Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Turbo_Daniel

Pasiūlymas dėl verslo pelno

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Turbo_Daniel
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Verslo
  • Kodėl tai yra naudinga?: Žaidėjai turėdami verslą gautų daugiau pelno.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Pastebėjau, kad verslą, be papildomo pelno neapsimoka pirkti, nes kol sumokėta kaina už verslą  atsiperka, praeina labai daug laiko. Tad mano pasiūlymai būtų tokie, pirmas- padidinti verslų pelną arba antra-padaryti, kad pelnas būtų ne į 20 minučių o į 10 minučių. Taip labiau apsimokėtų pirkti verslą ir greičiau atsipirktų sumokėta kainą už verslą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš. Verslai ir neturi greitai atsipirkti, juolab, kad Las-Venturas.LT serveryje kiekvienas verslas turi tam tikrų papildomų funkcijų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, pelnas tikrai per letai kyla, jei sumoki už verslą kokius 2.000.000€ tau jis atsipirks po puses metų jei nedaugiau, tokių verslų net neapsimoka turėti.

Padidinot pinigus į minutę darbams ( kai su tr. važinėji, galite ir verslų pajamas padidinti ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 39 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Prieš. Verslai ir neturi greitai atsipirkti, juolab, kad Las-Venturas.LT serveryje kiekvienas verslas turi tam tikrų papildomų funkcijų. 

Bet apskaičiavimo duomenimis, žaidžiant po 1 h į dieną, mano verslas, už kurį mokėjau 170 000 tūkstančių, ir yra 7 eurai į 20 minučių, pelnas atsieitų tik po 22 metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Turbo_Daniel rašė:

Bet apskaičiavimo duomenimis, žaidžiant po 1 h į dieną, mano verslas, už kurį mokėjau 170 000 tūkstančių, ir yra 7 eurai į 20 minučių, pelnas atsieitų tik po 22 metų.

Tai Jūs, kaip verslo savininkas turite apmąstyti įvairias investicijas į verslą ir apgalvoti, ar apskritai apsimoka jį pirkti. Taip pat pasikartosiu, kad verslai mūsų serveryje turi ir papildomų funkcijų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Turbo_Daniel rašė:

Bet apskaičiavimo duomenimis, žaidžiant po 1 h į dieną, mano verslas, už kurį mokėjau 170 000 tūkstančių, ir yra 7 eurai į 20 minučių, pelnas atsieitų tik po 22 metų.

Blogai apskaičiavai. Tavo verslas atsipirktų po ~ 337 dienų. Kokie dar 22 metai :D :D. Išvis iš kur tokį skaičių gavai. Verslas kaupiasi ir kai esi atsijungęs, tačiau jeigu esi neaktyvus kelias dienas verslas nustoja kaupti pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 50 minutes(-čių), Matt_Larson rašė:

Blogai apskaičiavai. Tavo verslas atsipirktų po ~ 337 dienų. Kokie dar 22 metai :D :D. Išvis iš kur tokį skaičių gavai. Verslas kaupiasi ir kai esi atsijungęs, tačiau jeigu esi neaktyvus kelias dienas verslas nustoja kaupti pinigus.

Pats turiu verslą 48/20, pats pirkau už 5 limonus, kol atsipirks jau turbūt pražilsiu.

Aišku verslas brangesnis nes duoda +150% prie algos, nebrnt tokį verslą apsimoka turėti jei turi daug pinigų /alga, kiti verslai tiesiog yra useless.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Matt_Larson rašė:

Blogai apskaičiavai. Tavo verslas atsipirktų po ~ 337 dienų. Kokie dar 22 metai :D :D. Išvis iš kur tokį skaičių gavai. Verslas kaupiasi ir kai esi atsijungęs, tačiau jeigu esi neaktyvus kelias dienas verslas nustoja kaupti pinigus.

Okay, paskaičiuojam 1 h į diena prie kompo ir taip kiekviena dieną be perstojo, jeigu žaiščiau. Ir sekmadieniais, vienu žodžiu kiekviena dieną po 60 min. 60/20=3 alga gausu kas 20 min. Alga 7 e. 7*3=21 Vienos dienos uždarbis 21 euras. Metai turi 365 dienas (neskaičiuojant to kad kas 4 metus būna 366 dienos, nes yra keliamieji metai). Taigi 21*365=7665   170 000/7665=22.1787345075 taigi 22.1787345075~22 metai.        

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Tai Jūs, kaip verslo savininkas turite apmąstyti įvairias investicijas į verslą ir apgalvoti, ar apskritai apsimoka jį pirkti. Taip pat pasikartosiu, kad verslai mūsų serveryje turi ir papildomų funkcijų. 

