Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aurimas_Ehmmett

PADISKUTUOKIME dėl VIP narių bausmių taikymų situacijos.

Rekomenduoti pranešimai

Sveikiiii, padiskutuokim šiandien labai karšta mūsų projekte pastaruoju metu tema - VIP bausmių taikymą, tokių sprendimų pasirinkimą ir pnš. Kadangi esu megėjas rašyt, nusprendžiau parašyt šitą temą, kadangi renderino video(kurį tuoj pamatysit ir turėsit man man repą uždėt ten, ačiūū ❤️) .Būčiau labai laimingas ir dėkingas, jeigu savo nuomones argumentuotumėte, o ne rašytumėt nesąmones, ne taip bus visiem lengviau ir bus mažiau pykčių. Tai tik mano nuomonė, atviras esu ir visų jūsų nuomonėms.

Jeigu už tokius dalykus dedam įspėjimus, tai gal išjungiam VIP chatą? Manau būtų visiem daug didesnė ramybė. Kam skirtas VIP chatas? Tikriausiai tam, kad aptart VIP reikalus kappa

 

Pagal viską, mano bei daugelio kitų nuomone, turėtų būt taip :

Paprastas chat'as - praktiškai nevaržomas, visi turėtų bendraut laisvai ir be baimės pavartot keiksmažodį vieną kitą(niekas nemutins)

VIP chat'as - taip pat praktiškai nevaržomas, neskaitant visų skelbimų, keiksmažodžių(jeigu jų tikrai per daug) ir t.t. Tai reiškia, jog šis chat'as jau šiek tiek labiau strict turėtų būt.

Administratorių chat'as - šitas chat'as jau labiau skirtas/vartojamas visokiem reikalam related su admino pareigom, tačiau be abejonės galim vartot ir bendravimui, bet elgesys jame vertinamas griežčiau, tad BŪTENT ŠITAME chat'e turėtų būt draudžiami visokie tokie dalykai.

Apibendrinus šituos punktus:

Paprastas chat'as - laisvas bendravimui, praktiškai nevaržomas.

VIP chat'as - laisvas bendravimui, tačiau atsiranda minimalūs suvaržymai kalbant apie DIDELES keiksmažodžių krūvas, o ne vieną ar kitą, kurie net vartojami nenorint įžeist kito asmens, skelbimus, įžeidimus ir pnš.

Administratorių chat'as - laisvas bendravimui, tačiau atsiranda tikrai aukšta atsakomybė už savo veiksmus jame, kadangi "administratoriai turi rodyti pavyzdį."  bei  "administratoriai yra traktuojami labiau strict nei paprasti žaidėjai" (į paprastus žaidėjus be abejonės įeina ir VIP nariai.)

 

Žodžiu, pagal papeikimo situaciją, žmogus paprasčiausiai paklausė: "kas rep į rep?" 9. 5. VIP narys negali prašyti ar kitaip siekti pelnyti reputacijos taškų [1 įspėjimas] Gerai, yra tokia taisyklė, bet tai kokio ji velnio čia? Žmogus negali paprasčiausiai vieną ar kitą kartą paprašyti kitų žaidėjų APSIMAINYTI reputacijos taškais?  Žaidėjas šitoj situcijoj visiškai neįkyriai , vieną kartą to paprašė. Ir ar man kažkas, tokiam nemąstančiui sutvėrimui galit paaiškint, kas šitame klausime yra blogai? Nei jis prašė "kas galit rep uždėt?" (nors ir čia nėra blogas klausimas, nu bet tarkim už tokį jau galėtumėm mutint(nors ir tai neprotingas poelgis būtų)) jis paprasčiausiai paklausė kas norit apsimainyt reputacijos taškais, kas čia blogo? ar jis skelbia kažkokį pardavimą/pirkimą? ar jis parduoda serverio valiutą ar paskyrą? ar jis keikias? ar jis įžeidinėja? ar jis skriaudžia kieno jausmus šitą pasakydamas? NE. KODĖL JĮ REIKIA BAUSTI UŽ TOKIĄ NESĄMONĘ? Norėčiau, jog paprasčiausiai paaiškintų Tosha kelią link šito sprendimo bei kas dėjos jo galvoj vertinant šitą situaciją.

