Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rytis_Frost

Rytis_Frost

Rekomenduoti pranešimai

◊ Anketos šablonas

 

1. Jūsų tikrasis vardas: Rytis

2. Kiek jums metų?:22

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kėdainiai

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Baigiau mokslus

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): šiektiek dirbu šiektiek padedu namiškiams ir linksmai leidžiu laika

7. Jūsų zodiako ženklas: Jautis

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Lenkija

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Taip turiu sese ir mano sesei 26

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Gaila bet neturiu

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Iš žanrų mėgstu: Moksline fantastika, detektyvą arba action...Komedijos eina for fun..

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Turiu savita muzikos stilių kuris pasauliniu mastu nėra labai jau populiarus, jis vadinasi "Waporwave" ,tai tokia muzika kuri primena 80's

90's ir paversta į tokį kaip narkotiką kurio paragavęs negali sustot

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kai mokiausi labiausia patiko Chemija ir biologija..

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Nieko negaliu numatyt nes kaip mano megstama fraze "Life full of difficult choises"...o šeip butu gerai bent jau susitvarkyt sveikatos problemas 

ir pagaliau normaliai išvykt is lietuvos

15. Apibūdinkite savo charakterį: Kadangi mano charakteris toks jau chaotiškas tai pradėsiu nuo gerojo saves:

Būdamas geras, bendrauju taip kad kitas žmogus jaustusi patogiai, niekada nevinioju į vata tesiog sakau viska kaip yra, interpretuojant koki sarkazma arba ironija....visada padesiu jei gausiu atligi uz pagalba...nors jei užsitarnauji mano malone gali ir nemokamai gaut pagalbos.

Būdamas blogas, kas yra kaikuriem žmoniem baisu... tampu animalistinio charakterio...tai reiškia nesiskaitau su žmogumi kaip asmenybe...nesvarbu ar tu senas ar jaunas sugadinai mano nuotaika užtrauksi galbūt nemalone o ir kenksiu visais įmanomais būdais kad išpirkčiau man padaryta nuoskauda.

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Sukalbamus ir iškalbius...jie turėtu būti draugiški mokėti skaldyt bairius o ir esant butinybei surimtet (nu butu gerai kad pasižymėtu smegenu turiniu)

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Erzinančiu kurie sukelia man stresą dėl kurio galiu smarkiai ipykt, Dviveidziu, Melagiu.

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Na kadangi taip išėjo kad atėjau iš kito projekto (projekto neminėsiu reklamos nedarau)...Nu gi idomu paziuret kaip kiti zmones kitur gyvena....o šeip galbut sieksiu kokiu nors pareigų medicinoj ar taxuose.

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): Kam reikės susisiekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...