Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 12 / 300

Versija: LV 7.3.1

Luke_Sheepard

[TEAMSPEAK] Kaip paslepti savo IP/packetloss/viską per TeamSpeak?

Rekomenduoti pranešimai

SVEIKI, VISI ( LABAS VAKARAS ) ŠIANDIEN, PARODYSIU VIENĄ PLUGINĄ KUR GALIT APSISAUGOTI NUO KENKĖJŲ MODERATORIU KURIE NORI JŪMS PAKENKTI GAUTI JŪSŲ IP PER TEAMSPEAK,

VISU PIRMA KO JUMS REIKS? JUMS REIKS ATSISIUSTI TS3HOOK!

https://github.com/ReSpeak/TS3Hook/releases < TS3HOOK.TS3.PLUGIN <

w7MTT.png

BUS PARAŠYTA TS3HOOK.TS.PLUGIN. PASPAUSIT IR JŪMS AUTOMATIŠKAI ATSIUS TĄ PLUGINĄ JĮ PADARYKIT, KAD JIS ATSIDARYTU JŪMS WINRARO. ( OPEN FILE WITH ) AR KAŽKAS TOKIO O NE PER INSTALL.

  • PLUGINS.INI
  • PLUGINS FOLDER

TADA, NUEINAT Į SAVO TEAMSPEAK FOLDERĮ ( BŪTINAI TURIT IŠJUNGTI TEAMSPEAK KITAIP BUS RIP TEAMSPEAK JŪSŲ ! )  TADA, IŠJUNGĖ TEAMSPEAK'Ą ĮMETAT PLUGINS.INI Į TEAMSPEAK FOLDERĮ IR PLUGINS FOLDERĮ Į TEAMSPEAK ( FOLDERĮ ) JEIGU NETURIT (PLUGINS SAVO TEAMSPEAK FOLDERĮ) PARSISIUSKIT LUA PLUGIN. PARSISIUSKIT JĮ IŠ MYTEAMSPEAK 

1Dq97.png

BŪTINAI PLATFORM (RINKITES PAGAL SAVO TEAMSPEAK/KOMPIUTERIO PARAMETRUS JEIGU JŪSŲ TEAMSPEAK 32BIT O PARSISIUSIT 64BIT LUA PLUGIN JŪMS NEVEIKS) - IRGI TAIP PAT LUA PLUGIN (PLUGINS.INI IR PLUGINS FOLDERI KELTI Į TEAMSPEAK < IR PLIUGINS IŠ WINRARO FOLDERI Į TEAMSPEAK FOLDERI. TADA PAS JŪSŲ ATSIRAS PLUGINS FOLDERIS TEAMSPEAK IR TADA GALĖSIT NAUDOTI VISKĄ, - JEIGU JAU TURIT SUSINSTALIAVE SOUNDBOURD PAS JŪSŲ JAU BŪS PLUGINS FOLDERIS TAI REIŠKIĄ LABAI GERAI TADA JŪMS NEREIKĘS SIUSTIS LUA PLUGIN SIUSTIS.

Gerai, grįžtam prie TS3HOOK, viską įsikelė nejunkite iškarto teamSpeak todėl, kad jūsų pluginas neveiks jūs turite nueini ant savo teamSpeak PROGRAMA. paspausite > Properties > Target būtinai turit gale prirašyti -console ( kodėl? - todėl, kad jūms turi išmesti LENTELĖ kurioje bus pradėdami krauti jūsų visi turimi pluginai TS3HOOK).

O8t08.png

gale įrašė -console jūms turi išmesti tokia lentele ir pradėti turi rašyti, tokį tekstą.

X1pyB.png

gavę tokia lentele po sekundės, jūsų teamSpeakas turėtu įsijungti BET NESIDŽAUKITE DAR TODĖL, KAD JŪSŲ PLUGINAS DAR NEVEIKS NES JŪS NESATE ĮRAŠĘS TEKSTO TADA VĖL IŠJUNKITE TEAMSPEAKĄ NUEIKITE Į TEAMSPEAK FOLDERĮ. turėtu jūsų folderį atsirasti HookConf.ini tada įrašykit šį tekstą ir išsaugokite, ir vėl gausite lentele ir viskas jūsų IP/packetloss nieko jūms neberodys. Vuolia, tada galėsite AHUĖLINT IR JŪSŲ IP NIEKS NEŽINOS - ++ prisijungiant jūsų IP per ServerLog nerodys nieko.

pamiršau paminėti, JEIGU JŪS PRADĖS KOKS ASMUO DDOSINTI Į LENTELE GAUSIT ŽALIA TEKSTĄ ( OUT ) IR SOUND'Ą KURIS REIŠKIA, KAD JŪSŲ PACKETLOSS'AS YRA DIDĖLIS IR PO KAŽKIEK SEKUNDŽIU BŪSIT AUTO DISCONNECTED IR TEAMSPEAK.

25dd8b94868235c5988f542a3fe10d58.png

 

PAMIRŠAU PAMINĖTI KĄ TURIT ĮRAŠYTI IŠ HOOKCONF.INI TEKSTĄ nueit į teamspeak folderį turi būti jūms HookConf.ini apačioj matot blockcmds ištrinat jį įmetat apačioje tekstą ( TURIT BŪTI IŠJUNGĘS TEAMSPEAKĄ)

blockcmds==connectioninfoautoupdate,setconnectioninfo

 

 

  • Patinka 5
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...