Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

[SERVERIS] Ridos kelimas!

Rekomenduoti pranešimai

Ridos kelimo trasos

 Kodėl kelti ridą yra naudinga?

  • Tobulinate savo vairavimo įgudžius ,bei atrandate dar nematytų vietų ar kampelių pačiame serveryje.
  • Nuo jūsų turimos ridos kiekio priklausys jūsų turimo transporto vertė.  

 Kodėl reikia laikytis bendrūjų kelių eismo taisyklių?

  • Neatsargiai vairuodami transporto priemonę galite sudaužyti ją ir todėl gali kristi jūsų mašinos vertė.
  • Netaisiklingai vairuojant transporto priemonę gali jus pastebėti teisėsaugos darbuotojas kuris jums turi teisę išrašyti baudą ar atimti iš jūsų vairavimo pažymėjimą.  

Štai kelios trasos kurios jums manau padės ridos kelime

 

cb2e55c7a9fb3ce577d2da2b34e9a83391.PNG3e25a411156b7634de60fbef08fd3d8c721.PNG36c9e772b62e7956bb04e0401a352a97874.PNGfb4069f4a74db1d778dad741594a08a3140.PNG

  • Patinka 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noreciau pranesti jog neroda foktiu , aciu uz pamoka

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Part.lt nuotraukų talpykla ilgai neišlaiko nuotraukų aktyvių. Nieko negaliu padėti. 

Prižadu temą perkurti artimiausiu laiku. 

Smagu, kad patiko. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Part.lt nuotraukų talpykla ilgai neišlaiko nuotraukų aktyvių. Nieko negaliu padėti. 

Prižadu temą perkurti artimiausiu laiku. 

Smagu, kad patiko. :)

ash irgi noriu būti profesionalus ridos kelėjas, ar galite mane asmeniškai pamokinti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-01-10 at 22:08, Matt_Jaces rašė:

ash irgi noriu būti profesionalus ridos kelėjas, ar galite mane asmeniškai pamokinti?

sitas nemokitinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On ‎2019‎-‎01‎-‎10 at 19:58, Laurynas_Joma rašė:

Part.lt nuotraukų talpykla ilgai neišlaiko nuotraukų aktyvių. Nieko negaliu padėti. 

Prižadu temą perkurti artimiausiu laiku. 

Smagu, kad patiko. :)

Tai perkelk nuotraukas is naujo, arba tiesiog ikelk I parta ir I imgura , bet per imgura nesimatys iskarto reikes paspaust ant liko kad matytusi, nedings ten bent.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-01-12 at 14:25, Josh_Excite rašė:

Tai perkelk nuotraukas is naujo, arba tiesiog ikelk I parta ir I imgura , bet per imgura nesimatys iskarto reikes paspaust ant liko kad matytusi, nedings ten bent.

 

nu tai kopijuoji paveikslelio nuoruoda, o ne viso albumo ir matysis :D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip smagu ,kad kuri pamokas tačiau ši pamoka man nepadėjo ir nieko naujo nesužinojau tačiau tikiuosi ,kad kitiems ji bus naudinga

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš turbūt GTA žemėlapį pažįstu geriau nei savo namus, todėl naujų vietų atrasti neįmanoma. Na, o kas liečia vairavimo įgūdžius tai manau, jog užsimerkęs galėčiau skersai išligai visą žemėlapį be s0beit inv pervažiuoti. Smagu, jog mėgsti rašyti nenaudingas pamokas bei gaišti mano laiką jas skaitant ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

Aš turbūt GTA žemėlapį pažįstu geriau nei savo namus, todėl naujų vietų atrasti neįmanoma. Na, o kas liečia vairavimo įgūdžius tai manau, jog užsimerkęs galėčiau skersai išligai visą žemėlapį be s0beit inv pervažiuoti. Smagu, jog mėgsti rašyti nenaudingas pamokas bei gaišti mano laiką jas skaitant ;)

Kolkas matau, kad tik su nelegaliomis programomis bandei skersai išilgai perskristi. :)

 

Ne visi žino GTA San Andreas žemėlapį, todėl bet kokia tokio pobūdžio pamoka yra vienaip ar kitaip naudinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau bet iš šitos pamokos nėra naudos,geriau būtu kaip "lengviau ir ką įdomaus serveryje" tai tada tikrai būtu like

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už pamoką, tikrai pravers naujiems žaidėjams. Beto galėtum pernaujo ikelti nuotraukas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naudinga pamoka, kaip nesudaužyt savo mašinos nuosavos, nuotraukos galėjo ir nebūt per part'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...