Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Chill_Pokaldra

Pasiūlymas - žvejyba

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Chill_Pokaldra
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Žvejybos
  • Kodėl tai yra naudinga?: Galima sakyti išnyko žvejyba, reikia ją "atgaivinti", nes anksčiau buvo įdomu, net žvejybos klubai kurdavosi, o dabar retai žvejojantį sutiksi...
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Siūlau padaryti šiek tiek pelningesnę/lengvesnę žvejybą, nežinau kokiu tai būdu padaryti, galima pakelti pagavimo tikimybę, nes dabar žuvis ištraukiama labai retai, galima padidinti pagaunamų žuvų svorį, arba net perdaryt sistemą kad reikėtų kitaip žvejoti nei dabar. Dažnai girdžiu besiskundžiančius žaidėjus, tuo labiau tuos žaidėjus kurie susiduria su 9 misiją (pagauti 500kg žuvų) tai tikrai gali užtrukti ir kelias dienas labai nuobodžios veiklos spaudant keletą klavišų. Taip pat per valandą pagavus kad ir tą 50kg tikrai neverta jas parduoti ir gauti viso labo vieną ar du tūkstančius.

Tikiuosi mintis aiški, žaidėjai komentuokit tai reikalinga ar ne.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ankstesnė buvo žymiai geresnė.Ten tik su space spaudinėdavai,o dabar kol tas awsd suspaudineji tai ir 2minutės praeina. Ir už kad padarytųjog žuvis būtų lengviau sugaunama.

 

parasas.png?vardas=Blood_Sound&bg=9

Su Las-venturas nuo 2016-01-26

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas 500kg žuvų įmanoma pagaut per pora valandų, o ne dienų :D + kas tyngi ar mano, kad jų tikimybė pagauti žuvį per maža gali pirkti retą daiktą - žvejo žiedą arba žvejoti per žvejybos varžybas, kai žuvies pagavimo tikimybė visiem vienoda. O tas Blood'o pasakymas, kad ištraukt reikia dviejų minučių, tai čia jau tavo bėda, kad lėtai sugebi mygtukus spaudyt.

Prieš, gerai kaip yra su tuo gaudymu, bet žuvies kainas tikrai galėtų pakelti

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš esu UŽ, kadangi pats buvau susidures su šia problema ir tikrai sunku gaudyti zuvis, ne vien kalbant apie ta pasiekima, kaip ir kalbejom su pokaldra zaidime, kad greiciau realybej pagautum nei zaidime :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nhj pisau, kam jūs bandot gaivint numireli?

Karolis su Artūru pagalvojo, reik "išvalyt" serverį nuo čytu ir pasunkinti žvejybą, nes taip net pagavom 3 žmones čytinančius. To pasekoje žvejyba tiesiog nužudė. Norit atgaivint žvejybą? Reik tiesiog gražinti seną sistemą, o ne del keliu čyterių keist visą sistemą. :D

LV7 ARTI, DEL MINDO GRAŽINKITE SENĄ ŽVEJYBOS SISTEMĄ.

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...