 

Toliau keliaujam - įspėjimai dėl keiksmažodžių. Nu čia jau situacijos, kurias yra daug lengviau vertint. 

Pats administratorių baudimas yra toks:

lNoMiza.png

BAUDŽIAMA UŽ KEIKSMAŽODŽIUS PER ĮVARIUS PRANEŠIMUS KAIP /PRAN /VIS IR t.t.t.t.t.t.

(POKALBIAI NESKAITOMI) -  į pokalbius įeina ir /vch /ach komandos, kadangi tai vieši pokalbiai tarp žaidėjų.

9. 2. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas]  Tai baudimai pykstas su VIP taisyklėm tarpusavy? Kažkaip labai neprotinga.

Na, bet kuo toliau, tuo gražiau - sugalvojame dėti VIP įspėjimus už vieną ar kelis eksprontu panaudotus keiksmažodžius. Ar mes iš kiekvieno serverio žaidėjo bandom padaryt prezidentą, kuris negalėtų nei menkiausio "blogo žodžio" pasakyt? atrodo, kad taip. Bet taip NETURI būti, žaidėjai, ypač paprastame ir VIP chat'e turėtų turėt laisvę nusikeikt bent vieną ar antrą kartą, kadangi visiem pasitaiko, net ir pats mūsų angelas savininkas nėra toks angelas, nes ir pats mėgsta pasikeikt, aišku, ne prie visų žaidėjų servery, o tarkim kokiam teamspeake, ten turbūt VIP taisyklės negalioja, tai galima!!! Suprasčiau, jei nesustojamai ir pakartotinai keikias ir keikias - imkit ir bauskit. Arba jei keiktusi norėdamas net ir įžeist kitą žaidėją, jį pažemint, lieti nepasitenkinimą ant jo - taip, prašau, įspėkit. Bet jei už kiekvieną pasitaikiųsį keiksmažodį dėsit įspėjimus - padarysit iš serverio prezidentūrą.

 

Tosha(šiuo atveju papeikimų sprendimų priiminėtojas) ir Slimis(žmogus, dėl kurio užvirė žaidėjų diskusijos forume) ir galbūt kiti iš kito projekto atėję žaidėjai - mūsų bendruomenė yra tikrai kitokia, nei kitų projektų. Mūsų bendruomenė yra vieną karščiakošiškiausių iš visų(labai greitai ir kritiškai į viską reguojanti). Taip, mes esam pripratę prie laisvės. Taip, mums nepatinka labai suvaržančios taisyklės. Bet manau kiekvienas iš mūsų sutartų, jei būtų surandami kompromisai. Sutartų, jei kiekvienos situacijos būtų vertinamos individualiai(o ne vienas keiksmažodis - še įspėjimą). Sutartų, jei kartais vienas ar kitas VISIŠKAI SMULKUS, NIEKAM NETRUGDANTIS nusižengimas būtų atleidžiamas, nes visi esame žmonės.

 

Max_Tosha citata:

prieš 1 valandą, Max_Tosha rašė:

Diskutuoti reikia ne dėl taisyklių taikymo, nes jeigu tokias nusimatėme kaip projektas ir jo bendruomenė, natūralu, jog jų reikėtų paisyti.

"Jeigu tokias nusimatėmė kaip projektas ir jo bendruomenė" būtent, kad bendruomenė tokių dalykų nenumatė, būtent, kad mūsų projekto bendruomenė yra visiškai kitokia, nei visų kitų(ar ta, iš kur, galėtumėm sakyt, esat) ir būtent dėl šitos priežasties tas taikymas neturi būti toks griežtas, nes tokiu būdu jis tikrai nesustabdysit visų keiksmažodžių ir t.t., o tiesiog prarasit žaidėjus, kuriuos taip ilgai renkat. Prarast lengva, o gauti - ne :)

 

Na ir pabaigai šiek tiek nuotaikai pakelt nuotrauka by Anti-Cheatas:

wHzYFSA.png

 

 

  • Patinka 10
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar galiu naudoti meme talpinimui soc. tinkle „Facebook“?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Ar galiu naudoti meme talpinimui soc. tinkle „Facebook“?

