Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aurimas_Ehmmett

HIVPositive / Kominiai kerzai / teisėsauga seni veiksmai (1/2)

Rekomenduoti pranešimai

Ahoy 👋

Tai žodžiu, kompe likus visa sena veiksmų video medžiaga, o veikt nebuvo ką, tik stebėt kaip jūs čia keliat savo šaudymo įgūdžius, tai susigundžiau ir susukau du video iš tos medžiagos.

Šitas video yra naujesnis nei sekantis, tai į jį įterpta šiek tiek daugiau pasižaidimo su greitinimais/lėtinimais. (Abiejuose video medžiaga bus kai kur vienoda, tačiau antrasis video bus lyg papildymas pirmajam.)

Mano šaudymo įgūdžių net nekomentuokit, nes jie tiesiog per geri, kad juos būtų galima įvertinti kappa.

Ir užmeskit rep'ą, labai ačiū 😎

1 iš 2 video.

 

  • Patinka 24
  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu gražu ekmetai kaip ir visada

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  vstk ehmeteai ccia geriausias veiskmas buvo tais laikai ir nebuvo ta teisesauga tokia stipri bet vstk dauzymas buvo belekoks.grazu

  • Patinka 2
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gražus montažas vertas dėmesio, tik šaudymo skillų reiktų kaip ir man 😕 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tais laikais dar minskas vienas sugebedavo visa teisesauga isdauz/quadasoft

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Nu gražu ekmetai kaip ir visada

Dėkui labai

prieš 18 minutes(-čių), Zveris_Rus rašė:

  vstk ehmeteai ccia geriausias veiskmas buvo tais laikai ir nebuvo ta teisesauga tokia stipri bet vstk dauzymas buvo belekoks.grazu

Tai čia ir be abejonės, kad geriausias veiksmas :D Čia galim sakyt visas tas teisėsaugos video padarytas iš vienos dienos veiksmo, kai mes ten kokias 6h be sustojimo daužėmės. Teisėsauga tai jo, nebuvo ji ten kažkas wow, nes visų šaudymo lygis kaip mano buvo, tai žinai, bet kai jos buvo tiek daug ir mes patys visur lysdavom, tai veiksmas tobulas buvo.

prieš 16 minutes(-čių), Alanas_Grigaitis rašė:

Tikrai gražus montažas vertas dėmesio, tik šaudymo skillų reiktų kaip ir man 😕 

Dėkui, tai aš gal pasiliksiu prie dabartinių sugebėjimų :D

prieš 16 minutes(-čių), Edas_Minsk rašė:

tais laikais dar minskas vienas sugebedavo visa teisesauga isdauz/quadasoft

Net neabejo/quadasoft

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu axuenai editini *Myliu Las-Venturas.lt*…. pamokinsi ir mane bet saudymo skillai tai I pavesi  padeciau 🖕 :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Belekoks editas, viskas graziai suderinta ir t.t :)

Medziaga taip pat get, gaila dabar tiek mases nera.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atsimenu tai dar liepsna atejo lost ir per kiekvienus narkus krito
hiv klanas tai ziaurus visad 2 taskai max

gang gang SUWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kominiai Kerzai geriausi buvo, visi po kojomis gulejo.

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu ble smaros gerai pririnkta jaučiu geras veiksmelis budavo

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 40 minutes(-čių), Excite_Excs rašė:

Nu axuenai editini *Myliu Las-Venturas.lt*…. pamokinsi ir mane bet saudymo skillai tai I pavesi  padeciau 🖕 :D

užsimerkęs aš ten tave sušaudyčiau hahahahah

prieš 29 minutes(-čių), Pit_Viper rašė:

Belekoks editas, viskas graziai suderinta ir t.t :)

Medziaga taip pat get, gaila dabar tiek mases nera.

