Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Agostino_Camacho

Pristatau Agostino_Camacho

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Kajus

2. Kiek jums metų?: 19 metų.

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva. 

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas ❤️

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Mokykla jau esu baiges.

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Gyvenime didžiaja dalį užema sportas, jau 11 metų lankau futbolą, taip pat 3 metai lankau tailandietiška boksa, lankydamas šias sporto šakas jaučiuosi tvirtesnis ir labiau savim pasitikintis.  Be sporto, turiu savo kita hobi, tai yra daryti ivairias modifikacijas savo ir draugų automobiliams, šiuo metu kuriam bendra drifto projekta su draugu, kuris ilgai nelaukus išvys Kauno gatves.

7. Jūsų zodiako ženklas: Vežys.

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Tolimiausia šalis kuria aplankiau manau yra graikija (Corfu).

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Taip turiu viresni broli, jam yra 24 metai. 

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Neturiu. 

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Filmu nelabai žiurių, labiau esu linkes žiūrėti serialus. Iš serialu mėgstamiausias yra '' Anarchijos Vaikai''

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Deep Pleasure

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Fizika

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Namas Šveicarijoj, kalnai, rytine kavyte su kaimynu.

15. Apibūdinkite savo charakterį: Charakterio apibundinti negaliu, kas pažysta mane tas žino.

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): -

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):-

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Esu paprastas serverio mechanikas niekuom neišsiskiriantis, bet daug siekiantis žaidėjas, pradinis tikslas mano tai pasiekti koki nors pavaduotojo statusa, toliau galbut net kažko ir stipresnio.

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą) https://imgur.com/a/1iY1K0H

https://imgur.com/a/JUbDqRO

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės projekte ,bei žaidime :) Jei reiks pagalbos padėsiu nors ir naujokas pats esu :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmes turbut susibendrausim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Kajau kas keistą,kad neseniai prisiregistravęs esi ir jau prisistatymą parašęs esi :D Nu sekmės tau užsibūk čia ilgai ir padėk serveriui klestėti :D Jei reikės pagalbos kreiptis esu šiame serve senas žaidėjas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas atrodai iš bendraviimo normalus , ramaus pobūdžio žmogus matau esi iš Kauno žalgirios fanas galbūt arba Kauno spyrio :) , bet ir nuotrauką pamačiau žiūriu linksmas šypsaisi atsipalaidavęs ko tau linkiu , tai sekmės šitame projekte linku , kad visos tavo svajonės išsipildytų :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Player_Adas rašė:

Sėkmės projekte ,bei žaidime :) Jei reiks pagalbos padėsiu nors ir naujokas pats esu :) 

Dėkui, jai reikės žinosiu į ką kreiptis ;) 

 

prieš 3 valandas(-ų), Arma_Burba rašė:

Sekmes turbut susibendrausim

Dėkui, tikiuosi to pačio :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Aurimas_Bosas rašė:

Sveikas,Kajau kas keistą,kad neseniai prisiregistravęs esi ir jau prisistatymą parašęs esi :D Nu sekmės tau užsibūk čia ilgai ir padėk serveriui klestėti :D Jei reikės pagalbos kreiptis esu šiame serve senas žaidėjas :D

Sveikas Aurimai, nėra ko laukti :D Dėkui. būtinai ;) Dar susirašysim :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 52 minutes(-čių), Zygis_Inferno rašė:

sveikas atrodai iš bendraviimo normalus , ramaus pobūdžio žmogus matau esi iš Kauno žalgirios fanas galbūt arba Kauno spyrio :) , bet ir nuotrauką pamačiau žiūriu linksmas šypsaisi atsipalaidavęs ko tau linkiu , tai sekmės šitame projekte linku , kad visos tavo svajonės išsipildytų :) 

Sveikas, Dėkui 👊

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras prisistatymas tikrai patiko, tikrai įdomus žmogus esi. Linkiu sekmės serveryje, jei reikės kokios pagalbos gali kreiptis ir žaidime ir per forumo až.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Pit_Viper rašė:

Geras prisistatymas tikrai patiko, tikrai įdomus žmogus esi. Linkiu sekmės serveryje, jei reikės kokios pagalbos gali kreiptis ir žaidime ir per forumo až.

Dekui tau Viper'i ! Būtinai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...