Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Marcelo_Fabela

Pit_Viper(Marcelo_Fabela) Užblokavo Giovane_Honore

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marcelo_Fabela
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Giovane_Honore
3. Užblokavimo priežastis:  Wallhack ( 1:20 ; 1:50 ; 2:25 ; 5:55 ) Aim ( 0:01 ; 4:10, o kitur čj dar pats pamatysi)
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar pradedam taip. Visu pirma del aimo jo?  Taigi  paziurek kiek as kulku nepataikiau ir kiek pataikiau pasiziurek pries banindamas. Taigi del wh, beveik visur naudojuos 3rd personu, tai yra kad begi tiesiai bet suku vaizda, kitur dar matydavosi rankos kai islysdavai + dar kalbejau su same per ts ir jis man pasake kur yra. Isvis kodel kai kiekviena kart tave nusauna arba dauzo tam srate reik iskart banint? Ledai manau suprasi kad tikrai nieko nenaudojau :) 1:54 pasinaudojau 3rd personu. Iki free baneri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Giovane_Honore rašė:

Dabar pradedam taip. Visu pirma del aimo jo?  Taigi  paziurek kiek as kulku nepataikiau ir kiek pataikiau pasiziurek pries banindamas. Taigi del wh, beveik visur naudojuos 3rd personu, tai yra kad begi tiesiai bet suku vaizda, kitur dar matydavosi rankos kai islysdavai + dar kalbejau su same per ts ir jis man pasake kur yra. Isvis kodel kai kiekviena kart tave nusauna arba dauzo tam srate reik iskart banint? Ledai manau suprasi kad tikrai nieko nenaudojau :) Iki free baneri.

Same nebuvo beveik niekur kur aš esu, nebent jis irgi wh. Dėl aimo gali visada įjungėt ir išjunginėt tai gali nesimazint, nes taip į apačią cbugint tai jabal. O dėl wh vėl pasakysiu tu vaizdo kiekvienoj vietoj tiesiog tikrai nesukinėsi ir visada tikrai nežinosi kur aš esu, nebent filmavai ir turi kaip įrodyti jog visą laiką sukinėjai pelytę. Jei sukinėtum pelytę tai ne taip tiesiai bėgtum nes reiktų switchint tarp mygtukų [W] [A] [D].

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Marcelo_Fabela rašė:

Same nebuvo beveik niekur kur aš esu, nebent jis irgi wh. Dėl aimo gali visada įjungėt ir išjunginėt tai gali nesimazint, nes taip į apačią cbugint tai jabal. O dėl wh vėl pasakysiu tu vaizdo kiekvienoj vietoj tiesiog tikrai nesukinėsi ir visada tikrai nežinosi kur aš esu, nebent filmavai ir turi kaip įrodyti jog visą laiką sukinėjai pelytę. Jei sukinėtum pelytę tai ne taip tiesiai bėgtum nes reiktų switchint tarp mygtukų [W] [A] [D].

Dar kart sakau, tipo tau taip sunku sukinet ta 3rd persona? O del isjunginet ijunginet nera tikslo, pasedejau dm kelias dienas ir jau ir saudosi. Tai gal ivedam taisykle? Susaudai visas 3kulkas, arba 3rd personu sukineji vaizda baninam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Giovane_Honore rašė:

Dar kart sakau, tipo tau taip sunku sukinet ta 3rd persona? O del isjunginet ijunginet nera tikslo, pasedejau dm kelias dienas ir jau ir saudosi. Tai gal ivedam taisykle? Susaudai visas 3kulkas, arba 3rd personu sukineji vaizda baninam?

Krč ledas nuspręs. O dėl dm tikrai taip šaudyt nepradėtum. Nes vakar išvien nuo manęs krisdavai, o dabar išmokai atsišaudyt ir visad žinot kur esu nors esu skirtingose vietose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...