Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dmitri_Volkov

Atsiliepimas apie serverį - Dmitri_Volkov

Rekomenduoti pranešimai

  • Pradėsiu nuo to, jog vos užsiregistravęs į serverį ir pabaigęs žiūrėti apmokymus nuvykau į vairavimo mokyklą. Ją rasti buvo nesunku, apie viską man buvo paaiškinta, dar tada kai buvau nepradėjęs žaisti. Išsilaikęs vairavimo teises nuvykau nusipirkti telefoną, navigaciją ir mobiliojo ryšio kortelę kioske. Pamačiau, jog serveryje tuo metu vyko premijų vakaras. Per jį aš laimėjau pinigų, buvo visai linksma. Nusprendžiau nuvažiuoti ir sudalyvauti žvejybos rungtyje, tačiau nespėjau. Apvažinėjau didžiąją dalį miesto, radau daug įspūdingų architektūrinių darbų, jie pasirodė labai gražūs. Važinėjantis po miestą man iškylo keletas klausimų, į kuriuos administratoriai nedelsiant atsakė, administratoriai šiame serveryje labai malonūs, nors ne visi žaidėjai tokie pat, tačiau žaisdamas čia jaučiuosi gerai, ir planuoju čia likti. Serveris įdomus, keletas nematytų sistemų taipogi nustebino. 😅

    Buvo labai šaunu kai pasiekėm 148 žaidėjus per tą vakarą, gaila viskas greitai baigėsi, atsijungiau. Po kiek laiko užėjau į forumą užpildyti emigracijos, vos užpildęs ir nuėjęs į žaidimą jau buvau emigruotas, nors ir buvo vėlai naktį. Nusprendžiau dar apsižvalgyti, administracija kaip visada maloni, pasisiūlo pagalbos, šauniai atlieka savo darbą. Nuvykau į kazino, neradau žaidėjų, tai nusprendžiau judėti toliau, nuvažiuoti iki žvejybos punkto. Nuvykęs ten parašiau palinkėjimą Ernestui, ir nuėjau žvejoti. Žvejoti nors ir nesisekė, vistiek praleidau laiką smagiai, nors ir buvo nuobodoka ir vėlyva, pasivažinėjęs po miestą išjungiau žaidimą, lauksiu rytojaus ir galbūt papildysiu temą.
  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...