Dėkui labai

prieš 11 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

atsimenu tai dar liepsna atejo lost ir per kiekvienus narkus krito
hiv klanas tai ziaurus visad 2 taskai max

gang gang SUWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

eik eik, buvau net 150 surinkęs, bet dingo kažkur kai nežaidžiau!!!!

prieš 11 minutes(-čių), Kevin_Costner rašė:

Kominiai Kerzai geriausi buvo, visi po kojomis gulejo.

svarbiausia veiksmo buvo

prieš 6 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

nu ble smaros gerai pririnkta jaučiu geras veiksmelis budavo

neblogas neblogas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nostalgija Aurimai. O dabar kas? Nieko gero. Loštų daugiau būtų laiko galima kažką paorganizuot, bet nelabai jaučiu ir apsimoka kai teisėsaugoj kažkoki randomai kaip aš. o ir klanų tik vienas normalus yra. anksčiau bent dar benamiai budavo. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu Echhmmetai galiu pasakyti tiek, kad ant video editinimo tavęs šitame serveryje neralenks niekas. 😂 O video tai geras pirmas 😂 da aš ant stoga buvau tada 😂😂

Antras video vpš nostalgija. *Myliu Las-Venturas.lt* nebebus tokių laikų su tokiais drk mentų. Nu nebent kažkokį rimtą atnaujinimą su mentais padarys 😂

sorry nzn kaip nick tava rasas, taip ir neišmokau jo 😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ziauriai geras video, pasiilgau situ veiksmu o ne kaip daba kas antras su aimu, galejai ilgiau palikt veiksmus o dabar tik pradedi saudyt ir vel kita kadra rodai,o siaip nuostabu

cia is konkreciu veiksmu ir klanu

https://imgur.com/a/32fBD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bbž partempk atgal tuos pagrindinius, ir veiksma vel kaalam. Nes čia pamoini visi F12 pajunge vaikai ir primeta barygom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ehmeto video kaip visada geri ir užburiantys nostalgija. Tačiau gaila, kad dabartiniai teisėsaugos vadovai tikrąją to žodžio prasme yra - kelmai, propoguojantys ridos kėlimą aplink miestą ir vengiantys veiksmo. Mažas žaidėjų skaičius nėra pasitesinimas, mes kartu su ehmiu dyglu osva fralinu drugzu superiu ir šaltuku(draugužių partija) sugebėjom savo veiksmais tuomet pakelti nuo 50on iki ~80. O kalbant apie klanus... Vienas žodis - visada pradėkit nuo savęs, jeigu kiti naudoja - jūs nepasiduokit ir nenaudokit neleistinų programų :) .

Myliu

Laukit antrojo video, kuris - bent jau mano nuomone geresnis :P 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Super_Mario rašė:

Nostalgija Aurimai. O dabar kas? Nieko gero. Loštų daugiau būtų laiko galima kažką paorganizuot, bet nelabai jaučiu ir apsimoka kai teisėsaugoj kažkoki randomai kaip aš. o ir klanų tik vienas normalus yra. anksčiau bent dar benamiai budavo. :D

užtat mes su AWP lakstom

prieš 3 valandas(-ų), Misteris_Smitas rašė:

nu Echhmmetai galiu pasakyti tiek, kad ant video editinimo tavęs šitame serveryje neralenks niekas. 😂 O video tai geras pirmas 😂 da aš ant stoga buvau tada 😂😂

Antras video vpš nostalgija. *Myliu Las-Venturas.lt* nebebus tokių laikų su tokiais drk mentų. Nu nebent kažkokį rimtą atnaujinimą su mentais padarys 😂

sorry nzn kaip nick tava rasas, taip ir neišmokau jo 😂

ačiū labai. tai, kad vienas tik video yra, antro dar neišleidau ;o ir šiaip - ne atnaujinimai teisėsaugą stiprina ir traukia žmonės ,o jos valdžia. nieko tokio, daug kas nemoka :D

prieš 3 valandas(-ų), Nico_Hustlin rašė:

ziauriai geras video, pasiilgau situ veiksmu o ne kaip daba kas antras su aimu, galejai ilgiau palikt veiksmus o dabar tik pradedi saudyt ir vel kita kadra rodai,o siaip nuostabu

cia is konkreciu veiksmu ir klanu

https://imgur.com/a/32fBD 

ačiū, aš visad stengiuos palikt tiek klipo, kiek jame matos didesnė žmonių dalis, kadangi akiai daug patraukliau, kai kadre yra daug žmonių nei kai jų keletas. na ir taip pat reikia suderint su muzika karts nuo karto, tai taip išeina.