Gali, bet tik su ta sąlyga, jeigu esi tikras, kad nesumaišysi meme autoriaus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl keiksmažodžių visiškai sutinku, per griežta. Apskritai galima būtų leisti naudoti įvairius trumpinius, išsireiškimus, tik reikėtų toliau kirsti kelią įžeidimams.

Apskritai komentuoju čia tik todėl, kad noriu pasisakyti apie rep į rep. Manau, kad tokia taisyklė atsirado, ne dėl to, kad būtent VIP nariai negalėtų pasipelnyti reputacijos, o todėl, kad reputaciją turėtų žaidėjai užsitarnauti patys (žaidėjų pagydymas, mašinos sutaisymas, pagalbos suteikimas ir pnš.). Kai tiesiog aklai mėtomasi reputacijos taškais su bet kuo, reputacija serveryje tik praranda savo vertę.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Situacija yra tokia, kad paprastas žaidimas yra per daug sureikšmintas, nesuprantu ką iš jo norit padaryt, tarkim ir dabar, negalima keiktis /vch, juk visi esat nusikeikę ir tikrai ne kartą, ne du ir net ne tris. Manau ta erdvė kurioje bendrauja vipai yra laisva, galima ir nusikeikti, juk tame nėra nieko įžeidžiančio ar jau ant tiek blogo dalyko, jog būtų galima bausti įspėjimais. Kuo toliau, tuo labiau suvaržomi serverio žaidėjai, tuoj ateis toks metas, kuomet nieko negalėsi padaryti nenubaustas, o čia tik paprastas žaidimas, dėl kurio neturėtumėt taip žiauriai apsikraut. Pažiūrėkit į Slimi ar jis vasarą mato? Sėdi ir rašo papeikimus vipams, kokia prasmė rašyti tuos papeikimus? Ar turi jis naudos iš to, pasigydo lai, nes jausti malonumą, kuomet kenki kažkam nėra gerai. Kodėl visi stumia ant tų, kurie atėjo kartu su Tosha, nes jie įpratę rašinėt papeikimus, reportinti forume, ten bahuriukai mačiau ant parašo dedasi kiek papeikimų parašę, čia jau graudu yra, pamojna lošt...

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 daina kalba uz save

@Invision_White Ne reklama jei ka 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 24 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Dėl keiksmažodžių visiškai sutinku, per griežta. Apskritai galima būtų leisti naudoti įvairius trumpinius, išsireiškimus, tik reikėtų toliau kirsti kelią įžeidimams.

Apskritai komentuoju čia tik todėl, kad noriu pasisakyti apie rep į rep. Manau, kad tokia taisyklė atsirado, ne dėl to, kad būtent VIP nariai negalėtų pasipelnyti reputacijos, o todėl, kad reputaciją turėtų žaidėjai užsitarnauti patys (žaidėjų pagydymas, mašinos sutaisymas, pagalbos suteikimas ir pnš.). Kai tiesiog aklai mėtomasi reputacijos taškais su bet kuo, reputacija serveryje tik praranda savo vertę.

O žinai, kai aš pametu telefoną per dieną 100repų susirenku. Tai reiktu panaikint, kad /duotirep nebūtų galima įrašyti "priežasties"

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

O žinai, kai aš pametu telefoną per dieną 100repų susirenku. Tai reiktu panaikint, kad /duotirep nebūtų galima įrašyti "priežasties"

Savo pasiūlymais galite dalintis www.las-venturas.lt/idejos 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Savo pasiūlymais galite dalintis www.las-venturas.lt/idejos 

