Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

{IDĖJA} Mašinos sistema ir kt.

{IDĖJA} Mašinos sistema ir kt.  

13 nariai balsavo

  1. 1. {IDĖJA} Mašinos sistema ir kt.

    • Aš sutinku su šia idėja, nes (parašysiu komentaruose)
    • Aš nesutinku su šia idėja, nes (parašysiu komentaruose)


Rekomenduoti pranešimai

ŠABLONAS

Spoiler

 
Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Frankis_Electro
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Mašinų.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Paįvairintų visą mašinų pasaulį.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Apačioje,. 

 

 

🚘 Mašinų sistema 🚘

 

Tai ką sveiki visi kurie skaito. Sugalvojau idėja su mašinų sistema. Kaip ir serveryje netobulinama mašinu sistema, tai, gal patiks mano idėja ir kažką padarys, bet netempęs gumos keliauju prie aprašymo.

 

Aprašymas

Manau būtų smagiau turėti mašiną jei jai neužtektu tiesiog nuvažiuoti į taisymo garažą ar pas mechaniką ir susitaisyti. Manau būtų žymiai smagiau ir tikroviškiau jei serveryje mašinai sugestu akumuletorius, variklis, stabdžiai, armortikai ir kita. Mano idėja yratokia, kad serveryje nuosavoms mašinoms galėtų sugesti variklis, akumuletorius, reiktų keisti armortikus ir kt. Nesakau, kad tai sugestu vis tik po kažkokio atsitrenkimo, bet per kažkiek laiko reiktų keisti šias detales. Kaip viskas vyktų? Pavyždžiui stabdžiu kaladėles jau prie pabaigos ir jums praneša, kad reikia jas greičiau keisti arba nebebus stabdžių ir jūs nuvažiuojate į "Autodetalės" parduotuvę, nusiperkate reikiamą detalę, įdedate į mašinos pagažinę ir nuvežate į mechanikų garažą ir ten aktyvus, prisijungęs mechanikas atvyksta ir jums per kelias minutes pakeičia detale. Tai ne tik mašinų sistemai, bet ir mechanikų darbo paįvairinimas ir atsirastu "Autodetalės" ir nupirktas detales galėtum į bagažine įsidėti. Atsirastų daug naujovių ir būtų labai įdomu. Nereiktų išimti mechanikams komandos su kuria per kelias sekundes sutvarko visą mašiną, ne tegul ji būna, bet per kiek laiko reiktų keisti kelias detales.

Kaip sužinoti kada keisti detales? Jums praneštu pati sistema, kad ten ir ten gedimas ir reikia keisti detale. 

 

Tokia ta mano idėja. Laukiu atsakymų. 

 

 

VIEŠA APKLAUSA

PRAŠAU ARGUMENTUOTI

Patiko? (like)

 

 

Redaguota nario Frankis_Electro
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai nebloga idėja. Bet prie jos reikėtų pridėti priežasčių, dėl ko tos detalės sugestu. Pavyzdžiui. Amortizatorių sugedimą paskatintų šokinėjimas nuo kalvų, važinėjimas po bekele. Variklio sprogimą paskatintų pastovus max apsukų naudojimas, užgesinimas atsitrenkus kažkur. Stabdžių nusidevėjimą paskatintu dažnas stabdymas, burnoutinimas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Sim_Gint rašė:

Visai nebloga idėja. Bet prie jos reikėtų pridėti priežasčių, dėl ko tos detalės sugestu. Pavyzdžiui. Amortizatorių sugedimą paskatintų šokinėjimas nuo kalvų, važinėjimas po bekele. Variklio sprogimą paskatintų pastovus max apsukų naudojimas, užgesinimas atsitrenkus kažkur. Stabdžių nusidevėjimą paskatintu dažnas stabdymas, burnoutinimas.

Sveiki. Labai gerai pridėta, apie tai biški nepagalvojau :) Dėkoju už atsakymą. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, nereikalinga išvis sistema, galėtu jau geriau padaryti kad galėtum turėti 3 tr. Priemones.

