Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


The_Drunk

Atsiliepimas apie serveri - The_Drunk

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, tai esu naujas šio serverio žaidėjas, nesenai emigravau į šį serveri kadangi noriu išbandyti kažką naujo. Vos užsiregistraves serveryje nežinojau nei vienos komandos, tai teko ieškoti visų komandų /komandos sąraše. Sužinojes kaip rašyti adminams, paprašiau, kad man padėtu. Mane atsikeldino Administratorius The_Deus pas save ir aprodė visa serverio pagrindini miesta, kuriame vyksta visas veiksmas. Laikydamasis vairuotojo teises taip pat informacijos ieškojau /komandos sąraše. Viska išsilaikes vėl kviečiau ta patį Administratoriu The_Deus norėdamas paklausti kur gauti XP ir pinigų, jis man patarė emigruoti į šį serveri. Emigravęs į serveri gavau 10'000 tūkst. pinigų bei 5'000 tūkst. XP.Taip ir atsiradau šiame serveryje.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki. Dar vienas serverio emigrantas :) Smagu matyti atsiliepimą kuris gan neblogas. The_Deus tikriausiai jus ir paskatino parašyti šį atsiliepimą. Smagu, kad po biški mokotes ir priprantate prie serverio. Sėkmės jums čia žaisti. Patariu žvejoti, dalyvauti event'uose. Stengtis patekti į darbą su pakvietimu, bet pradėkite nuo be pakvietimų. Naudokites TS3 programa (ts.las-venturas.lt).

Keli gidai ir temos:

Spoiler

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...