Turbūt skaitydamas temą praleidai žodi "padiskutuokime". 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tuo rep i rep tai jau per daug :D:D nu totaliai kilimai isp det uz toki dalyka.... Mano laikais vapse budavo galima netgi kai darai eventa jeigu nori buti atgetintas turedavai duoti rep :D o cia dbr del to kad i vip chata parase, nu krc jasnynas yra... 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Mantas_Pagistanas rašė:

Su tuo rep i rep tai jau per daug :D:D nu totaliai kilimai isp det uz toki dalyka.... Mano laikais vapse budavo galima netgi kai darai eventa jeigu nori buti atgetintas turedavai duoti rep :D o cia dbr del to kad i vip chata parase, nu krc jasnynas yra... 

Padaryk tvarka mafai, jau per daug cia isijaute visi.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne nu ilgai renderino pastebejau, +rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone už tai kad paprašoma vip chat`e reputacijos taškų už reputacijos taškus (ieškoma žmogaus) įspėjimų taikyti nereikėtų, juk tai visai tas pats kas žaidėjas vip chat`e ieškotų fūristo galinčio atvežt tr. priemonę, tas pats kas ieškotų kauliuko ar pokerio lošėjų ir nemanau kad tai yra baustina. Tačiau esu griežtų pažiūrų, yra taisyklės ir vip nariams perdaug leidžiama, aš už tai kad vip nariai būtų baudžiami už pasisveikinimus per /vis, kodėl to nedaro direktoriai per /d? Ir kas būtų jei pradėtų /d Sveiki draugai.? Sutinku ir dėl baudimų dėl keiksmų, įžeidimų, tačiau kalbant apie šią situaciją, kas rep į rep visiškai nepalaikau prižiūrėtojų sprendimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienu zodziu, as asmeniskai galvoju, kad viskas yra gerai, tipo serveryje zaidzia ir nepilnameciu, kodel tarkim kazkokiam kompiuteryje leidziama keiktis turetu buti?? Juk tarkim 16m. siaip lauke nesikeikia ar ten prie tevu ir pns, nes gaus is kart(Priklauso, kokie tevai, ne visiems taip buna), bet jie jaucia ribas, as manau, kad aplamai niekur nebutu galima keiktis, nei cia mandagu nei ka, uzdek **** ir va saunu, niekas nematys ka tu ten rasai, bet supras, kad esi piktas. O niekas Taves nebaus. Tai vienas dalykas, kad nustojam skatinti, juk nera nei mandagu, nei kulturinga, kitas dalykas, Slimis, visada atlieka savo darba labai gerai, tu dabar pasiziurek, as pirma kart matau, toki priziuretoja, kuris turi noro pildyti tiek daug papeikimus?? Nu nera, kiti pasakytu, ai gi cia vis tiek nesvarbu ir numestu viska, geriau kokios arbatos isgertu, tai va tame ir esme. O kalbant apie tavo tuos chatus, kur tu sakei nevarzomai galetu kalbeti?Tai tipo pagal tave tas keiksmazodis reiskia ohohoho, as vierchas esu ane??? Reikia serveriui pasakyt, kad tas keiksmazodis nesuteikia kazkokiu privilegiju pokalbyje, o tiesiog ji sumenkina, ir tarkim jeigu kazkas nusikeiktu prie manes, as sakyciau "pff, eik tu is, net nekalbek, nusiplauk burna pirma su muilu, o tada ateik". Tai va, as issakiau savo nuomone ir noriu, kad ir toliau taip Karolis atliktu darba, kaip ir dabar ;).

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

O kalbant apie tavo tuos chatus, kur tu sakei nevarzomai galetu kalbeti?Tai tipo pagal tave tas keiksmazodis reiskia ohohoho, as vierchas esu ane???

Prie ko čia keiksmažodis ir vierchas? Visi yra žmonės ir visi karts nuo karto nusikeikia. Prie ko čia keiksmažodis ir privilegijos pokalby? Tai natūrali kalbos sudedamoji dalis, vieni ją naudoja dažnai, kiti ne. Tai tik parodo žmogaus išprusimą, išauklėjimą.