 

Ps. Jei norit tikroviškumo eikit į simuliatorius kaip forza, nfs ir kitus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

Prieš, nereikalinga išvis sistema, galėtu jau geriau padaryti kad galėtum turėti 3 tr. Priemones.

 

Ps. Jei norit tikroviškumo eikit į simuliatorius kaip forza, nfs ir kitus.

Sveiki. Ne tai, kad tikrumo, bet tikrai smagiau būtų, kažkoks mažas paįvairinimas serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Sveiki. Ne tai, kad tikrumo, bet tikrai smagiau būtų, kažkoks mažas paįvairinimas serveryje.

Karolis su Tosha jau "verkė", per pasikalbėjimus su Artūru del 3 tr. Turėjimo galimybės, kad reikės pakeisti visą transportų sistemą, isivaizduoji kiek darbo reiktu tavo "mažam" pasiulymui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Pit_Viper rašė:

Karolis su Tosha jau "verkė", per pasikalbėjimus su Artūru del 3 tr. Turėjimo galimybės, kad reikės pakeisti visą transportų sistemą, isivaizduoji kiek darbo reiktu tavo "mažam" pasiulymui?

Taip, bet tai tik pasiūlymas. Nereikia taip viską paiimti. :) Dėkojuuž atsakymus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki idėja, sutinku visiškai. Tikrai nepablogins nieko, o tik pagerins, paįvairins, bei paįdomins žaidimą.

O tai kaip sako, jog verkimas ir niekas nieko nedarys, tai koks tolkas išvis kažką daryti? 

Tame ir skirta skiltis pasiūlymai/idėjos. Tam kad atsižvelgu ir atliktu. 

@Pit_Viper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Nierka_Velnias rašė:

Puiki idėja, sutinku visiškai. Tikrai nepablogins nieko, o tik pagerins, paįvairins, bei paįdomins žaidimą.

O tai kaip sako, jog verkimas ir niekas nieko nedarys, tai koks tolkas išvis kažką daryti? 

Tame ir skirta skiltis pasiūlymai/idėjos. Tam kad atsižvelgu ir atliktu. 

@Pit_Viper

*Myliu Las-Venturas.lt* pavarai :DDD

Nieks nesakė, kad nieks nieko nedarys, tiesiog yra neverta, ir tikrai labai maži šansai, kad padarys.

 

prašo išreikšti savo nuomonę, ja ir išreiškiau, nereik čia putotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėja nebloga, tačiau manau kad gal geriau būtu parašius komandą pvz "/dalys" rodytu detales pvz : Akumuliatorius, Starteris, ar apskritai variklis ir kad rodytu šalia procentus. Pvz : Akumuliatorius 30 % . Nepasikeitus iki kol liks 0 % mašina neužsives. Ir dar galima padaryti taip jog jei kuri nors dalis susidėvėjusi iki 15 % mašina neužsives iš pirmo karto. Čia tik mano nuomonė. PEACE.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Sim_Gint rašė:

Visai nebloga idėja. Bet prie jos reikėtų pridėti priežasčių, dėl ko tos detalės sugestu. Pavyzdžiui. Amortizatorių sugedimą paskatintų šokinėjimas nuo kalvų, važinėjimas po bekele. Variklio sprogimą paskatintų pastovus max apsukų naudojimas, užgesinimas atsitrenkus kažkur. Stabdžių nusidevėjimą paskatintu dažnas stabdymas, burnoutinimas.

Tai kad sampe kitaip neįmanoma važiuot, nei laikant visą laiką W raidę, o nemanau kad kažkas spaudinės kaip debi**i :Dd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Domis_Tonito rašė:

Idėja nebloga, tačiau manau kad gal geriau būtu parašius komandą pvz "/dalys" rodytu detales pvz : Akumuliatorius, Starteris, ar apskritai variklis ir kad rodytu šalia procentus. Pvz : Akumuliatorius 30 % . Nepasikeitus iki kol liks 0 % mašina neužsives. Ir dar galima padaryti taip jog jei kuri nors dalis susidėvėjusi iki 15 % mašina neužsives iš pirmo karto. Čia tik mano nuomonė. PEACE.