prieš 2 valandas(-ų), Jim_Kerey rašė:

bbž partempk atgal tuos pagrindinius, ir veiksma vel kaalam. Nes čia pamoini visi F12 pajunge vaikai ir primeta barygom

man free adminą ir mūsų šaikai teisėsaugos sritis visas ir mes čia :DD  aš irgi aimą naudoju, visus nušaunu per veiksmus 😎

prieš 1 valandą, Ledas_Competiv rašė:

Ehmeto video kaip visada geri ir užburiantys nostalgija. Tačiau gaila, kad dabartiniai teisėsaugos vadovai tikrąją to žodžio prasme yra - kelmai, propoguojantys ridos kėlimą aplink miestą ir vengiantys veiksmo. Mažas žaidėjų skaičius nėra pasitesinimas, mes kartu su ehmiu dyglu osva fralinu drugzu superiu ir šaltuku(draugužių partija) sugebėjom savo veiksmais tuomet pakelti nuo 50on iki ~80. O kalbant apie klanus... Vienas žodis - visada pradėkit nuo savęs, jeigu kiti naudoja - jūs nepasiduokit ir nenaudokit neleistinų programų :) .

Myliu

Laukit antrojo video, kuris - bent jau mano nuomone geresnis :P 

dėkoju, mano mielasis drauguži. jei gerai atsimenu, pradėjom nuo pastovių 40 online ir pakėlėm su visais veiksmais iki kokių net ir 90 online, bet jo, yra kaip yra.

ir nespolink čia apie antrą video, nes nematei, o jei ir matei - blogai sakai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krasavčik veiksmas,visad jo būdavo ir netrūkdavo,o ne kaip dabar....2 dienas truputi pažaidžiau serve,/teisesauga visad 5on,3afk,mieste išvis retenybė pamatyt,nebent va /tplv laukia gaujinių,kad atimtu narkus. :x O šiaip tai,parašyk Inviui,manau,kad tau duotu tiek tą admin tie drk,nes su teisėsauga šiuo metu tai tikrai chujovi reikalai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kas, kas, bet kerzai tai stobaliai žiauriausias klanas buvo. ;)

 

p.s video gražus tikrai, keep it up.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai visad ahuenas, nu gera prisimint, gal sugrįš kadanors tie veiksmai. +rep ehmi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Arunas_Alwaysbanned rašė:

Krasavčik veiksmas,visad jo būdavo ir netrūkdavo,o ne kaip dabar....2 dienas truputi pažaidžiau serve,/teisesauga visad 5on,3afk,mieste išvis retenybė pamatyt,nebent va /tplv laukia gaujinių,kad atimtu narkus. :x O šiaip tai,parašyk Inviui,manau,kad tau duotu tiek tą admin tie drk,nes su teisėsauga šiuo metu tai tikrai chujovi reikalai.

dėkui dėkui, jei norės, duos :D

prieš 55 minutes(-čių), Ignaz_Lucchese rašė:

kas, kas, bet kerzai tai stobaliai žiauriausias klanas buvo. ;)

 

p.s video gražus tikrai, keep it up.

užsimerkęs visus sucbuginu krč kappa, ačiū labai

prieš 41 minutes(-čių), Drunken_Goat rašė:

kai visad ahuenas, nu gera prisimint, gal sugrįš kadanors tie veiksmai. +rep ehmi

dėkui labai, bet tau per sprandą vieną vožt, rašai +rep, a repo neužmetė, ot gudrus

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Aurimas_Ehmmett rašė:

dėkui dėkui, jei norės, duos :D

užsimerkęs visus sucbuginu krč kappa, ačiū labai

dėkui labai, bet tau per sprandą vieną vožt, rašai +rep, a repo neužmetė, ot gudrus

Invis neduos,nes net nesidomi serverio veikla,nebent va Tosha ateis į protą. :D Kaip tyčia dabar nušalintas pd drk,tai pirmyn. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...