Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dominykas_Miguel

Kuris direktorius Jums palikęs didžiausią įspūdį?

Rekomenduoti pranešimai

prieš 7 valandas(-ų), Arnas_Pmv rašė:

Man išliko @Eimis_Sultan tuo metu buvęs Armijos direktorius. Kruopščiausiai atlikdavo savo darbą kiek prisimenu, tikras tuometinis teisėsaugos veidas!

Pats jau pamiršau, kaip ten direktoriavau, nes tai buvo dar 2014 metais, o tu dar beatsimeni, šaunu girdėti :) Kiek žaidžiau LV per kelerius metus, tai nemažai direktorių buvo puikių ir tie, kurie nepateisino lūkesčių. Vienas geriausių direktorių, tai buvo Deiviss_Ronaldo tralistų laikais, kai abu ilgai laikėme firmą, išlaikėme firmos prestižą, mūsų era baigėsi ir prasidėjo darbo bespredelas. Kalbant, apie mano rinktinius direktorius, kuriuos išrinkau, išliko vienintelis, be jokių perleidimų, ko dar nebuvo apskritai LV istorijoje,  iš anketų išrenkant išbuvo ~9mėnesius - @Titas_Urbonas manau, nei vienas DPi narys to nepadarys, ką man teko padaryt, darykit išvadas, gerbiamieji komandos nariai ;)

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Domas_Mode radistu drk senai senai niekad nebuvo nuobodu su juo dirbti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt Mantas_Exe, belekai gerumo sistemą jis ten algos buvo padaręs, dar ir dirbau pas jį. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Armani_Jeans Turbūt geriausias taksi drk. Visada būdavo darbuotojų pas jį, algos nerealios, direktorius irgi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu 120% įsitikinęs, kad geriausias direktorius buvo Jonas_Nikez, kadangi turėti kantrybės išbūti vienerius metus direktoriumi tikrai daug, aišku Justea_Sony irgi gerulė geimerė buvo su savo 8 mėnesiais.

O mafijos tai faktas, kad Saimiss_Rembo ir Lionel_Messi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nebuvo paminėtas FTB direktorius Eddie_Scarpa kuris buvo surinkęs geriausią komanda teisėsaugos darbe, mokėdavo vadovauti bei palaikyti tvarką LV mieste. Deimante_Miela SPD direktorė tikrai viena iš geriausių buvo. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Lakoonas_Silvestras - mano super herojus! Gerbiu jį nuo tada kai tik įsidarbinau į mechanikų firmą. Siekiau, siekiau ir pasiekiau mechanikų firmos prižiūrėtoją, AČIŪ TAU LABAI UŽ ŠANSĄ! Bet tave labai nuvyliau... Buvau nebeaktyvus... Laikui bėgant po trejų dienų prisijungiau prie serverio ir pamačiau, kad mane nušalino... Labai liūdėjau, keikiau save... Įsidarbinau pas Irmi į medikų firmą, kolektyvas iš ties tikrai geras, darbas osum, bet... namai yra namai, žiauriai ilgėjausi mechanikų firmos ir visų kolegų/draugų, @Nathan_Marquez, @Bryan_Ford , @Lakoonas_Silvestras, @Rokis_Armani, @Goda_Vello ir visiems kitiems savo kolegoms! Ir iki šios akimirkos turiu tik vienă savajonę - Sugrįžti pas jus !!!!!! Su jumis negyvenimas, bet rojus !!! MYLIU JUS 😘

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man didžiausią įspūdį paliko @Eimis_Sultan manau apie jį net nereikia komentarų, tai žmogus kuris man išliks dar daug metų kaip pavyzdys!

 

 

Dirbau taksi firmoje pas šį nuostabu direktoriu jei kažkam įdomu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra 2 direktoriai. @Jack_Montecarlo ir @Aurimas_Ehmmett .

Pas Jack_Montecarlo dirbau Aras. Buvo vieni is geriausiu laiku teisesaugoje. Zmogus niekada nepasiduodavo ir niekados negaudavo spaudimo. Dirbau kartu su @Adomke_Donela manau ir jis galetu pasakyti, kad buvo jo geriausi laikai teisesaugoj kaip Monte buvo direktorius. Ir ne aktyvi teisesauga visa smaguma padare, o Monte. Jeigu taip trumpai pasakius - Visa laika aktyvus buvo, aktyvias veiklas dare :D .

 

Dabar Ehmis. Dirbau pas ji PD turejau paskutinta ranga kuri manau nusipelniau tikrai :D Jauciausi, kad vel buvau pas Monte, kadangi abudu Ehmis ir Monte beveik neissiskyre :D Abudu Monte ir Ehmis moka visokius video padaryti su smooth camera ir t.t . Dirbdamas pas Ehmi buvo turbut aktyviausia teisesauga in a while.. 

Kita diena prisijungiau ir ziuriu, kad bedarbis esu 🤔 Ehmis pagetino i SPD baze ir dave pakvietima :D Ofc atejau, kadangi bandziau siekti sito darbo ilga laika ir Ehmis suteike sansa man 😅

 

Zinau, kad sita tema "Kuris *direktorius*" Bet, tikrai neissirinkciau is dvieju situ :D

Prideciau tuo paciu ir @Judita_Low , bet u know zose yra 😂

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...