Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deivis_Smith

Atsiliepimas apie serverį- Deivis_Havana

Rekomenduoti pranešimai

Nuomonė apie serverį

Sveiki visi, tai esu naujas jūsų serverio žaidėjas, esu žaidęs keletą kitų projektų, bet buvau padaręs pertrauką, tiesiog kartais nusibosta ta pati rutina ir t.t. Pirmas dalykas, kodėl iš viso prisijungiau į šitą serverį, tai labai patiko, kad vyksta atnaujinimai, tai labai geras dalykas, nes pastebėjau, kad atnaujinimai vyksta dažnai, prisijungęs į serverį, patiko pradžia ( intro, apmokymai), kai tik prisijungiau, man atėjo į pagalbą medikas, jo vardo nelabai pamenu, bet regis Pukis ar pnš, nuvežė iki vm ir davė sveikatos pažymėjimą, tai iš karto buvo malonu, kad serverio žaidėjai atrodo draugiškai, serveryje atrodo mažai darbų, bet pagalvojus, jų per daug ir nereikia, užtektinai, pradėjęs šiukšliavežio darbą, iš karto nesupratau, kaip paimt šiukšles, ilgai mąstęs, nusprendžiau paklaust adminų, parašęs, atsakymo negavau, gal buvo užimti ar pnš. bet netyčia paspaudęs alt paėmiau šiukšles ir toliau dirbau, patiko projekto savininkas, parašęs jam vakar, gavau atsakymą, reiškia jam rupi žaidėjai. Tai, manau, kol kas užteks ir tęsiu savo veikla LV. HeHeHe

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...