gali buti ir del interneto nes pvz man pastaruojiu metu internetas tiesiog sokineja,viena minute tvarkoj o kita pradeda strigti aisku grizes namo ikelsiu video kaip kazkuriam is musu pastrigo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

Nu jau virsune,is irmio klano pats zinai kad ten vien cyteriai sueja buvo o kaip zveris laike klana tai dauguma cytino ir kaip nivelis pereme klana ir zveris susikure savo visi tie ‘ziaurus dmeriai’ is rolinsu isejo i zverio klana ir nuo tada pas mus bent manau kad nera cyteriu kadangi dauguma is klano viska filmuoja ir pns ir jeigu tau pasiulytume i klana, atviciajiu ateitum.O jeigu ir noretum isgaudyti mano klaniskius  statau sandkinga kad nepagautum su gerais irodymais ir kaip pastebejau tos kreivos kulkos gali buti ne nuo tik silent aimo o gali buti ir del interneto nes pvz man pastaruojiu metu internetas tiesiog sokineja,viena minute tvarkoj o kita pradeda strigti aisku grizes namo ikelsiu video kaip kazkuriam is musu pastrigo.

 Ble žinok pramušei :D:D "ir jeigu tau pasiulytume i klana, atviciajiu ateitum." tu taip čia jau nebestumk :D:D Kai buvo rollins klanas (pripažystu tuo metu geriausias) kiek buvo kartu siūlę ateit, nėjau :D. O čia vpš dbr kažkoks klanas kur banint temoka free ir dar tokius prikolus skaldo, baisus tavo mąstymas.   Jeigu tu čia ant tiek bukius ir net vos SK neatidavei, kad priimtu į klaną tai patyliu žinok aš. Kitą kart prieš rašydamas pagalvok ką rašai geriau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai jus idomus, patys cytina ir kitus cytais vadina, jasni esat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Black_Vrs rašė:

Kitą karta 2kart perskaityk, ką rašau. Jeigu jūs čia baninat mumis už kreivas kulkas, tai jei norėčiau per savaitę galėčiau pagaut vos ne visus su kreiva kulka jumis, vakar 2kart pafilmavau ir kaip nekeista 2kart pas jus buvo kreivos kulkos Djego ir Crazy. Kaip aš turiu žinoti kurie iš Irmio klano čytino? Gi aš neklausinėju kurie čytus naudoja, o kai užbanina tada ir sužinau. 

belekas pasidares su max 1.3 cbugu

bbz uz ka tave banint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...