Aš palaikau baudimus už dažnus ir provokuojančius keiksmažodžius ir t.t., bet nepalaikau baudimų už pavienius, kartais išsprūstančius keiksmažodžius. 

Nevaržomas chat'e - gali laisvai bendrauti su kitais žaidėjais, įvairiomis temomis ir pnš., tačiau privalo jausti didesnę ar mažesnę atsakomybę už išsakomus keiksmažodžius/įžeidimus. Ir kuo aukštesnės pareigos(paprastas žaidėjas/VIP narys/Administratorius ir t.t.) bei kur jie vartojami - atsakomybė ir griežtumas baudžiant už tai kyla.

 

Kitas dalykas - jaunų žmonių keiksmažodžių vartojimas. Kiši 16m paauglius kaip pavyzdį, jog jie prisibijo keiktis prie tėvų ir t.t. Realaus gyvenimo čia nekišk, nes internetinė erdvė yra internetinė erdvė. Joje tu gali būt koks tik nori, nes niekas tavęs nepalies fiziškai, niekas tau nieko aplamai dėl to padaryt negalės. Tad kiek tas žmogus naudoja keiksmažodžius čia - yra jo reikalas, jo išprusimas, jo supratimas. Aplamai tokio amžiaus žmogus jau dažniausiai yra pakankamai subrendęs, jog suvoktų kaip elgias. Dar jaunesnių atžvilgiu - tėvų bėdos, jeigu neprižiūri savo vaiko veiklos internetinėj erdvėj.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

Prie ko čia keiksmažodis ir vierchas? Visi yra žmonės ir visi karts nuo karto nusikeikia. Prie ko čia keiksmažodis ir privilegijos pokalby? Tai natūrali kalbos sudedamoji dalis, vieni ją naudoja dažnai, kiti ne. Tai tik parodo žmogaus išprusimą, išauklėjimą.

Aš palaikau baudimus už dažnus ir provokuojančius keiksmažodžius ir t.t., bet nepalaikau baudimų už pavienius, kartais išsprūstančius keiksmažodžius. 

Nevaržomas chat'e - gali laisvai bendrauti su kitais žaidėjais, įvairiomis temomis ir pnš., tačiau privalo jausti didesnę ar mažesnę atsakomybę už išsakomus keiksmažodžius/įžeidimus. Ir kuo aukštesnės pareigos(paprastas žaidėjas/VIP narys/Administratorius ir t.t.) bei kur jie vartojami - atsakomybė ir griežtumas baudžiant už tai kyla.

 

Kitas dalykas - jaunų žmonių keiksmažodžių vartojimas. Kiši 16m paauglius kaip pavyzdį, jog jie prisibijo keiktis prie tėvų ir t.t. Realaus gyvenimo čia nekišk, nes internetinė erdvė yra internetinė erdvė. Joje tu gali būt koks tik nori, nes niekas tavęs nepalies fiziškai, niekas tau nieko aplamai dėl to padaryt negalės. Tad kiek tas žmogus naudoja keiksmažodžius čia - yra jo reikalas, jo išprusimas, jo supratimas. Aplamai tokio amžiaus žmogus jau dažniausiai yra pakankamai subrendęs, jog suvoktų kaip elgias. Dar jaunesnių atžvilgiu - tėvų bėdos, jeigu neprižiūri savo vaiko veiklos internetinėj erdvėj.

Nu tai va, Tu esi uz pavienius keiksmazodzius, as esu pries, nes tie pavieniai keiskmazodziai po kazkiek laiko, taps naturalumas tiesiog pasakyt tame sakinyje viena keiksmazodi, siuo metu prisibijo. Taip pat, manau visi norime, net ir tu tureti kulturinga bendruomene, plius dar tai, jog musu bendrauomene, siuo metu stabdo tokius dalykus, kaip keiksmazodziu vartojima, mano galva yra viskas gerai padaryta ir as esu visiskai uz, kad sitas dalykas ir liktu. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Nu tai va, Tu esi uz pavienius keiksmazodzius, as esu pries, nes tie pavieniai keiskmazodziai po kazkiek laiko, taps naturalumas tiesiog pasakyt tame sakinyje viena keiksmazodi, siuo metu prisibijo. Taip pat, manau visi norime, net ir tu tureti kulturinga bendruomene, plius dar tai, jog musu bendrauomene, siuo metu stabdo tokius dalykus, kaip keiksmazodziu vartojima, mano galva yra viskas gerai padaryta ir as esu visiskai uz, kad sitas dalykas ir liktu. ;)