O dar gerai pridėta prie mano idėjos. Ačiū! Sėkmės!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Marius_Domkus rašė:

Tai kad sampe kitaip neįmanoma važiuot, nei laikant visą laiką W raidę, o nemanau kad kažkas spaudinės kaip debi**i :Dd

Aš nekalbu apie trumpus atstumus, bet čia labiau yra apie žmones kurie visada *Myliu Las-Venturas.lt* LV ratus. Tai juos paskatintu važinėti kitokiais keliais, o ne tik ratais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su šia idėja, nes tikrai paįvairintų žaidimą. Žinoma, padaryti tokią sistemą būtų nelengva, bet galima padaryti paprastą, kurioje būtų tik keli transporto priemonės gedimai ir vėliau po truputį ją tobulinti. Taip pat jeigu atsirastų toks dalykas kaip transporto priemonės gedimai, tuomet žaidėjai transporto priemones labiau vertintų ir nekeistų jų taip dažnai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Sim_Gint rašė:

Aš nekalbu apie trumpus atstumus, bet čia labiau yra apie žmones kurie visada *Myliu Las-Venturas.lt* LV ratus. Tai juos paskatintu važinėti kitokiais keliais, o ne tik ratais.

Taip, bet žinant, kad bent 40% serverio visados važinėja su tr. priemone. Mano manymu tai apkrautų serverį, nes kiekvieną sekundę būtų tikrinamas žaidėjo važiavimo greitis ir tas "nusidėvėjimas" turėtų būti išsaugojamas į MySQL duom. bazę. Nebent Invision'as rastų kitų būdų išsaugoti tą nusidėvėjimą apart .ini failų arba MySQL pagalbos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 minutes(-čių), Marius_Domkus rašė:

Taip, bet žinant, kad bent 40% serverio visados važinėja su tr. priemone. Mano manymu tai apkrautų serverį, nes kiekvieną sekundę būtų tikrinamas žaidėjo važiavimo greitis ir tas "nusidėvėjimas" turėtų būti išsaugojamas į MySQL duom. bazę. Nebent Invision'as rastų kitų būdų išsaugoti tą nusidėvėjimą apart .ini failų arba MySQL pagalbos.

Serveris gi turi savo spidometrą, tai padaryti kad virš tam tikro greičio, pvž 1km/h  pradėtų rašyti laiką kurį mašina važiavo max greičiu. O po to visą tą laiką padalinti iš kokio milijono, ir taip gautume kokią procentinę dalį mūsų variklis yra nusidėvėjęs.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Edvis_Waro rašė:

Sutinku su šia idėja, nes tikrai paįvairintų žaidimą. Žinoma, padaryti tokią sistemą būtų nelengva, bet galima padaryti paprastą, kurioje būtų tik keli transporto priemonės gedimai ir vėliau po truputį ją tobulinti. Taip pat jeigu atsirastų toks dalykas kaip transporto priemonės gedimai, tuomet žaidėjai transporto priemones labiau vertintų ir nekeistų jų taip dažnai.

Gerai pastebėta! Dėkoju už atsakymą!

prieš 11 valandas(-ų), Marius_Domkus rašė:

Taip, bet žinant, kad bent 40% serverio visados važinėja su tr. priemone. Mano manymu tai apkrautų serverį, nes kiekvieną sekundę būtų tikrinamas žaidėjo važiavimo greitis ir tas "nusidėvėjimas" turėtų būti išsaugojamas į MySQL duom. bazę. Nebent Invision'as rastų kitų būdų išsaugoti tą nusidėvėjimą apart .ini failų arba MySQL pagalbos.

Mano pasiūlyme nebuvo parašyta, kas kiek turi sugesti detale. Gal kas 1mėn. ir kt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gera idėja mašinų sistemai. Šios idėjos įgyvendinimu būtų labiau išnaudojamas mechaniko darbo privalumai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...