Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alaneco_Grigaitis

SENAS NARK SANDELYS - INTERJERAS [ APKLAUSA ]

SENAS NARK SANDELYS - INTERJERAS   

64 nariai balsavo

  1. 1. Ar norėtumėt jog gražintų seną narkotikų sandelį su interjeru kaip seniau, krekas priekį, gale hašišas.



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi.

Ar jūs norėtumėt jog gražintų seną nark sandelį, kur vykdavo visas veiksmas, per visus laikus buvo vienas geriausių narkotikų sandelių, visas veiksmas bei visi aimeriai pasigaudavo tam sandelį ir būdavo baninami. Rimti argumentuokit. Aš sakau jog gražinam seną nark sandelį. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uz sis narku sandelys nieko gero nera tasciai saudais o ten nors budavo ka veikti bet tik kad vienas iejimas o ne du su galiniu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, naujas narkų sandelis buginasi, o sienos tiesiog popierinės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pastebėjau kad mūsų bendruomenė nemėgsta nusistovėjusių dalykų, jie nori pakeitimų visuomet, kas yra labai gerai, ir aš esu visiškai tokspat. Tačiau ir patiems administratoriams yra laiko švaistymas keitinėti tas dalis.

Tad mano sprendimas būtų toks:

Padaryti narkotikus kad jie atsirastų vienoje iš dviejų vietų(visiškai random) t.y. Laive arba Dabartiniame narkotikų sandėlyje(arba sandėlyje su interjeru). Taip įsipins biški įdomumo ir įvairovės. Taippat vėl bus naudojami laivai, nes jie buvo naudojami tik tada kai būdavo narkotikai laive, nebent LV7 kažką padarys ir sukurs kad jie būtų naudojami.

Bėje kurį interjerą turi omenį, patį pirmą(orginalų) ar šitą?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ledas_Competiv rašė:

Aš pastebėjau kad mūsų bendruomenė nemėgsta nusistovėjusių dalykų, jie nori pakeitimų visuomet, kas yra labai gerai, ir aš esu visiškai tokspat. Tačiau ir patiems administratoriams yra laiko švaistymas keitinėti tas dalis.

Tad mano sprendimas būtų toks:

Padaryti narkotikus kad jie atsirastų vienoje iš dviejų vietų(visiškai random) t.y. Laive arba Dabartiniame narkotikų sandėlyje(arba sandėlyje su interjeru). Taip įsipins biški įdomumo ir įvairovės. Taippat vėl bus naudojami laivai, nes jie buvo naudojami tik tada kai būdavo narkotikai laive, nebent LV7 kažką padarys ir sukurs kad jie būtų naudojami.

Bėje kurį interjerą turi omenį, patį pirmą(orginalų) ar šitą?

Kalbu apie patį pirmą orginalų. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

Aš pastebėjau kad mūsų bendruomenė nemėgsta nusistovėjusių dalykų, jie nori pakeitimų visuomet, kas yra labai gerai, ir aš esu visiškai tokspat. Tačiau ir patiems administratoriams yra laiko švaistymas keitinėti tas dalis.

Tad mano sprendimas būtų toks:

Padaryti narkotikus kad jie atsirastų vienoje iš dviejų vietų(visiškai random) t.y. Laive arba Dabartiniame narkotikų sandėlyje(arba sandėlyje su interjeru). Taip įsipins biški įdomumo ir įvairovės. Taippat vėl bus naudojami laivai, nes jie buvo naudojami tik tada kai būdavo narkotikai laive, nebent LV7 kažką padarys ir sukurs kad jie būtų naudojami.

Bėje kurį interjerą turi omenį, patį pirmą(orginalų) ar šitą?

