Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


davejefferson

cytas matthew_moreno

Rekomenduoti pranešimai

Tu mane nužudai o atsiduriu ne ligoninėje o toje pačioje vietoje kur prisijungiau , čia yra serverio bugas kuris yra ne vienam man buvęs.

https://imgur.com/a/UOQduWv

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors galėjai žiauriai nepasigaut ir nors nesimazink, nes per ryškiai matosi kaip vedžioji ir eini vien pagal žmogų. Ypač 32sek, kai jis nušoko tu pagal jį vedžiojai XD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dametu ledai pažėk į pačio jo video suletintai 

tikrai dar pasakyk nieko įtartino nėra. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bc234df0f76e95dc8962c981f9d9d217748.png

8f618c7223c3d4bd78e18e059901f98025.png

 

rimti rimti bahuriukai, ypac patinka tai kad susikure visi accountus tie kurie nuve nbp ir kurie gave banus uz aimus, susirinke cia pisa prota man :DD

 

 

prasau rimtuoliai jus rimtuoliai, nulipkit nuo to kompo ir i lauka islyskit manes negaude, advokatai ble

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), davejefferson rašė:

bc234df0f76e95dc8962c981f9d9d217748.png

8f618c7223c3d4bd78e18e059901f98025.png

 

rimti rimti bahuriukai, ypac patinka tai kad susikure visi accountus tie kurie nuve nbp ir kurie gave banus uz aimus, susirinke cia pisa prota man :DD

 

 

prasau rimtuoliai jus rimtuoliai, nulipkit nuo to kompo ir i lauka islyskit manes negaude, advokatai ble

Bbz numesk nors viena vidosa kur su tavo tuo 'aimu' pasigavau jei sakai kad banu daug gave toliau geras extra ws gal linka numesi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Weed_Danger rašė:

Bbz numesk nors viena vidosa kur su tavo tuo 'aimu' pasigavau jei sakai kad banu daug gave toliau geras extra ws gal linka numesi?  9 sekunde vel su savo paimoinu aimu pasigauni tai kam tu cia ta vidosa kelei, kad parodyt kaip aimas veikia?

kad tokiem braindeadam kaip tu parodyt savo ahuena f12 aima, weedai nuo zaliojo laiku tiesiu ant zemes tave kaip vaika, cbuginu tikrai daugiau nei tu, bano neesu patvirtinto gaves nei cia nei zaliam nei dar kazkur, nebent zaliam su sobu kai evente ieskojau. rytoj jei noresi 1x1 papaisyk, pafilmuosiu tiek su cbugu, tiek be, kaip vedzioju skile tu, sedi visi toj fb grupej susirinke ir gaudo cyterius nabageliai ;d;d;d uzaukit pagaliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Weed_Danger rašė:

Bbz numesk nors viena vidosa kur su tavo tuo 'aimu' pasigavau jei sakai kad banu daug gave toliau geras extra ws gal linka numesi?

Tu savo makaronine pridaryk ir sok I serva veiksmo duot o ne cia savo kakarine atidares bambek apie kaskokius savo "extra ws" , suejei dabar su geriausiais draugeliais LV  o zaliajam tai man po batais sededavai tiek nardydavai tiek pasikraudavai nuo manes tai vps laisvas .

Kalbant apie Skinio aima (cia visiems) koks dar cia aimas? Jau kad zmogus imokes valdyti savo taikluma nereiske kad aimas , kiek kartu patys buvot prisigave (kaikurie,nesakau kad visi) o cia jus dar bandot papist jam prota kad jis kaskoks cytas? Jeigu butumet buve su juo gaujuose nuo zaliujiu laiku suprastumet koks dmeris yra, be jokiu paslednu arba kreivu jusu tu aimu .

Jus man patys pafilmuokit su savo tais kreivais aimais/autocbugais paziuresim kuris cia dymeris su f12 rimciausias.

Cia ziauriai pavare su f12 ziauriai tarso:

 

Cia irgi mesos:

 

Cia irgi geras lockas vps net vedzioja irgi , nea?

Net nepradekit kalbeti apie aimus cia visokius:

Cia irgi geras is vienos SG kulypkos kritau:

 

Cia draugiskai :

 

Jeigu kaska daugiau turit pasakyt susokit I ts pabazarinsim apie skinio aima , bus greiciau ir idomiau negu laukt man cia atskymu is jusu , busim abu su skiniu ts.

@davejefferson sukurk jiem aimo tutorial.

 

 

 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Jeremy_Conrad rašė:

 va gaudyk, šaudysi kaip skinis. Skinio skillus turi tu dabar.

as irgi sita naudojiu sitas ziauriai geras niekada nesu prisigaves

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Weed_Danger rašė:

dadek iskur aima siustis sitoki krc noriu ir as taip saudyti

Atsizvelk gerai , pataiko *kraujai taskosi* , nepataiko*kraujiu nera* 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apeliacija nesukurta pagal šablona. Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...