Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Zveriis_Rus

[Priimta] Zveris ban Alonso_End

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: zveris_rus
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: alonso_end
3. Užblokavimo priežastis: cytai, aimas, ir gal makro cbugas nzn, kazkaip keistai cbugina per daug uzsikerta. ir kaip suvis parasiau kazkokdel labai keistai nerodo dmg kaip jis pataiko ir zmogu. bet matosi kad pataiko viska, ir nieko nepramissina
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:  

 

 va dar video nu cia neimanoma kad tu pataikytum viska, ypac kaip jis lipo ant stogo ten tu nors ir norek tu nepataikytum taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pacituosiu ką Juan_Tap sakė.

Juan_Tap sako: Neįžvelgiu žaidėjo Alonso_End nusižengimo (aim'o) ir kur jis čianais naudoja. Galimybė yra tokia kad, už tavęs galėjo pataikyti kulkas o tuo labiau ne jis vienas šaudės (1x1) o ir už tavęs buvo žaidėjų ir prie jo buvo, tad jeigu galit man paaiškinkit kurioje vietoje jis čia nusižengė (aim'u) šaudė ar panašiai, na manau supratot ką norėjau pasakyti, dėkui už dėmesį :) 
Pamiršau paminėti kad, prieš gaudant čyterius(į) įsirašykit trassa(kulkų trajektorija) ir dmg informer, bei įsijunkti šone laika su komanda (/timestamp) ir šie keli step'sai jum gali labai, labai padėti ir aišku bus aiškiau asmeniui kuris tikrina čyterių nuomenų bazė.

Tu supranti kad antrą kartą reikia parašyt /suvis kartais? Nes kartais buginasi tas /suvis, matosi, kad admino nelaikęs rankose. Arba relogą padaryk, nes sakau, kad buginasi, kartais man pačiam taip būdavau kai stebėdavau.

P.S išmok užpildyti tvarkingai Užblokavimo apeliacijas ;)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Alonso_End rašė:

Pacituosiu ką Juan_Tap sakė.

Juan_Tap sako: Neįžvelgiu žaidėjo Alonso_End nusižengimo (aim'o) ir kur jis čianais naudoja. Galimybė yra tokia kad, už tavęs galėjo pataikyti kulkas o tuo labiau ne jis vienas šaudės (1x1) o ir už tavęs buvo žaidėjų ir prie jo buvo, tad jeigu galit man paaiškinkit kurioje vietoje jis čia nusižengė (aim'u) šaudė ar panašiai, na manau supratot ką norėjau pasakyti, dėkui už dėmesį :) 
Pamiršau paminėti kad, prieš gaudant čyterius(į) įsirašykit trassa(kulkų trajektorija) ir dmg informer, bei įsijunkti šone laika su komanda (/timestamp) ir šie keli step'sai jum gali labai, labai padėti ir aišku bus aiškiau asmeniui kuris tikrina čyterių nuomenų bazė.

Tu supranti kad antrą kartą reikia parašyt /suvis kartais? Nes kartais buginasi tas /suvis, matosi, kad admino nelaikęs rankose. Arba relogą padaryk, nes sakau, kad buginasi, kartais man pačiam taip būdavau kai stebėdavau.

:DDDDDD Juanas sake nors pats yra jaunas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Alonso_End rašė:

Pacituosiu ką Juan_Tap sakė.

Juan_Tap sako: Neįžvelgiu žaidėjo Alonso_End nusižengimo (aim'o) ir kur jis čianais naudoja. Galimybė yra tokia kad, už tavęs galėjo pataikyti kulkas o tuo labiau ne jis vienas šaudės (1x1) o ir už tavęs buvo žaidėjų ir prie jo buvo, tad jeigu galit man paaiškinkit kurioje vietoje jis čia nusižengė (aim'u) šaudė ar panašiai, na manau supratot ką norėjau pasakyti, dėkui už dėmesį :) 
Pamiršau paminėti kad, prieš gaudant čyterius(į) įsirašykit trassa(kulkų trajektorija) ir dmg informer, bei įsijunkti šone laika su komanda (/timestamp) ir šie keli step'sai jum gali labai, labai padėti ir aišku bus aiškiau asmeniui kuris tikrina čyterių nuomenų bazė.

Tu supranti kad antrą kartą reikia parašyt /suvis kartais? Nes kartais buginasi tas /suvis, matosi, kad admino nelaikęs rankose. Arba relogą padaryk, nes sakau, kad buginasi, kartais man pačiam taip būdavau kai stebėdavau.

P.S išmok užpildyti tvarkingai Užblokavimo apeliacijas ;)

kadangi as ten buvau ir uz taves zmogaus nebuvo taip kad gali neatmazint pasigavai ir sedek pasigaves. ir p.s sakei filmuoji veiksmus, tai kur tavo video? nei karto nemaciau kad filmuotuum veiksma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Zveriis_Rus rašė:

kadangi as ten buvau ir uz taves zmogaus nebuvo taip kad gali neatmazint pasigavai ir sedek pasigaves.

Įrodymai? Nes tikrai buvo, numeti įrodymus kaip masinis dm ir viską ant manęs keli, jasnas krč. Sakau nuo dabar veiksmus filmuosiu.

 

P.S nesakau kad būtinai už manęs buvo, bet visur aplink buvo, o už manęs buvo tik vienas žaidėjas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. Kitą kartą jeigu žaidėjas ČDB ir naudojat tos temos įrodymus tai neblokuokit jau ten praneštų žaidėjų. Ta skiltis yra nebereikalo, kolkas už ją atsakingas @Max_Tosha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...