Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Salve_Pro

Pristatau Profsss :)

Rekomenduoti pranešimai

prieš 22 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

Gerai Minde, su Igneliu tikrai negalvojau, kad jam 14, bet okk.870790d3faa49777f7a0e4b9623f2780899.png

Jeigu tu iš ūgio sprendi žmogaus amžių, tai tiesiog praeik pro šią temą nekomentavęs, nes...

LeeNYwe.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Ignaz_Lucchese rašė:

Jeigu tu iš ūgio sprendi žmogaus amžių, tai tiesiog praeik pro šią temą nekomentavęs, nes...

LeeNYwe.jpg

Kelintų metų fotkė :D nieko aš nesakau, jei toks "vyras" pasirodyk pats :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

Kelintų metų fotkė :D nieko aš nesakau, jei toks "vyras" pasirodyk pats :DDD

Pas jį irgi nuotrauka ne 2018 metų, tai verčiau patylėk ir išmok priimti kritiką nemėtęs atmazais.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, malonu susipažinti :) Šiaip malonu, jog prijauti gyvūnams, gražus kačiokas :D Beje, koks skirtumas kiek žmogui metų ir kaip tu gali spręsti iš išvaizdos kiek jam metų? :D Tuo labiau, kad jis TS kalba ir esu kalbėjęs ne kartą su juo :D Sėkmės tau projekte :) 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Pas jį irgi nuotrauka ne 2018 metų, tai verčiau patylėk ir išmok priimti kritiką nemėtęs atmazais.

OK OK, kokia kritika be argumentų? Kaip tu gali kritikuot kai save bijai parodyt? Lysk į pavėsi greičiau tik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 38 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

OK OK, kokia kritika be argumentų? Kaip tu gali kritikuot kai save bijai parodyt? Lysk į pavėsi greičiau tik.

Savęs parodyti aš nebijau, priešingai, rodau save tik reikalui esant, bei tiems, su kuriais labai labai gerai bendrauju. Nenorėčiau, jog mano nuotraukos po internetą sklaidytų kaip šiukšlės, kas dabar vyksta su tavosiomis, apmąstyk.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Savęs parodyti aš nebijau, priešingai, rodau save tik reikalui esant, bei tiems, su kuriais labai labai gerai bendrauju. Nenorėčiau, jog mano nuotraukos po internetą sklaidytų kaip šiukšlės, kas dabar vyksta su tavosiomis, apmąstyk.

Kai įkėli nuotrauka į interneta, jinai jau visur skraido kur tik nori. Bijai save parodyt visiem, tai neprilipk prie kitų :D laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

Kai įkėli nuotrauka į interneta, jinai jau visur skraido kur tik nori. Bijai save parodyt visiem, tai neprilipk prie kitų :D laisvas.

Labai įdomu kas čia prie ko prilipo? Aš prie tavęs, nes ginu Salvę. Ar tu, nes patyri patyčias mokykloje ir bandai išsilieti ant kitų (šiuo atveju įžeidinėdamas ir platindamas Salves nuotraukas)?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

Labai įdomu kas čia prie ko prilipo? Aš prie tavęs, nes ginu Salvę. Ar tu, nes patyri patyčias mokykloje ir bandai išsilieti ant kitų (šiuo atveju įžeidinėdamas ir platindamas Salves nuotraukas)?

Atsiklausiau ar galesiu nuotrauka idet, ne taip kaip tu :DDDDD TIESIOG EIK I PAVESI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Fotke tai galėjai iškarto įmesti, kad kiti neįsterikuotu.

On 2018-05-12 at 09:42, Pit_Viper rašė:

Atsiklausiau ar galesiu nuotrauka idet, ne taip kaip tu :DDDDD TIESIOG EIK I PAVESI

Nemesk saves tarp vierchu, žinau kur mokaisi :D  Paguldė valgykloje ant grindų.. Negėda tau? Pramušinėtojas rimtas. Kaip pats banglas, taip ir draugeliai ten tavo visi banglai ;) Pūsk.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Nierka_Velnias rašė:

Sveikas. Fotke tai galėjai iškarto įmesti, kad kiti neįsterikuotu.

Nemesk saves tarp vierchu, žinau kur mokaisi :D  Paguldė valgykloje ant grindų.. Negėda tau? Pramušinėtojas rimtas. Kaip pats banglas, taip ir draugeliai ten tavo visi banglai ;) Pūsk.

Ką tu čia raganėji :DDDDDDD

Kad žinai kur mokaus labai vierhas jautiesi? :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Pit_Viper rašė:

Ką tu čia raganėji :DDDDDDD

Kad žinai kur mokaus labai vierhas jautiesi? :DDDD

Aha :DD Kaip tau biologija pas Birute?

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...