Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rokas_Vegas

Atsiliepimas apie serverį - Rokas_Vegas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi šį projektą aš pasirinkau, nes man pasiūlė draugas. Tik užsiregistravus į serverį prie manęs atsiteleportavo administratorius, kuris suteikė pagalba. Jis supažindino su miestu, parodė kur išsilaikyti teises, parėmė pinigais. Paskui savo estafetę su manimi perleido kitam administratoriui. Abu administratoriai pastatė mano pamatus serveryje. Kita dieną Direktorių Prižiūrėtoja pasiūlė man emigruoti, taip gaučiau 5.000exp, bei 20.000eurų. Tik užpildžius anketą, ji buvo nedelsiant patvirtinta, tai mane nustebino, kad serveryje dirba tokie aktyvūs administratoriai. Labai noriu padėkoti šiems administratoriams: Ledas_Competiv, James_Makar, Liepsna_Fire, The_Deus, už jų staigų suregavimą, bei naudingą pagalbą.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu, kad renkatės šį projektą. Sėkmingo žaidimo ir prireikus pagalbos, kreipkitės ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas atvykes i serva linkime gero zaidimo tik nelabai supratau ka cia apie pamatus pastatytus sneki administratoriu statybu update gal koki isleido tas projekto skripteris?

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dede_Buferi, aš turėjau omeny, kad padėjo man, nuvežė kur teises išsilaikyt, parodė kur yra pirmas darbas ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...