Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Hot_Anonymous

mano gataske

Rekomenduoti pranešimai

Grazus gta, graziai modai pritaikyti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas modų paketas man asmeniškai nelabai, ypač dangus labai jau akį rėžia, tačiau šitas antras paketas jau ypač patrauklesnis(spėju per tuos metus kompas susilpnėjo ir nebe tokias galingas modifikacijas veža?), ypač ta trečia nuotrauka antro paketo labai graži.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 39 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

Pirmas modų paketas man asmeniškai nelabai, ypač dangus labai jau akį rėžia, tačiau šitas antras paketas jau ypač patrauklesnis(spėju per tuos metus kompas susilpnėjo ir nebe tokias galingas modifikacijas veža?), ypač ta trečia nuotrauka antro paketo labai graži.

niekas neklause pats gera surask 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Josh_Exxcite rašė:

niekas neklause pats gera surask 

būtent, kad tavęs čia niekas ir neklausė. Jeigu neperskaitai pilno pranešimo - net neatsakinėk į jį. Antras paketas ir turi dangų, bei kitas modifikacijas, kuris ir nusveria viską į geresnę pusę. Antrame pakete 3/5 nuotraukos(kurių modifikacijas ir pagyriau) yra dangus, kurį pats naudoju jau virš 2 metų, tai man jo ieškot ir nereikia net ;) 

QRVHtfI.jpg

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

būtent, kad tavęs čia niekas ir neklausė. Jeigu neperskaitai pilno pranešimo - net neatsakinėk į jį. Antras paketas ir turi dangų, bei kitas modifikacijas, kuris ir nusveria viską į geresnę pusę. Antrame pakete 3/5 nuotraukos(kurių modifikacijas ir pagyriau) yra dangus, kurį pats naudoju jau virš 2 metų, tai man jo ieškot ir nereikia net ;) 

QRVHtfI.jpg

 

 

Zaidimas grazus bet nzn man tas enb nelabai tox , 20fps /tplv?? koks tolkas rasytis sita enb?
 taiga jokaujiu ko I subine imi

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Aurimas_Ehmmett rašė:

būtent, kad tavęs čia niekas ir neklausė. Jeigu neperskaitai pilno pranešimo - net neatsakinėk į jį. Antras paketas ir turi dangų, bei kitas modifikacijas, kuris ir nusveria viską į geresnę pusę. Antrame pakete 3/5 nuotraukos(kurių modifikacijas ir pagyriau) yra dangus, kurį pats naudoju jau virš 2 metų, tai man jo ieškot ir nereikia net ;) 

QRVHtfI.jpg

 

 

numesk timecyca I pm dwj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Matt_Sulivanss rašė:

numesk timecyca I pm dwj

neatsibodo  visus prasinet modu :DD po kekviena ft arba video :DDD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Zveris_Rus rašė:

neatsibodo  visus prasinet modu :DD po kekviena ft arba video :DDD?

o dieve mase parsivilko, kaip su slide.cs sekas šaudyt? P.s lietuviu pasimokink vafli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Matt_Sulivanss rašė:

o dieve mase parsivilko, kaip su slide.cs sekas šaudyt? P.s lietuviu pasimokink vafli

af af af suniukas prie kojos greitai

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Aurimas_Ehmmett rašė:

būtent, kad tavęs čia niekas ir neklausė. Jeigu neperskaitai pilno pranešimo - net neatsakinėk į jį. Antras paketas ir turi dangų, bei kitas modifikacijas, kuris ir nusveria viską į geresnę pusę. Antrame pakete 3/5 nuotraukos(kurių modifikacijas ir pagyriau) yra dangus, kurį pats naudoju jau virš 2 metų, tai man jo ieškot ir nereikia net ;) 

QRVHtfI.jpg

 

 

grazios ft hotai, ps ehmetai prasitrink zinutes reik i pm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Aurimas_Ehmmett rašė:

būtent, kad tavęs čia niekas ir neklausė. Jeigu neperskaitai pilno pranešimo - net neatsakinėk į jį. Antras paketas ir turi dangų, bei kitas modifikacijas, kuris ir nusveria viską į geresnę pusę. Antrame pakete 3/5 nuotraukos(kurių modifikacijas ir pagyriau) yra dangus, kurį pats naudoju jau virš 2 metų, tai man jo ieškot ir nereikia net ;) 

QRVHtfI.jpg

 

 

koks cia enb/timecyc?

hoto modai konkretus kaip visad (antras pakas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

prie tokių modifikacijų ir kompiuteris turi būti ledinis kaip ir modifikacijos. Gražus GTA, ne pirmą kartą tavo žaidimo vaizdus matau, juose galima pamatyti kas yra SA:MP žaidime kokybė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cia biski su ambient onclusionuc62dc37ed75014be60ee6373a4fb832e471.PNG

 

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3114e941a8e248f8f71b00b80f45e014110.png

d467fb74bef45ea353a9c07442bc6ecf818.png

ae754e90b403ebd980e15097bd6533ca564.jpg

manau ties situo ir liksiu, nuomones?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...