Galbūt šiek tiek ne taip įvardinau. Žinoma, aš už tai, kad būtų mažiau visų tų keiksmažodžių ir bla bla, bet aš ir už tai, kad būtų atlaidžiau vertinamos kai kurios situacijos, kurios būna itin retos tam žaidėjui bei tikrai netyčinės, neprovokuojančios.

Kaip buvęs prižiūrėtojas, aš tau galiu pasakyti - kiekvieną situaciją reikia vertinti individualiai. Paprasčiausias pavizdys - žaidėjas nusikeikia netyčia, jis gauna papeikimą. Prižiūrėtojas peržiūrėjęs visą situaciją nusprendžia, jog tai netyčinė situaciją, įspėjimo žaidėjas negauna. Tačiau kitą dieną prižiūrėtojas pamato, jog tas pats žaidėjas ir vėl gavo papeikimą už tą pačią priežastį. Tokiu atveju, pirmyn - įspėk žaidėją. Tas pats ir su užblokavimo apeliacijom - žaidėjas prisičytino, tačiau ten būna 50/50 situacija. Tarkim užblokavimo apeliacija yra atmesta. Bet pastebim, kad tas žaidėjas vėliau vis dažniau ir dažniau gauna banus už čytus, apeliacijos priimtos. Tad prižūrėtojas dar kartą tam žaidėjui gavus baną už 50/50 situaciją bus linkęs priimti apeliaciją, nes tas žaidėjas jau yra susidaręs apie save įspūdį. Na bet aišku, kiekvieną kartą būna vis skirtinga situacija, tad kaip sakiau - tiesiog vertinti individualiai ir atsižvelgti į aplinkybes.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

perdaug skaityt, ehhmets tiesa sako kaip visad. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmonės ar jum dar nedašilo, kad iki šiol bandoma įvesti ryžyno taisykles ir tą pačią jo tvarką... Smagu vienu žodžiu.
Parašas mano viską pasako.
Prie to pačio paklausykit ir šitą :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

Galbūt šiek tiek ne taip įvardinau. Žinoma, aš už tai, kad būtų mažiau visų tų keiksmažodžių ir bla bla, bet aš ir už tai, kad būtų atlaidžiau vertinamos kai kurios situacijos, kurios būna itin retos tam žaidėjui bei tikrai netyčinės, neprovokuojančios.

Kaip buvęs prižiūrėtojas, aš tau galiu pasakyti - kiekvieną situaciją reikia vertinti individualiai. Paprasčiausias pavizdys - žaidėjas nusikeikia netyčia, jis gauna papeikimą. Prižiūrėtojas peržiūrėjęs visą situaciją nusprendžia, jog tai netyčinė situaciją, įspėjimo žaidėjas negauna. Tačiau kitą dieną prižiūrėtojas pamato, jog tas pats žaidėjas ir vėl gavo papeikimą už tą pačią priežastį. Tokiu atveju, pirmyn - įspėk žaidėją. Tas pats ir su užblokavimo apeliacijom - žaidėjas prisičytino, tačiau ten būna 50/50 situacija. Tarkim užblokavimo apeliacija yra atmesta. Bet pastebim, kad tas žaidėjas vėliau vis dažniau ir dažniau gauna banus už čytus, apeliacijos priimtos. Tad prižūrėtojas dar kartą tam žaidėjui gavus baną už 50/50 situaciją bus linkęs priimti apeliaciją, nes tas žaidėjas jau yra susidaręs apie save įspūdį. Na bet aišku, kiekvieną kartą būna vis skirtinga situacija, tad kaip sakiau - tiesiog vertinti individualiai ir atsižvelgti į aplinkybes.

