Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mantelio_Wolf

Peikiu Matt_Coost

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Mantelio_Wolf
2. Administratoriaus slapyvardis: Matt_Coost
3. Administratoriaus nusižengimas: free jailas šaudžiau pati tave ir tu gaujinis :)
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/JhgUja4 čia parodyta kad tu gaujinis ir tu jailinai (free)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas ,ačiū už ppk :) ,taip aš klane ,bet tu sėdai į jaile ne ,kad mane nušoviai ,o kad šaudei Arba_Burba ,pristojai prie jo. Arma_Burba net adminams rašė kad padėtume jam.   a9908b7a3f2b5dba9da1be6ec4585bc2268.png      https://imgur.com/a/GRHCQDO  p.s pamiršau tau pasakyt per žaidimą ,kad stebėjau tave :) Jeijgu reiks daugiau įrodymu sakykit :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

https://imgur.com/a/xGZicwZ ka pats darytum už ižeidinėjima sake aš esu lapas 

ir pl irodyk kad jis civilis jis jau galejo leavinti klana nes jo altas marozas_tulpe ir turi klana bahūrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas tu pradėjiai į ji šaudyt ,o žmogiu pakilo nervai ir pradėjo keikti tave ,nes kur įkėliau aš nuotrauką kai tu ji nužudiai buvo 00:40 o keikti tave tik pradėjo 00:45  tai  gaunasi tu ji nušoviai ir po 5min jis tau rasyt pradėjo. Ir beto tavo nuožura kaip tu sakai kad jis tave keikti pradejo o tu ji žudyti (tai geriau tau reikejo rasyt adminams kad tau nepatinka kai jis tau raso ir butume mes nutildė ji).  Bet matai gaunasi kad pirmas pradėjai tu ir poto keikti tave pradejo. Kaltas pats esi ir nekaltink kitu. Ačiū už pirma ppk :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

išpradžiu norejau i bahūrų klana jis man pasake parodyk kaip šaudai tai pradejo šaudyti iš nugaros aš buvau prie ginklines ir kaip jūs užmutinsit jei jums gaila net /heal

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visu pirma įrodyk kad jis šaudė i tave visu antra mes ne medikai kad healintume žinai toke komandas /tarnybos /kviesti medikus ? Jeij neturi įrodymu viskas aišku tada.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mediku nera tokio valanda ir ss nepaskdariau kad buvau nuzudytas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir beto tu apsispresk dėl ko tu jį pradėjai šaudyt nes prieštai sakiai kad jis tave keikti pradėjo o daba sakai kad jis tave šaudė ,tu net pats nejauti ką rašai. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šį kartą Administratoriaus nebausiu.

*Prieš įkalindami privalote įrodyti, kad nušautas žaidėjas yra civilis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...