Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mariux_AndresLV

Peikiu Ledas_Competiv

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Mariux_Andres
2. Administratoriaus slapyvardis: Ledas_Competiv

3. Administratoriaus nusižengimas: ORO BANAS,VISKAS DETALIAI PAAISKINTAS MANO nekaltumas
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/if61Qmm tokia pati prblm buvo man tai krc ziurek tjp iseina krc nepatinka blokuoju ir t.t nors pati Miela rase kad nemano kad tai cytas krc... UNBAN !!!

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo anketa: 

 

Radai ką lyginti, 2015 temą kai jau yra 2018-i metai. Užbanintas buvai vien dėl idėjos kad naudojaisi serverio/žaidimo klaida, nors pats aiškiai susipratai kad bėgiojai surakintas, bet iškarto neatsijungei. Kas po tokių dalykų ir sukelia pagrindo galvoti kad buvo čytinama. Pats kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

Užblokavimo anketa: 

 

Radai ką lyginti, 2015 temą kai jau yra 2018-i metai. Užbanintas buvai vien dėl idėjos kad naudojaisi serverio/žaidimo klaida, nors pats aiškiai susipratai kad bėgiojai surakintas, bet iškarto neatsijungei. Kas po tokių dalykų ir sukelia pagrindo galvoti kad buvo čytinama. Pats kaltas.

na supranti radau ka lyginti..hm..as nenorejau buti uzbanintas laiko banu todel neatsijungiau ar i kalejima nebezinau kaip ten bet nenorejau todel veliau buvau ismestas is serverio ka tu tokiu atveju butum dares mm ?? ir +man nereikia tu cytu ir nesu naudojas ju... ir dar The_Deus rase kad lagina video yra parasyta 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Mariux_AndresLV rašė:

na supranti radau ka lyginti..hm..as nenorejau buti uzbanintas laiko banu todel neatsijungiau ar i kalejima nebezinau kaip ten bet nenorejau todel veliau buvau ismestas is serverio ka tu tokiu atveju butum dares mm ?? ir +man nereikia tu cytu ir nesu naudojas ju...

laiko bano jeigu atsijungi surakintas negauni :) 

"server closed the connection" nereiškia kad tave išmetė iš servo :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Ledas_Competiv rašė:

laiko bano jeigu atsijungi surakintas negauni :) 

"server closed the connection" nereiškia kad tave išmetė iš servo :) 

tai sumaisiau tai i kalejima meta o cia kazkoks mane sulaikes filmuoja rakineja agirdi rasiau jam paziurek i mano pinga....

ismate is servo online as ka norejau ta galejau ta daryt....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai apgailestauju už tokį prižiūrėtojo sprendimą ir jog tik dabar matau šį nusižengimą. Atblokavau Jus jau.

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...