Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Kuris direktorius Jums palikęs didžiausią įspūdį?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki! Kadangi pats negaliu pasidžiaugti tokiu dideliu praleidimu ir patirtimi serveryje, o sužinoti, kas čia buvo anksčiau yra visai įdomu, sukuriu šią apklausą. Tikiu, kad pasinersite į diskusijas :)

- Kuris direktorius Jums palikęs didžiausią įspūdį?
- Atsakydami argumentuokite savo atsakymą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinau, kad nelabai tokio atsakymo tikejais, speju :D. Bet man didžiausia įspudi padarė ir vis dar daro Einaras_Bmw, žmogus yra atsidavęs firmai, kiekviena dieną galvoja vis kažkokia tai įdomia veiklą, toje veikloje ne tai kad įdomu, bet ir būna labai labai smagu, šmaikštu ir naudinga. Kodėl aš galiu vertinti taip? Kad serveryje direktoriai veiklas veda retai, pvz dirbdamas pas Taxi firmos direkrorių, nesudalyvavau nei vienoje veikloje, galbūt aš tuo metu buvau offline režime, aš jo nekaltinu ir kitų direktorių nekaltinu, čia tiesiog ant jų sąžinės, bet kad Einaras, yra vienas iš tų, kuris yra man geriausias drk, per visą samp istoriją.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai yra daug geru direktoriu, bet vienas yra nepakartotinas. Ir omenyje turiu Zveris_Rus, taip pasigauti, taip net sakyciau negerbt kito darbo ir t.t tikrai reik turet talenta.

Tonito: 1

Liepsna: 0

@Liepsna_Fire

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man didžiausią įspūdį padarė @Nick_Morris. Visi žinome, kad teisėsaugos žmonės direktoriaus poste neilgai užsibūna. Tačiau Nick direktoriumi yra jau labai didelį laiką, todėl aš manau, kad jis yra mano favoritas tarp direktorių. :D

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Laurynas_Joma rašė:

Man didžiausią įspūdį padarė @Nick_Morris. Visi žinome, kad teisėsaugos žmonės direktoriaus poste neilgai užsibūna. Tačiau Nick direktoriumi yra jau labai didelį laiką, todėl aš manau, kad jis yra mano favoritas tarp direktorių. :D

ble bbz ar galima atsakineti sioje temoje, bet tebunie.

Buti darzove teisesaugoje, toliau tiesiog put ir dar laikyt direktoriu, tikrai nera pasiekimas ;)

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man tai zveris-rus nei vieno geresnio direktorio per 3 metus nesu mates. Necytina tikiu as juom cia tik mes kreivai ziurim.

Sitam zmogui reikiq duot premija,kad ilgai direktoriu isbuvo. 

 

 

 

 

O jei rimtai Edas_Minsk GP drk

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Pit_Viper rašė:

Tikrai yra daug geru direktoriu, bet vienas yra nepakartotinas. Ir omenyje turiu Zveris_Rus, taip pasigauti, taip net sakyciau negerbt kito darbo ir t.t tikrai reik turet talenta.

Tonito: 1

Liepsna: 0

@Liepsna_Fire

Va su DPI tai pritariu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienintelis nuostabiausias direktorius – @Zveris_Rus taip nuostabiai čytinant pasigaut ne kiekvienas gali, bet kas dar geriausia: teigti jog nesi čytas. Todėl klaupiuosi ant žemės ir renkuosi Žvėrį, nes tik jo deka gali suprasti ant kokio trapaus paviršiaus kaba direktoriaus pareigos.  Šaunuolis Mindaugai, ir visa jo čyteriu šaika. Tikiuosi visi gausite rconus. Tačiau, gaila, tai tik mano svajonėse tai teegzistuoja.

O ta proga, paklausykime gero seno šlagerio. Reikėtų pakeisti pavaidinimą ( Vietoj Martynai, Mindaugai* )

 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau kaip kitiem, bet man didžiausią įspūdį padarė Lil_Pump. Kiek gerai pamenu vadovavo ligoninės ir po kiek laiko mechanikų firmai. Firmos būdavo aktyvios, iškvietus tarnybą - visad sulaukdavau pagalbos. Apskritai matydavosi, jog asmuo negailėdavo laiko direktoriavimui. Jei dabar būtų aktyvus, net neabejuoju, jog būtų kokios firmos vadovu.

 

 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eddie_Scarpa(FTB drk) manau retas kuris atsimins šį direktorių. Bet man asmeniškai jis paliko didžiausią įspūdį.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Matas_Tokyo - buvęs gp dyrikas, kai mafijos visiška dvėselėna budavo gerai su teisėsauga pakariaudavom

@Saimiss_Rembo - geriausias mafijozas atsilaikęs prieš Messi ir kitus vierhus :D 

2014-2015 pisdavom veiksmo kai reikalas

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mūsų žvejys - Saimiss_Rembo. Prieš porą metų, kai dar mafijos būdavo serveryje budavo geriausi laikai žaisti. Rembo visada sugebėdavo pasipriešinti Messiui ir visas tas veiksmas kuris vykdavo vakarais narkų sandėlyje būdavo kažkas awesome. Gaila, kad dabar tų laikų nebėra....

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

The_Deus - policijos direktorius, nes tik pas jį išdarinėjau viską ką tik norėjau. :))

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deiviss_Ronaldo(Tralistai) ir Mantas_Exe(EPi) - abudu gerai prižiūrėjo savo firmas, sugalvojo įdomių sistemų, kurios gyvuoja iki šiol. ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nikezas kur radijoje metus buva :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keista, kad niekas Ryčio nepaminėjo. Man asmeniškai Rytis_Klemka, žmogus iškėlęs TRV aukščiau visko, tuo metu buvo pats geidžiamiausias darbas visam serveryje, duetas su Audrius_Lightz buvo iš ties šaunus, gera prisimint senąjį LV :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug buvo gerų. Titas_Urbonas (Tralistų direktorius) tas pats @Aurimas_Ehmmett (SPD), Nikez (Radistų) Deimante_Miela (TAXI ir Medikų) Messis su Saimiu mafijų ir t.t. Visi puikiai mokėjo vadovauti ir suvaldyti komandas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Black_Baba kas žaidė iš seniau nereikia nei aiškinti kodėl jis buvo geras direktorius bendravimas aktyvumas mokėjimas vadovauti ir visi kiti svarbūs dalykai :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vilmis, trv dyrikas. Linksmas, smagus žmogus, su visais bendravo ir elgdavosi kaip su lygiais ir TRV firmoje buvo tvarka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pats kaip buvau drk, geriausia buvo, lafa tiek aš, tiek darbuotojai :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias Direktorius : Zveris_Rus .Šiaip mlc toks.

Ną,šiaip juokauju.

Visi direktoriai yra geri tik neįžiurime jų gerųjų savybiu :) Arba ju nesuprantame

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man išliko @Eimis_Sultan tuo metu buvęs Armijos direktorius. Kruopščiausiai atlikdavo savo darbą kiek prisimenu, tikras tuometinis teisėsaugos veidas!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...