Kol susigaudysi kur yra narkotikai ( laive ar sandelį) gali negaut nei veiksmo, nei narku. Arba Laive atsiranda ir tada sandeli, arba tiesiog sandeli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Pit_Viper rašė:

Kol susigaudysi kur yra narkotikai ( laive ar sandelį) gali negaut nei veiksmo, nei narku. Arba Laive atsiranda ir tada sandeli, arba tiesiog sandeli.

visada yra komanda /kursandelys, tad kas galvos taktiškai tie ir laimės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išimam iš viso narkotikus keliam ridą nei kas bana gaus už aim ar dar kokį š , visiems bus linksma sukti LV ratus

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išimam narku sandeli , geriau vežti gaminti jį arba palikti ji ir tegul furistai veza tuos narkotikus , nes nelogiska is oro 600g kreko , 400 haso,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nors ,kad ir kaip nemegstu ledo , bet gal taip ir idomiau butu kaip jis parašes yra, bet už sena nark sandeli sutinku

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip už, gerai laikai buvo it įdomiau buvo, bet minusas tas, kad mėsos visokie vėl bugins su įėjimo pickupu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Misteris_Smitas rašė:

Šiaip už, gerai laikai buvo it įdomiau buvo, bet minusas tas, kad mėsos visokie vėl bugins su įėjimo pickupu

už buginimą gali banint tada taip daryt. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Protingai mąstot, buvo laivas su sandeliu, verkėt, kad blogai tas laivas, išėmė laivą, dabar verkiat gražinti laivą. Tada išvis gal reikia nebedaryt atnaujimų, o tiesiog dėti vote'ą kokių update norit ir visi demokratiškai nuspręsim. :)  O apie patį pirmą ( originalų ) narkotikų sandelį, turi omenį, kur kieme pickupai visi? Arba apie ta mėsinę? Prieš, tegul būna toks, koks yra. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko keist nereikia, gerai ir dabar viskas. Reikėtų tik pertvarkyti dabartinio sandėlio objektus, kad dauguma jų nebūtų peršaunami, pridėti dar vieną kitą išėjimą - praplėsti sandėlį ir viskas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 valandas(-ų), Ledas_Competiv rašė:

Aš pastebėjau kad mūsų bendruomenė nemėgsta nusistovėjusių dalykų, jie nori pakeitimų visuomet, kas yra labai gerai, ir aš esu visiškai tokspat. Tačiau ir patiems administratoriams yra laiko švaistymas keitinėti tas dalis.

Tad mano sprendimas būtų toks:

Padaryti narkotikus kad jie atsirastų vienoje iš dviejų vietų(visiškai random) t.y. Laive arba Dabartiniame narkotikų sandėlyje(arba sandėlyje su interjeru). Taip įsipins biški įdomumo ir įvairovės. Taippat vėl bus naudojami laivai, nes jie buvo naudojami tik tada kai būdavo narkotikai laive, nebent LV7 kažką padarys ir sukurs kad jie būtų naudojami.

Bėje kurį interjerą turi omenį, patį pirmą(orginalų) ar šitą?

Nesamone su tuo laivu, plauki nedaplauki krč, o čia ramiai atvažiuoji ir dar pakeliui pakovot gali kai koki klana sutinki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 31 minutes(-čių), Jonh_Volfs rašė:

Nesamone su tuo laivu, plauki nedaplauki krč, o čia ramiai atvažiuoji ir dar pakeliui pakovot gali kai koki klana sutinki.

Tai turit jūs tuos laivus savo, plaukit ir šaudykit į kitus laivelius. Koks skirtumas ar į klaną nuo car šaudai ar į klaną nuo laivo šaudai? O šeip nežinau nematęs tų senų sandėlių, tad liksiu neutralus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 valandas(-ų), Domas_Bartkus rašė:

Protingai mąstot, buvo laivas su sandeliu, verkėt, kad blogai tas laivas, išėmė laivą, dabar verkiat gražinti laivą. Tada išvis gal reikia nebedaryt atnaujimų, o tiesiog dėti vote'ą kokių update norit ir visi demokratiškai nuspręsim. :)  O apie patį pirmą ( originalų ) narkotikų sandelį, turi omenį, kur kieme pickupai visi? Arba apie ta mėsinę? Prieš, tegul būna toks, koks yra. :)

Pats seniausias interjeras ir vietos buvo ir taip toliau. Pats nežaidi ir nebūni dabartinam nark sandelį tai nemanau, kad tau patiktų jog kiaurai kulkos eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau tikrai būtų geriau prie seno, mano nuosprendis yra tvirtas už. Patogiau, bei geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...