Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Armani_Jeans

Armani_Jeans užblokavau Pit_Viper

Rekomenduoti pranešimai

UŽBLOKAVIMO ANKETA

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Armani_Jeans
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Pit_Viper
3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas(AFK botas). Siunčiant /afkbotas užklausas nesulaukiau atgalinio atsakimo, todėl nusprendžiau patikrinti aiškiau. Klausinėjau ar esi (užklausas gavo 5 jokio atsakimo) susidariau nuomone jog žaidėjas Pit_Viper naudoja palengvinančias programas siekiant gauti naudos sau. Pridedu ir nuotrauka kurioje aiškiai matosi padariniai neatsakius į /afkbotas užklausą - Skaityk aiškiai kas parašyta http://www.part.lt/perziura/b59ffaa958a6e933914d7055786cdf7724.jpg
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimashttps://imgur.com/a/7pePuEm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Kraunama...
  • Išjungta Pranešti, kai bus naujų atsakymų
  • Atsakyti
 
Matosi  mano nuotraukose viskas, pirmoji užklausa buvo tiesiog LEMPINĖ, išlipau iš infernuso įėjau žaist biliardo, ir op užklausa. Nikodemas ( žmogus kuris sedėjo ts su manim) dar bandė tave sustabdyt. Tokios litanijos galėjei net nerasyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Pit_Viper rašė:
Kraunama...
  • Išjungta Pranešti, kai bus naujų atsakymų
  • Atsakyti
 
Matosi  mano nuotraukose viskas, pirmoji užklausa buvo tiesiog LEMPINĖ, išlipau iš infernuso įėjau žaist biliardo, ir op užklausa. Nikodemas ( žmogus kuris sedėjo ts su manim) dar bandė tave sustabdyt. Tokios litanijos galėjei net nerasyt :D

Tai tikrai gan svarbi administratorių komanda į kuria tikrai reikia atsakyti, tu į ją neatsakei net gi 5 kartus ir klausus ar tu esi nieko nič nieko nesulaukiau iš tavo pusės, todėl ir gavai užblokavimą kitą kartą manau žinosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Armani_Jeans rašė:

Tai tikrai gan svarbi administratorių komanda į kuria tikrai reikia atsakyti, tu į ją neatsakei net gi 5 kartus ir klausus ar tu esi nieko nič nieko nesulaukiau iš tavo pusės, todėl ir gavai užblokavimą kitą kartą manau žinosi.

:DDDDDDDDDD Sedžiu ramiai ir pareina ši lentelė iš TAVĘS, tikrai susigundžiau neatrasyt ir gaut "free ban" galėsiu ir daugiau ss numest kaip tiesiog nuo pradžios iki galo žiuriu į tavo užklausas. :D

 

Jei reik dar kokių įrodymu, tuo metu buvau TS Bendram teisėsaugos kanale, ir bendravau su ten esančiais žmonėmis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Pit_Viper rašė:

:DDDDDDDDDD Sedžiu ramiai ir pareina ši lentelė iš TAVĘS, tikrai susigundžiau neatrasyt ir gaut "free ban" galėsiu ir daugiau ss numest kaip tiesiog nuo pradžios iki galo žiuriu į tavo užklausas. :DDD

Tai aš nesuprantu tau sunku buvo atsakyti? Paspausti nors viena mygtuką kad žinočiau jog esi? Matau jog sunku dabar pats ir galėsi išsisukti iš situacijos už kuria nemanau jog tau bus atleista.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Armani_Jeans rašė:

Tai aš nesuprantu tau sunku buvo atsakyti? Paspausti nors viena mygtuką kad žinočiau jog esi? Matau jog sunku dabar pats ir galėsi išsisukti iš situacijos už kuria nemanau jog tau bus atleista.

Pats gi rašei morisui biliardinej, kad galėsiu eit verkt į forumą. Nei aš naudojau ta AFK BOTĄ nei išvis jį turiu. Žinai kad nesutariam, ir gali nors kažkiek pasukt smegenis ir nebanint :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuoroda vis dar neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ledas_Competiv rašė:

Nuoroda vis dar neveikia.

Kažkodėl šiandien tokia įtin diena kada baisiai lėtai keliasi video į youtube

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Ledas_Competiv Dabar tik vienas klausimas, yra afk botas kuris kalba ir sreenshotina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Armani_Jeans ir tau dar tada klausimėlis, kai mane nužudei kodėl rodo afk 0-0-0? Afk botai taip daro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi video ilgai labai keliasi @Ledas_Competiv pateiksiu nuotraukas kuriose aiškiai viskas matosi, stebėk /timestamp - https://imgur.com/a/7pePuEm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Armani_Jeans rašė:

Kadangi video ilgai labai keliasi @Ledas_Competiv pateiksiu nuotraukas kuriose aiškiai viskas matosi, stebėk /timestamp - https://imgur.com/a/7pePuEm

:DDDDDD Ar aš čia nesu pateikes ss kaip žiuriu ir tsg rasau i boto lentele ir tsg nepatvirtinu? :DDDDD

 

 

+ Taisykles kad reik atsakyt nėra, tuo metu buvau sampe, todėl ir dariaus ss, nes nemačiau reikalo tau atsakinėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Pit_Viper rašė:

:DDDDDD Ar aš čia nesu pateikes ss kaip žiuriu ir tsg rasau i boto lentele ir tsg nepatvirtinu? :DDDDD

Klausimas - kodėl neatsakėte? Jūsų asmenines problemos ką jus darėte toje lentelėje. Faktas negavau jokio atsakimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Armani_Jeans rašė:

Klausimas - kodėl neatsakėte? Jūsų asmenines problemos ką jus darėte toje lentelėje. Faktas negavau jokio atsakimo

Faktas irgi kaip blynas kad jokio afk boto neturiu ir nenaudoju :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta. Tačiau kitą kartą tiesioginis ignoravimas administratoriaus ir /afkbotas gali jum atnešti jau kitokį verdiktą negu kad dabar yra paskelbtas. Taip darydami sukuriate tik papildomo darbo ir bėdų visoms pusės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...