Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Black_Vrs

Čytas Alonso_End

Rekomenduoti pranešimai

Pranešamo sukčiaus anketos šablonas :

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Alonso_End
2. Kuom jį kaltinate?: Čytas, aimas.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 

 

 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juan_Tap sako: Neįžvelgiu žaidėjo Alonso_End nusižengimo (aim'o) ir kur jis čianais naudoja. Galimybė yra tokia kad, už tavęs galėjo pataikyti kulkas o tuo labiau ne jis vienas šaudės (1x1) o ir už tavęs buvo žaidėjų ir prie jo buvo, tad jeigu galit man paaiškinkit kurioje vietoje jis čia nusižengė (aim'u) šaudė ar panašiai, na manau supratot ką norėjau pasakyti, dėkui už dėmesį :) 
Pamiršau paminėti kad, prieš gaudant čyterius(į) įsirašykit trassa(kulkų trajektorija) ir dmg informer, bei įsijunkti šone laika su komanda (/timestamp) ir šie keli step'sai jum gali labai, labai padėti ir aišku bus aiškiau asmeniui kuris tikrina čyterių nuomenų bazė.

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* antram video su wizu kapojom tave ir keli kad tik aš tave kapojau? Ahujel? Nesu užtikrintas, bet man atrodo ir savas į tave pataikė

Bent per /stebeti filmuok, nes vpš čia ką įkėliai pieva, nes į tave savas dar pataikė tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atsiprasau labai už komentara, BET kad ir ijungi /suvis komanda ant Alonso_End nerod jo pataikytu. O TAI TIK IRODO  ,KAD ESI KAŽKĄ PARSISIUNTĘS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Alonso_End rašė:

*Myliu Las-Venturas.lt* antram video su wizu kapojom tave ir keli kad tik aš tave kapojau? Ahujel? Nesu užtikrintas, bet man atrodo ir savas į tave pataikė

Tas Wizas net kulkos nepataikė, įsižiūrėk gerai video, kalbi apie ta vieta kur šokau ant namo? Prie pat Wizo buvo 2žmones. (Edas_Bmw ir Edas_Minsk pagalvok, ar tikrai jis būtų šaudes į mane kai aš tiek toli) Ir beto pasižiūrėk kulkos iš DGL šaudos o jis ten šaudė su sg. Gal kitą pavyks išsimazint ;) Kai kitą atmaza rašysi, pasakyk būtent kuri vieta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Tas Wizas net kulkos nepataikė, įsižiūrėk gerai video, kalbi apie ta vieta kur šokau ant namo? Prie pat Wizo buvo 2žmones. (Edas_Bmw ir Edas_Minsk pagalvok, ar tikrai jis būtų šaudes į mane kai aš tiek toli) Ir beto pasižiūrėk kulkos iš DGL šaudos o jis ten šaudė su sg. Gal kitą pavyks išsimazint ;) Kai kitą atmaza rašysi, pasakyk būtent kuri vieta.

Sakau kad dar vienas iš tavo savų tau įpiso, nes aš max 2 kulkas pataikiau. Dėl wizo nžn nes aš sakiau ts bėga šaudyk prie namo, dėl to galvojau kad ir jis šaudė.

prieš 7 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

atsiprasau labai už komentara, BET kad ir ijungi /suvis komanda ant Alonso_End nerod jo pataikytu. O TAI TIK IRODO  ,KAD ESI KAŽKĄ PARSISIUNTĘS.

Tai mindei reikia išmokt rašyt tada

 

Faktas tas kad nuo dbr pradėsiu filmuot veiksmus. Nes tikrai ne taip buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 32 minutes(-čių), Juan_Tap rašė:

Juan_Tap sako: Neįžvelgiu žaidėjo Alonso_End nusižengimo (aim'o) ir kur jis čianais naudoja. Galimybė yra tokia kad, už tavęs galėjo pataikyti kulkas o tuo labiau ne jis vienas šaudės (1x1) o ir už tavęs buvo žaidėjų ir prie jo buvo, tad jeigu galit man paaiškinkit kurioje vietoje jis čia nusižengė (aim'u) šaudė ar panašiai, na manau supratot ką norėjau pasakyti, dėkui už dėmesį :) 
Pamiršau paminėti kad, prieš gaudant čyterius(į) įsirašykit trassa(kulkų trajektorija) ir dmg informer, bei įsijunkti šone laika su komanda (/timestamp) ir šie keli step'sai jum gali labai, labai padėti ir aišku bus aiškiau asmeniui kuris tikrina čyterių nuomenų bazė.

Ačiū, nors vienas supranta, labas ledai. Sakau čia ne 1x1 čia į jį ir savi pataikė ir aš

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kadangi slimis paignoravo, labai saunus free adminas, tai pridedu irodymu

https://m.imgur.com/a/CjcxAka

ANTISTUN/AIM

pasokau pataike 2 kulkas, is didelio atstumo pataike 3 kulkas, i begiojanti pataiko viska ir kreivos kulkos, bei antistunas pirmam video

PATS BANINI UZ TAI, TAI TAVES BANINT NEBEGALIMA VAIKEZE?

su f12 saudai arba quadu nes kai nuejom su minde ir tavim i ad serva tu pats prisipazinai kad cytini ir be cytu nieko nepataikei

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Nico_Hustlin rašė:

kadangi slimis paignoravo, labai saunus free adminas, tai pridedu irodymu

https://m.imgur.com/a/CjcxAka

ANTISTUN/AIM

1. Čia kur iš atstumo, į vieną vietą drožiau o tu įbėgai.

2. Kur iš arti kapojau, nesunku buvo, nes atstumas mažas, tu ne daug judi.

3. Kulkų kreivumas buginasi, nes vrs įpiso 180° kulką ir jį atbanino.

4. Stunai irgi buginasi belekaip serveryje, dėl to jūsų ir už stunus nebebanimam.

5. Datą pasižiūrėk ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 va dar ikeliau video kazkaip ijungiau /suvis bet vstk nerodo kam jis pataiko t.t bet lupa nnrml ir dar cbugina kazkiaip keistai. lyg ne pats. per daug uzsikerta spresk tu @Ledas_Competiv

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Zveriis_Rus rašė:

 va dar ikeliau video kazkaip ijungiau /suvis bet vstk nerodo kam jis pataiko t.t bet lupa nnrml ir dar cbugina kazkiaip keistai. lyg ne pats. per daug uzsikerta spresk tu @Ledas_Competiv

Tu supranti kad antrą kartą reikia parašyt /suvis kartais? Nes kartais buginasi tas /suvis, matosi, kad admino nelaikęs rankose

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjas užblokuotas, galit rakinti temą. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...