Papildomas funkcijas teturi tik tie verslai kurie yra su papildomu pelnu, arba funkcija yra papildoma taip pat (apie kurią turbūt jūs ir turite omenyje) verslas už realius pinigus, kur reikia nusipirkti už tikrus pinigus arba kreditus. Bet daug pinigų nepasikelsi nes 1 euro pasikėlimas kainuoja 96 kreditus, taigi neapsimoka to verslo keltis už realius pinigus. Nors žaidime ir padės greičiau atsipirkti, bet realybėje bus nueisima į minusą. Todėl, kad papraščiau būtų ir labiau apsimokėtų, siūlyčiau antrajį varijantą, kad visiems būtų į naudą ir neliktų ilgai stovinčių nenupirktų verslų, ir taip išlaikant serverio populiarumą, žinant kad išleisti pinigai dėl verslo pasikėlimo jiems atsieis su kaupu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 35 minutes(-čių), Turbo_Daniel rašė:

Okay, paskaičiuojam 1 h į diena prie kompo ir taip kiekviena dieną be perstojo, jeigu žaiščiau. Ir sekmadieniais, vienu žodžiu kiekviena dieną po 60 min. 60/20=3 alga gausu kas 20 min. Alga 7 e. 7*3=21 Vienos dienos uždarbis 21 euras. Metai turi 365 dienas (neskaičiuojant to kad kas 4 metus būna 366 dienos, nes yra keliamieji metai). Taigi 21*365=7665   170 000/7665=22.1787345075 taigi 22.1787345075~22 metai.        

 

Xojovai skaičiuoji nes verslo šaibos kyla ir neprisijungus ( per parą reik nors kartą prisijungt kad saibos kapsėtu).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

Xojovai skaičiuoji nes verslo šaibos kyla ir neprisijungus ( per parą reik nors kartą prisijungt kad saibos kapsėtu).

To nežinojau. Seniau maniau kad pinigai skaičiuojasi tik tada kai esi prisijungęs kaip ir ir su paprastu darbu kuriame būni įsidarbines, bet vis tiek truks ilgai kol pinigai atsieis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė neutrali. Aš prieš, nes reikia palaikyti stabilumą serveryje iš finansinės pusės, t.y. kad verslai nesuteiktų per daug pelno, tačiau tuo pačiu ir už, naujokams serveryje kažką įsigyti tikrai sunku, galėtų būti įdomesnė sistema kad būtų galima investuoti į verslą serverio valiutą (šiuo atveju serverio pinigus) ir taip šiek tiek didintis pelną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Chill_Pokaldra rašė:

Mano nuomonė neutrali. Aš prieš, nes reikia palaikyti stabilumą serveryje iš finansinės pusės, t.y. kad verslai nesuteiktų per daug pelno, tačiau tuo pačiu ir už, naujokams serveryje kažką įsigyti tikrai sunku, galėtų būti įdomesnė sistema kad būtų galima investuoti į verslą serverio valiutą (šiuo atveju serverio pinigus) ir taip šiek tiek didintis pelną.

Toks variantas mane irgi tenkintu.

Pvž: isidedi į verslą 10.000.000 € ir verslo pelnas pvž pakyla kokias 100/20.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Chill_Pokaldra rašė:

Mano nuomonė neutrali. Aš prieš, nes reikia palaikyti stabilumą serveryje iš finansinės pusės, t.y. kad verslai nesuteiktų per daug pelno, tačiau tuo pačiu ir už, naujokams serveryje kažką įsigyti tikrai sunku, galėtų būti įdomesnė sistema kad būtų galima investuoti į verslą serverio valiutą (šiuo atveju serverio pinigus) ir taip šiek tiek didintis pelną.

Aš už tokią nuomonę. Investicija tikrai geras dalykas kuris atneštų naudos vėliau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Verslai apksirtai dauguma laiko būdavo tik tiesiog atneštas pinigų kiekis(x) į x/20min. Tačiau pridėjo tokius dalykus - kaip priedą prie algos. Tai pavyzdžiui jeigu aš turiu 127/20min verslą, jis man duoda du su puse karto daugiau algos, tai reiškia kad už kiekvieną atsiimtą milijoną aš gaučiau 2,500,000. Serverio kaina to verslo yra apie 5mln, rinkos kaina apie 7-8milijonai. Tad nusipirkdamas tą verslą ir dirbdamas pelningą darbą, tai gali atsipirkti labai greitai, ir dar jeigu nuspręsiu parduoti jį ateityje, tie pinigai sumokėti gražinsis, kas reiškia kad man pelnas uždirbs  šimtu procentų pinigų daugiau negu aš už jį mokėjau.

Prieš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...