Aš puikiai ir Tave suprantu, ką Tu nori pasakyti, ankščiau ir man būdavo taip, kad netyčia nusikeikdavau, bet už tai kad nusikeikdavau, aš turėdavau susimokėti, tai yra gaudavau viena įspėjimą, bet nauda iš to yra, aš žinodavau, kad jeigu aš dar kart padarysiu gausiu antra įspėjimą, tada pagalvojau ar verta iš vis naudoti tuos keiksmažodžius ir pažiūrėkime dabar, dabar iš manęs keiksmažodi išgirsti būtų sunku, nes tai padėjo ir draugė, ir serveris kuriame buvo tai draudžiama, jeigu man padėjo, todėl ir sakau, kad geriau palikti taip kaip yra, bet nebūsiu tas jau savanaudis naujokas, aš noriu būti tas, kuris galbūt priims tokį sprendimą kaip ir tu dabar sakai, nes iš tikro, galima pirma karta ir nebausti, bet jeigu jis antra karta ir daugiau kartu nusikeikia būtų teikiamos tam tikros sankcijos prieš jį, todėl aš visiškai sutinku, tačiau Slimis, atliko darbą vis tiek gerai, nes rėmėsi dabartinėmis taisyklėmis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia vpš kai kurių admin (daugiausiai kalbu apie tuos atėjusius iš visi žini kur) tai nesuprantu. Atrodo jie nori čia padaryti realų gyvenimą. WTF? Žmonės čia žaidimas, ko jūs taip isijautėt? Norit pakeisti LV bendruomene? Neišeis, nes visi įprate tai, visiems viskas buvo normaliai, nes galbūt kaip ir minėjo šitas serveris kitoks nei ten kur jūs žaidėte. Turbūt kad ir koki čia buvo prižiūrėtojai ir pan, tokių š nebuvo. Kad už parasyta keiksmažodį ispėjimas, nu gerai mute suprantu, bet ispėjimas. Juk žmogus praras vieną kartą privilegijas, antrą kartą, trečia jis nebepirks jų. Nes neapsimokės. O kad @Karolis_Slimis tu jas atiminėsi serveriui tikrai nuo to nebus geriau. Su rep išvis tyliu. Visa laiką buvo normalu paprašyti rep o čia... Dabar net ir forume +rep baisu uždėti, nes gausi ispėjima. Jau kaip tik jūs pasirodėt kai kurie pradingo noras ir bežaisti. Ir nėra noro net ir pradėti vėl. Dauguma manau taip pat galvojat, nes pradedat savo fk taisyklęs, kuriu pas mus niekada nebuvo ir jų niekas nepriims. Tikrai mažiau įsijauskit į tą žaidimą ir tiesiog jeigu žaidžiat tai atsipalaiduokit. Nes tikrai žinau, kad ir jums nesmagu kaip ant jūsų stumia ir nemėgsta. Bet prie to prisidedat jūs patys. Nes tikrai pastebėjau kad tik prisijunge prie mūsų iškart bandėt save iškelti aukščiau. Bet dauguma mūsų čia žaidė/žaidžia ilgai ir praleide begale laiko serveryje. Susipažinę su visa bendruomene ir ją žino. O kad jūs atėja savo serverio taisyklęs ivedinėjat, tai nieko gero iš to nebus. Susimastykit žmonės. :) O jeigu norit jau tokios gerovės kai visi supistai (atsiprašau už šį žodi) malonūs, tai darykite tai savo realaus gyvenimo aplinkoje, bet ne žaidime. p.s Laukiu iš jūsų mielieji buvę kito serverio prižiūrėtojai/žaidėjai ispėjimų forume (kurių nesu nei vieno gavęs per visą forumo užsiregistravimo laikotarpi, nors esu daug ko prirašęs ko galbūt ir nereikia) už keiskmažodį ir išsakytą tiesa. 

 

Geros dienos :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...