Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Juan_Martinez

Atsiliepimas apie serverį - Juan_Martinez

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, nusprendžiau ir aš parašyt atsiliepimą apie projektą, į kurį mane pakvietė Dominykas_Miguel. Tik užsiregistravus buvau sutiktas maloniai. Tie administratoriai, kurie už pagalbą naujokams atsakingi, šaunuoliai, ačiū. Kai viskas buvo aprodyta, nusprendžiau išsilaikyti teises. Važinėdamas miestu pastebėjau, kad architektūra servery man dar nematyta, atrodanti unikaliai. Labai patiko įvairovė, pastatų, įrenginių, įvairių funkcijų, kurių kituose projektuose nėra. Ypač patiko žvejybos sistema, buvau sudomintas, nenuobodu žvejoti. Taip pat man patiko "auto eventai". Paįvairina žaidimą. Darbai. Darbai be direktoriaus pakvietimo daug įdomesni ir daugiau pelno siūlantys negu, su direktoriaus pakvietimu. Nežinau gerai čia ar ne. Gražiai atrodo kaip sakant, hud'as, nežinau kaip jį pavadint, bet man patinka ir atrodo iš ties šauniai. Serveris atrodo tvarkingas, prižiūrimas, klaidų kol kas nepastebėjau. Pereikim prie bendruomenės, kuri taip pat yra įvairi. Administratorių darbas atrodė labai geras ir pavyzdingas iki tol, kol prie mano vardo rašė "(NAUJOKAS)". Kai "NAUJOKAS" dingo, dingo ir ta pavyzdinga administracija. Paprašius pagalbos per "/adminams" retai kada sulaukiu bet kokios pagalbos ar atsakymo. Žaidėjai. Gatvėse kiekvienas laiko ginklą, nespėji atsisukt ir tave jau kesinasi nužudyt, lyg kokiam freeroame. Mieste važiuojant geriau nesustot, važiuot non-stop, kadangi lauks buvimas 90 sekundžių ligoninėj. Retai koks žaidėjas bus mandagus, bet yra, yra mandagių ir paslaugių serverio žaidėjų, ačiū jiems. Apibendrindamas, manau jog serveris yra tikrai geresnis už tuos "milžinus" su keliais šimtais žaidėjų. Tai tiek, tokia mano nuomonė apie Las-Venturas.lt. Serveris geras, nenuleiskit rankų.

 

peace

  • Patinka 3
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai parašytas atsiliepimas apie serverį. Tikiuosi tau čia bus smagu žaisti ir patirti daug įsimintinų įspūdžių. Sėkmės žaidime. 😉

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad pasiklausei patarimo ir prisijungei prie mūsų! Linkiu sėkmės tolimesniuose veiksmuose serveryje :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa, dar vienas žmogus su gan gražiais įspudžiais iš pirmo karto ;)

Sekmės tau projekte :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...